PDA

צפייה בגרסה מלאה : הגבהת תושבת פנהרד

גיתאי נוה
23-11-06, 02:49
אין צורך להכביר מילים על מה שקורה כאשר מגביהים והפנהרד נשאר תקוע בעבר: הסרן הקדמי 'נדחף' לכיוון הנהג ומקבלים שאקלים 'אלכסוניים' בצד הנהג.
יש למישהו תמונה או תיאור של שינוי תושבת פנהרד, אבל לא הפלאח המעפן שראיתי פה של רוביקון?
אסף - אתה הצעת באחד השירשורים לשנות דווקא בתושבת שילדה, יש לך דוגמה לעבודה כזאת?
דרור - מה עשו אצלך בעקבות התקנת הקפיצים של המתלם? מי סידר את זה?

תזכו למצוות,
גיתי

asafk
23-11-06, 20:30
אני עדיין ממליץ דווקא להנמיך את התושבת על השלדה. לא, אין לי תמונות או שרטוטים. הסיבה היא התנהגות של הרכב- והנמכת מרכז הגלגול של המתלה הקדמי.

אסף.

אייל
23-11-06, 21:41
לא עדיף להתחיל לנסות עם הפלאח המעפן?

דרור ברלי
24-11-06, 00:13
אצלי כרגע לא מחובר.
למה?
כי עם הפלאח המעפן שאני בניתי, היו כל מיני רעשים ודפיקות (!!!) מכיוון הסרן. הפלאח האמריקאי בנוי נכון יותר, ולדעתי הוא לא כזה גרוע. בזמנו פלאח כזה היה אמור להיות חלק מקיט המתלים.
אני בעד פנהרד מחובר בכל מצב, ולכן בקרוב מאוד אני אנסה לתכנן הנמכה לתושבת העליונה, זו שבשלדה.

hollander
11-02-12, 08:10
אצלי כרגע לא מחובר.
למה?
כי עם הפלאח המעפן שאני בניתי, היו כל מיני רעשים ודפיקות (!!!) מכיוון הסרן. הפלאח האמריקאי בנוי נכון יותר, ולדעתי הוא לא כזה גרוע. בזמנו פלאח כזה היה אמור להיות חלק מקיט המתלים.
אני בעד פנהרד מחובר בכל מצב, ולכן בקרוב מאוד אני אנסה לתכנן הנמכה לתושבת העליונה, זו שבשלדה.

מעלה מהאוב :

ומה היום הפתרון הטוב ביותר למתלה קדמי JK ? מוט פנהרד מתכוונן ? האמת שאני לא מרגיש תופעות ייחודיות עם קיט 3.5 של RE, אבל הזווית של התפוח של הפיטמן (הסטנדרטי) נראית לי קיצונית במצב סטנדרטי, אז מה יהיה בפישוק מלא ???

JAK60
11-02-12, 08:41
אני עדיין ממליץ דווקא להנמיך את התושבת על השלדה. לא, אין לי תמונות או שרטוטים. הסיבה היא התנהגות של הרכב- והנמכת מרכז הגלגול של המתלה הקדמי.

אסף.אתה תפסיד את האפקט של מתכונן שזה מאוד חשוב בכל כיוון פרונט או בשינוי הגבהה.

סופת המדבר
11-02-12, 19:37
מעלה מהאוב :

ומה היום הפתרון הטוב ביותר למתלה קדמי JK ? מוט פנהרד מתכוונן ? האמת שאני לא מרגיש תופעות ייחודיות עם קיט 3.5 של RE, אבל הזווית של התפוח של הפיטמן (הסטנדרטי) נראית לי קיצונית במצב סטנדרטי, אז מה יהיה בפישוק מלא ???
קודם כל אתה צריך להנמיך את הזרוע פיטמן כמה שאפשר
ואחרכך צריך שהמוט שיורד מהפיטמן לגלגלים יהיה מקביל למוט פנהרד
אצלי חתכתי את המוט פנהרד (שאני בניתי בזמנו אבל אחרי הגבהה קטנה היה קצר) חתכתי אותו באמצע ובצד אחד ריתכתי אום ועל צד שני בורג (M20 בערך)
וככה כיוונתי אותו למידה שאני צריך כמובן עם קונטרה שלא יהיה חופשי ועל הסרן בניתי פלח או יותר נכון 'U' 60 לגובה שצריך וחיברתי אותו גם לבורג שעל הסרן
וגם כמה פיקים בצדדים כי הוא היה מתנדנד

asafk
11-02-12, 21:39
אתה תפסיד את האפקט של מתכונן שזה מאוד חשוב בכל כיוון פרונט או בשינוי הגבהה.

מה הקשר בין הגבהה על הסרן או הנמכה בשלדה - למוט מתכוונן או לא?

אסף.

4x4pro
11-02-12, 23:07
היי
לJK יש לנו תושבת הארכה לפנהרד, מוצר מדף של חברת FULL TRACTION אשר מגיע עם המערכות כמו כן גם מוט פנהרד HD ופיטמן שמתאימה ל4".ראה תמונה מצורפת.
ניתן לרכוש כל אחד בנפרד לפי הצורך.
מניסיון במערכות שעשינו זה נותן את המענה הטוב ביותר ללא זוויות או חופשים.

-->