PDA

צפייה בגרסה מלאה : סטודנט זקוק לעזרה, צריך לראיין אנשים בנושא חילוץ (מצאנו לך כותרת)

smax2
16-11-06, 12:30
שלום,
קוראים לי מקסים ואני סטודנט להנדסת מכונות בטכנין. אני עושה פרוייקט שקשור לחילוץ רכב במסגרת קורס העוסק בתכן. במסגרת הפרוייקט עלי לראין מספר אנשים בקשר לנושא הפרויקט. אם מישהוא מכם מוכן לתרום מזמנו לנושא אודה אם תצרו קשר (עדיף באיסיקיו 60721560).

אלון_ק
16-11-06, 12:58
גם אני תקוע בחור הגיהנום הזה שנקרא טכניון, יחד עם עוד כמה ג'יפאים.

0524-380020

GodsFather
17-11-06, 16:07
אני מוכן , שלחתי גם ה"פ

נמרוד
19-11-06, 09:26
... ואתה יכול גם ללכת לאיש ש"כתב את הספר" - אבירם ברקאי. חבר פה בפורום ויש לו גם אתר בית שאתה יכול ליצור איתו קשר בלי בעייה -

http://www.jeepolog.com/forums/member.php?find=lastposter&t=16307

smax2
21-11-06, 19:42
בגלל שאני לא מצליח להגיע אל כולם והשעות שבהן אני פנוי לא נוחות לאף אחד חשבתי להםטך את זה לשרשור חוויות בנושא חילוץ.
כל סיפור על איך נתקעתם ואיך יצתם מזה יכול להועיל,
דגש בפרויקט שלי הוא על הרמת הרכב, אז סיפורים על מתי ולמה מרימים, ומה אתם אוהבים או לא אוהבים בפתרונות היום (היי ליפט), איזה אופציות הייתם מוסיפים למוצרים שקימים כיום ואיך הייתם משנים את תהליך החילוץ.

גיא
21-11-06, 21:18
מקסים שלום

לא חזרת אלי.
בכל מקרה, לכל אחד פה יש מליון וחצי סיפורי חילוצים.

מה אתה בדיוק רוצה לדעת ?
סיפור פרוזה בשביל לכתוב ספר ?

bobsfog
21-11-06, 21:26
הייתי מסתכל בכתבה של חנן על הנהיגה בבוץ..יש שם הסברים גם על חילוצים!

smax2
21-11-06, 22:33
קראיתי אותה,
אני מבין את הנושא ואת וגם לי יצא להתקע...
העניין הוא שעליי להביא סיפורים ורשמים אישיים על התהליך,

נכתב גם בכתבה שהרמת הרכב היא הכרכית בכל חילוץ, אבל מהרושם שקיבלתי רוב העבודה נעשת ע"י גרירה\כננת, מהיא באמת תרומתו של ההי ליפט?, כמה באמת הייתם משלמים בשביל משהוא שס"ה ירים את הרכב?

גיא
21-11-06, 22:37
כשאין לך כננת והמטר שמושך ההיליפט יוציא אותך מהבוץ... אתה תגיד תודה.

חוץ מזה, כשהאוטו מלא ציוד של כמה ימים בטיול ויש לך בעיה, להרים את האוטו ב 3 שניות עם הי ליפט במקום לחפש שעה את הג'ק הקטן ואז להתכופף להכניס אותו מתחת לאוטו ולהרים שעה כי יש לך מתלים ארוכים ועד שהגלגל עולה לאויר אתה מתיאש .... גם פה הי ליפט - ותגיד תודה.

שווה כל שקל ( לא שילמתי, קיבלתי מתנה :-) )

אלון_ק
21-11-06, 22:46
בוץ זה סוג חילוץ מאוד פרטני, גם אם הוא כולל בתוכו לא מעט מקרים. הוא שונה בתכלית השוני מחילוץ סלעי, לדוגמא, שם הי ליפט יהיה יעיל לא פחות מכננת; שום כננת לא תעזור לך אם אבן התיישבה לך בין 2 מכלולים. משיכה תגרום נזק, חייבים להרים את האוטו => הי ליפט. מהלך מתלה מייאש? הי ליפט+שרשראות גלגל.

לכל אמצעי חילוץ נפוץ יש סיבה מצוינת למה הוא נפוץ.

נמרוד
21-11-06, 23:07
מקסים, סיפורים וחוויות אישיות אתה צריך? בשביל פרויקט בטכניון??? מה קרה, בעל הבית השתגע?

יצרת קשר עם אבירם ברקאי? למה אתה מחכה? חוץ מעותק חתום של "ספר החילוצים השלם" שלו שאולי תקבל במתנה ;-) , הוא חקר והתחבט וגם ייצר מוצר שנקרא דובון שאמור היה לפתור בעיות של ג'ק הייליפט. בקיצור, ראיון אחד עם איש אחד ואתה גומר את הצד ה"סיפורי" של הפרויקט. יעילות - מינימום עבודה מקסימום ציון, זה שם המשחק בטכניון.

smax2
21-11-06, 23:34
הקורס נקרא "מבוא לתורת התכן" והוא עוסק בתכן מוקדם, ז"א ממציאת הצורך עד לקונספט של מכשיר, כל זה בשיטות מסודרות ומאורגנות. לצערי, כל משאני אעשה בחודש הקרוב בקורס הזה זה כלמיני ניתוחי מאפינים למוצר הזה.
רק ביום ראשון האחרון פחות או יותר הבננו מה הנושא שלנו, והרעיון הכללי זה מתקן לחילוץ עצמי של רכב שטח (או לאו דוקא שטח) עם דגש על הרמה.
את הראיונות התחלתי לעשות השבוע (בעיקר היום), ועשיתי כמה אבל זה לקח יותר מידיי זמן (גם הקורס הזה, לא מאמין כמה הם מצפים שנטחן את כל הנושא הזה) והבנתי שעיקר הדברים שאשמע יחזרו על עצמם אז חשבתי לעשות את זה קצת יותר פומבי בפורום....
בשלב הזה מתיחסים למוצר שלנו כ קופסא שחורה, ומנסים להבין מה רוצים שיהיה בו ("צרכי הלקוחות"). בשביל זה שלחו אותנו לחלוב "תרחישים" של שימוש במוצר (אם זה בקופסא השחורה שלנו או במוצר קיים) ובישביל לבנות את התרחישים אני צריך סיפורי חילוץ ורשמים מהנפשות הפועלות.

נמרוד, הבאתה לי פשוט לינק לפרופיל של ניר_ל

נמרוד
21-11-06, 23:36
ואללה טעות שלי :|

הנה דף הקשר מהאתר של אבירם:
http://www.barkai4x4.co.il/contact.asp

-->