PDA

צפייה בגרסה מלאה : שרטוט 3D בסיסי

shachar
20-11-06, 21:49
מישהו יכול להמליץ על איזו תוכנה לא מורכבת או מסובכת לשרטוט גופים תלת מימדיים?

אלון_ק
20-11-06, 23:54
סולידוורקס (SolidWorks) לא מסובכת. נכון, צריך להבין כמה רעיונות עקרוניים במימדים ויחסים לפני שאפשר לשרטט איתה תלת מימד אבל שלו דברים שצריך להבין ממילא כדי לשרטט תלת מימד.

אני הכרתי את התכנה לפני הלימודים שלי ולא הייתה לי שום בעיה איתה. אם אני יכול, כולם יכולים. היא מאוד ידידותית למשתמש, יש לה תפריטי עזרה ברורים ונוחים והכי חשוב, יש לה לומדות אינטראקטיביות שמאפשרות לך ללמוד איך להפעיל אותה ברמה בסיסית. אתה גם יכול להעזר בפורום כאן בשביל SW אם אתה נתקע עם משהו.

אפשר לשרטט תלת מימד גם עם אוטוקאד. מאוד לא ידידותי, מאוד לא מומלץ.

שחר
21-11-06, 08:41
הכל שאלה של מה אתה צריך. ישנן גם תוכנות לששרטוט תלת מימדי יותר פשוטות מSOLIDWORKS כמו RHINO שמשמשות בעיקר מעצבים תעשיתיים והן יותר פשוטות לשימוש.

אלון_ק
21-11-06, 09:48
יש לציין שחטאתי בחטא הראשון של הפורום וכתבתי משהו בנושא שאני אינני באמת מבין בו. אני עומד מאחורי מה שאמרתי, אבל שיהיה ברור שאם איזה בחור כמו שחר קם ואומר שיש תכנה נוחה יותר הוא כנראה יודע יותר טוב ממני על מה הוא מדבר.
מה שבטוח, סוליד לא נועדה רק לשרטוט תלת מימדי (או, זה היה וואחד אנדרסטייטמנט). זה בטוח מסבך את העניינים שם, שלא לדבר על המקום שהתכנה תופסת.

גל33
09-08-07, 18:41
,PowerSHAPE-e או Alibre חינם ונותנות פתרון בסיס -

ריינו איננה קלה לשימוש. ואיננה תוכנת סוליד אבל למשטחים מעוצבים היא נותנת פתרון.
סולידוורקס קלה לשימוש וחזקה משתיהן אבל גם רחבה הרבה יותר באפשריות ובמשקל. כפתרון בסיסי וקל מאוד להבעת רעיונות בתלת מימד הייתי ממליץ על
Skeatch up Google חינם ופשוטה.

oshoshan
06-09-07, 01:54
sketchup של google. הכי קלה לתיפעול שיש.
עודד

-->