PDA

צפייה בגרסה מלאה : טסט לסופה

רונן ג
03-12-03, 16:58
יש לי טסט בקרוב ויש גם בעיה שלדעתי אינה נדירה: בודי ליפט "2.
הצמיגים ברשיון, השאקלים סטנדרטיים, הסופה שמורה ומטופלת אבל על הסיפור הזה מתלבשים עלי כל פעם. שנה שעברה זה נגמר בפירוק והרכבה לפני הטסט.
האם מישהו מכיר מכון, רצוי מאוד באזור פ"ת (ליד המוסך) שיש לו נטיה להתעלם ממגרעה שולית זו?

תודה, רונן

אדי
03-12-03, 17:07
עברתי טסט לפני כחודש עם בודי-ליפט של כ-2 אינצ' ... ועוד כמה דברים :) בלי בעיה מיוחדת ... חוץ ממפסק אורות גבוה/רגיל שהחליט לשבור חיים סופית בדיוק בטסט. 2 דקות עבודה וגם זה עבר.

אבל מכון הרישוי בפרדס חנה ... מכון רישוי חן.

אדי

AvigdorAharon
03-12-03, 18:21
היי,
מניסיוני ונסיון שכני (CJ וסופה) רק בלוד!!!

בכל מקרה אף פעם, אבל אף פעם לא להיכנס למכון הדרום בסגולה!!! גם לא לרכבים פרטיים / משאיות ושאר בעלי גלגלים. רק מכון פליקס בלוד ורצוי ביום שישי בשעה 12...

אביגדור

מוטי ג.
03-12-03, 22:49
מצטרף לאדי רישוי חן בפרדס חנה ללא שום בעיה מיוחדת (למעט הכשלה על היגוי וטוב שכך)

רונן ג
04-12-03, 11:02
תודה על ההמלצות. אני אנסה כנראה בלוד. בהנחה שבכל זאת ימצאו ליקויים שיצריכו טסט חוזר, פרדס חנה זה טיפה רחוק. אם יש עוד המלצות אשמח לשמוע.

רונן

asafk
04-12-03, 11:21
אני ממליץ להיכנס לפני הטסט למוסך של ג'יפים- שיעשה "הכנה לטסט", זה כמובן אחרי שבדקת לבד ותיקנת כל מה שבאמת צריך. זה יעלה לך בתשלום על החלפת תפוח אקראי ואולי כיוון בלם חניה, ותבקש ממנו ש"על הדרך" יעביר לך את הג'יפ את הטסט. הם כבר יודעים איך להסתדר עם המכון רישוי.

אסף.

נמרוד
04-12-03, 11:37
אני ממליץ להיכנס לפני הטסט למוסך של ג'יפים- שיעשה "הכנה לטסט", זה כמובן אחרי שבדקת לבד ותיקנת כל מה שבאמת צריך. זה יעלה לך בתשלום על החלפת תפוח אקראי ואולי כיוון בלם חניה, ותבקש ממנו ש"על הדרך" יעביר לך את הג'יפ את הטסט. הם כבר יודעים איך להסתדר עם המכון רישוי.

אסף.

מחזק את ההמלצה. זה מה שאני עושה כבר שנתיים. לא צריך מוסך ג'יפים, וכן חשוב כאמור להשאיר לו משהו לתקן - להחליף גומיות, תפוח... וכן הלאה. ככה אתה גם לא מתעסק ישירות עם מאכערים בכלל.

-->