PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בסולידוורקס...אנא עזרתכם!!

buttercup
12-11-06, 15:43
אהלן אהלן-
התקנתי סולידוורקס 2004 היום. היא כל כך שונה מהתוכנה שעבדתי עליה לפני שנה, גירסא של 98, שאני קצת (הרבה) אבודה...מי יכול להמליץ לי על ספר שמלמד את התוכנה, או לחילופין אתר טוב שממש מלווה ומלמד אותי את התוכנה?
כל דבר יעזור! בקושי הצלחתי לפתוח סקיצה!!!
תודה מראש לכולם!

נמרוד
12-11-06, 17:15
98? חתיכת היסטוריה. הגרסא הראשונה שעבדתי עליה היתה 99 - זה היה בשנת 99 ;-) ההבדלים לא כאלו גדולים בממשק לדעתי, סקיצה זה עדיין סקיצה, מה שהשתנה זה האיקונים והעיצוב וכמובן שנוספו הרבה מאד דברים עם השנים.

יש בתוכנה HELP מצויין ויש טוטוריאל שמאד מומלץ לעשות. עבור מי שכבר מכיר את העקרונות של תכנון תלת מימדי ועוד מגרסא מוקדמת של SW, לדעתי תוך כמה שעות את עוברת עליו וזורמת עם התוכנה.

buttercup
12-11-06, 17:20
קודם כל-תודה גדולה!
שנית, זה מה שאני עושה עד עכשיו-נכנסת כל שניה ל-HELP, אבל זה די מתסכל, ואני בחורה של ספרים...מה זה הטוטוריאל שמאוד מומלץ לעשות...? זה בתוכנה? זה באינטרנט?
תודה תודה!

נמרוד
12-11-06, 17:29
בתוכנה. באזור של תפריט הHELP.

rob
12-11-06, 19:16
יש לי 2 מסמכים בפורמט PDF בגודל של כ-12 מגה כל אחד
הם אמורים ללוות קורס בסוליד וורקס, אני בעזרתם למדתי את כל מה שאני יודע.

אבל
אין לי איך להעביר לך אותם, אולי יש מקום בשרת של האתר או במקום אחר...
החוברות האלה הן לא סוד תעשייתי
ואם תחפש אותם בתוכנות לשיתוף קבצים כנראה שתמצא אותן
Solidworks 2005 - Essentials Course Volume 1.pdf
Solidworks 2005 - Essentials Course Volume 2.pdf

אלון_ק
12-11-06, 20:19
שימי לב שהעברתי את ההודעה לפורום CAD, פורום שנפתח בדיוק בשביל שאלות בכל תחום התיב"ם וSW בפרט. תעברי על הפורום, יש כמה הסברים בפורום על מגוון פעולות בסיסיות (תעשי את ה-TOTURIALS קודם, כמובן).

asafk
13-11-06, 22:30
בנוסף לאונליין טוטוריאל שנמצא בתוך התוכנה, יש באתר של סולידוורקס את הטוטוריאל להורדה, בעברית. בתכלס, מדובר בשיעורים של הקורס הבסיסי. מומלץ מאוד.

אסף.

-->