PDA

צפייה בגרסה מלאה : האם מותר לבצע קידוח בפח של הרכב?

haboturi
23-11-06, 19:16
שלום לכולם .
אני רוצה לנסות להרכיב איזר מיוחד לדוד שלי שהוא נכה . לצורך זה אני צריך לחורר את הדלת האחורית של הרכב שלו (פורד אקונוליין) האם זה בעייתי מבחינת החוק? או שזה אפשרי
מדובר בסה"כ בקידוח של 25 מ"מ .

תודה והמשך יום טוב.
אורי

רכס חיים
24-11-06, 02:26
אין שום בעיה חוקית לבצע חור כפי שציינת. השאלה האם אתה מתעתד לנצל את הניקוב לצורך תליית אביזר כלשהוא אשר עלול ליצור בעיה חוקית, לדוגמה - להרכיב מוט הבולט מצידי הרכב.תן יותר פירוט בכדי לקבל תשובה מלאה.

ניר ל
24-11-06, 08:49
כשאני רוצה לקדוח חור בקיר הבית שלי אני קודח, כשאני רוצה לקדוח חור בדלת הרכב שלי אני קודח, כשאני רוצה לנקב חור בלשון שלי אני .... מפחד שזה יכאב ומוותר. האמת היא שאני לא מרגיש נרדף ע"י ה"חוק" ושאלת חוקי או לא אינה מעסיקה אותי, אותך היא מעסיקה כפי הנראה ...

אז בחייאת ראבק ! מה תגיד לשופט בבוא יום הדין ? שחיים רכס מג'יפולוג.קום אישר לך את ההתקנה והניקוב ? שהוא אמר שזה בסדר ולכן קדחת חור ברכב של 500 אלף שקל ?!
אתה חושב שתוכל לבוא אח"כ בטענות לחיים רכס ? אז אתה טועה ! חיים רכס הוא דמות ווירטואלית, מי שכותב תחת השם הזה הודעות בפורום הוא ביכלל זגג סיני שלא יודע איפה נמצאת ישראל על המפה, אני עצמי מנהל בית בושת בתאילנד בעל אזרחות וויאטנאמית ,לפני 20 שנה התנדבתי בקיבוץ ומכאן השליטה בשפה. אנא התייחס לאזהרה המופיעה בתחתית כל עמוד בכובד ראש,
כשם שאתה לא מעלה על דעתך (אני מקווה) לשאול אם חוקי ללטף ישבן של ילדה בת 5 בפורום פדופילים.קום ... אני מקווה שאין צורך להמשיך את הדיון.

גיא
24-11-06, 10:08
תכלס, מסתובב כיום בין כותלי בית המחוקקים המגוחך שלנו, חוק. שעוסק בנושא הזה בדיוק.

האתר שמרשה לדמותו הוירטואלית של הזגג הסיני שלמד עברית ברפת לכתוב כל מיני דברים, יהיה חייב לגלות את זהותו במידה וקרה משהו ...

לכל הכותבים באשר הם. אם בפורום ג'יפולוג.קום או פדופילים.נט , שימו לב למה אתם כותבים ותהיו מוכנים לקחת אחריות במידה ויגיע יום הדין.

כבר היו מקרים בהם אנשים שילמו עשרות אלפי שקלים או מאות אלפי דולרים ( במדינות מעבר לים ) על דברים שיצאו להם מהמקלדת ....

זאביק
24-11-06, 10:36
*** ובזאת שוב מיצינו את שאלות חוקיות שינוי מבנה וייעוץ משפטי דרך אינטרנט.
האזהרה הכתובה למטה צריכה לקבל את מלוא ההתייחסות.
הודעה זו נעולה ***

אם יש לך שאתה טכנית על איך לקדוח בדופן רכב, אנא, התחל שרשור חדש.

-->