PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש המלצה למאוורר חשמלי בסמוראי

GodsFather
13-11-06, 02:58
שלום,

לאחר שהרצתי חיפוש על המילה "מאוורר" באתר ועברתי על מליון ואחד שרשורים , לא מצאתי את שחשקה נפשי...(CJ...FULL-SIZE...)

יש לי מאוורר חשמלי שמורכב צמוד לרדיאטור מהצד הפנימי, המאוורר ,לעניות דעתי, קטן מידי ואינו מצליח לקרר את הרכב כראוי , לראיה ראו שרשור "סמוראי מתחמם" שלי , המד חום עומד על חצי ולעיתים יותר בעת נסיעה (בסרק הוא נמצא מתחת במקום הנכון לפי הוראות יצרן), אלא אם אני שולט על המאוורר באופן ידני (עם מתג שהרכבתי) ואז מדליק אותו יותר מזמן הפעולה האוטומטי שלו (שמופעל על ידי חיישן שמורכב בצינור מתכת תחתון שמתחבר לרדיאטור). דבר שגורם לממסר שלו להתחמם ולהתפס...

אני מחפש להחליף את המאוורר הזה ומבקש עצת החברים - אני לא רוצה לחפש בSUMMIT או FLEX-A-LITE כי אין לי הזמן לניסויים וטעויות מחו"ל - מעדיף לשלם כמה גרושים יותר בארץ ולגמור עם זה בפעם אחת ולתמיד (אם כי התקציב לא כל כך גדול...).(אני יודע שגל-אור בת"א מוכרים מאווררים , אני רק לא יודע מה לבקש וכמובן שאם יש המלצות לחנויות אחרות באיזור המרכז בשמחה)

אז מהי המלצתכם? מתנצל מראש שאין לי כרגע מידות של הרדיאטור הנוכחי והמאוורר שלו, אני יכול רק לומר בוודאות שמאוורר מכני מקורי של סמוראי הוא יותר גדול ממה שיש לי כרגע (אז אולי מידת הגודל שלו בחשמלי ונסגור עניין?) אבל אני לא רוצה לחזור למכני כי גם ככה יש עומס על הפולי עם המזגן שמורכב והמנוע אנמי ויש טון ברזלים על הטמבון המתוחכם האחורי ואני מעדיף חשמלי שיעבוד כשאני אומר לו (כן , משמרת לילה...אין הרבה עבודה...אין כוח ללמוד...אז חופרים).

תודה ולילה טוב - אמיר

נמרוד
15-11-06, 11:27
לא הסברת למה בכלל פירקת את המאוורר המכאני?

סוזי המשתוללת
15-11-06, 12:01
לפי הבנתי אמיר לא פרק את המיכני אלא יש לו מזגן ועל הרדיאטור של המזגן יש מאוורר
יש מאוור של יצרן איטלקי בשם ספאל
הכי גדול שנכנס שם הוא 11 או 12 אינטש

GodsFather
15-11-06, 16:04
סוזי צודק,

יש לי מזגן (אני לא פירקתי שום מאוורר, ככה רכשתי את הרכב...)

ועל הרדיאטור יש מאוורר בקוטר 26 ס"מ (שזה 12 אינץ לערך).

כל התושבת היא 38 ס"מ ולכן לדעתי יש מצב להתאים מאוורר יותר גדול כמו 30-35 ס"מ ואולי זה יעזור...

יש לי גם מאוורר קדמי אבל הוא יושב על הרדיאטור של המזגן ואני לא יודע כמה אפקטיבי יהיה להחליף אותו לאחד אחר...

נמרוד
15-11-06, 16:08
יש לך מאוורר מכאני + מאוורר חשמלי אחד בצד הפנימי של הרדיאטור + מאוורר חשמלי על רדיאטור המזגן? הבנתי נכון?

GodsFather
15-11-06, 16:17
לא נמרוד,

יש לי מאוור חשמלי אחד על הרדיאטור הרגיל (בין המנוע לרדיאטור) ועוד מאוורר חשמלי אחד על הרדיאטור של המזגן(בקדמת הרכב , בין הגריל לרדיאטור מזגן).

אין מכני.

נמרוד
15-11-06, 16:54
אז סוזי לא צודק, אתה כן פירקת את המכאני לטובת חשמלי.

יש לך בעיית התחממות? במקום להאבק בה תרכיב חזרה את המאוורר המכאני וזרוק את החשמלי לפח.

GodsFather
15-11-06, 17:29
תשמע....החשמלי עבד טוב עד לא מזמן..יכול להיות שהתעייף.

להניח למכני לחזור לעבוד זה להעמיס עוד יותר על פולי שגם ככה בקושי סוחב (ועוד מפעילים עליו את המזגן)...

אם לא תהיה ברירה אני אעשה זאת , אני כרגע מעדיף לסדר את הקיים

-->