PDA

צפייה בגרסה מלאה : רעשים בגיר או בטרנספר (זאת הבעיה שאני לא יודע להבדיל)

e_tay
19-11-06, 17:33
שלום לכולם!
יש לי סמוראי 91 ויש לי בזמן האחרון רעשים של תקתוקים וצפצופים מאזור הגיר ושריקות במהירות גבוהה
עכשיו אני לא כ"כ מבין במכינקה ופירוקים אני צריך עצה של מישהו שיודע להגיד לי
אם זה גיר שצריך שיפוץ או בעיה בטרנספר.
ואם זה גיר אז אם הוא מכיר מישהו בצפון שמתעסק עם גיר של סמוראי..
תודה רבה...

jackey1
19-11-06, 20:33
ואולי באקאקס
1.תסע במהירות שאתה יודע שיש את הרעש ואז תעביר לניוטרל במידה והרעש ממשיך יתכן ויש רעש מהבקאקס
2. או אולי 1 תחליף שמנים או אולי מתי החלפת/בדקת שמן בגיר ,טרנספר,באקאקס ופרונטאקס
3.במידה והחלפת שמנים ואתה לא מבין לך למוסך (אם תרצה המלצה תשאל), בכל מקרה אל תציע למוסך שהלך הגיר טרנספר אלא תן לו לאבחן בעצמו

אלעד ל.
19-11-06, 21:29
תנסה לתת תיאור יותר מדוייק של הרעשים , באילו מהירויות הם מופיעים , 4X4 או לא ..

עצות "באוויר" בינתיים :

1. תכניס את הטרנספר ל N , תניע ו"סע" במקום - תעביר הילוכים כשהאוטו עומד ותראה אם יש לך את השריקה עדיין . ככה אתה פוסל את האפשרות שהבעיה בדרייבשאפט הקדמי או האחורי או באחד מהדיפרנציאלים .

2. אם הבעיה לא בגיר , נתק את הדיפרנציאלים מהטרנספר (4 ברגים כל אחד) ושוב "סע" במקום - הפעם הטרנספר לא על N . אם השריקה / תקתוקים מופיעים - יש בעיה בטרנספר.

3. אם לא היה רעש פרק כל פעם דרייבשאפט אחר וסע ( הפעם באמת ..) עם הרכב וכך תוכל לדעת אם מדובר בדרייבשאפט הקדמי ו/או הדיפרנציאל הקדמי או הצמד האחורי .

לצורך העניין לי היתה בעיה של תיקתוקים שהטריפה אותי ובסוף התברר שבסליפ יוק הקדמי יש חופש ואיזשהו חופש אחר במערכת ההנעה מזיז אותו קצת (גם לא ב- 4X4 ) ועושה רעשים נוראיים . הגל הקדמי הוחלף ושלום על ישראל ..

e_tay
20-11-06, 20:42
בדקתי כבר ויש שמן גיר וכשאני מעביר לניוטרל אז אין שריקה.
ולא מזמן החלפתי דריפשיט חדש אז נראה לי שכל הסימנים מובילים לגיר לא?
תקנו אותי אם אני טועה...

אלעד ל.
21-11-06, 12:23
[QUOTE=e_tay]בדקתי כבר ויש שמן גיר וכשאני מעביר לניוטרל אז אין שריקה.
QUOTE]

מה בדקת כבר ?

את מה אתה מעביר לניוטרל ? אל תחסוך במילים.

-->