PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה במילוי דלק

yehudap9
26-11-06, 20:13
חבר'ה!
לאחרונה נתקלתי בתופעה מעניינת..אני ניגש למלא דלק (עד הסוף כמו תמיד) אני רואה שמילאתי פחות ליטרים והדלק יורד לאט לאט כשאני מנענע את הרכב הדלק יורד ונעלם לו אי שם במעמקי המיכל דלק לדעתי הבעיה היא בנשם של מיכל הדלק מישהו נתקל בתופעה כזאת? מה עושים? פותחים עם לחץ אוויר כשהמכסה של פיית התדלוק בחוץ? צינור הנשם זה הצינור הקטן שצמוד לפיית התדלוק נכון?

asifmotor
26-11-06, 21:31
ככל הנראה הבעיה היא בצינור הנשימה (נשם) של מיכל הדלק - אתה ממלא ולאויר שנדחק אין לאן לצאת או שיוצא לאט מידי דרך פתח המיכל - בדוק שהצינור לא סתום או שיש בו איזה קנק לרוב זו הבעיה.

GodsFather
27-11-06, 01:16
איפה הצינור הזה נמצא ? יש מצב שמישהו יצלם את השטות הזו ?

itay
27-11-06, 01:36
שלום לכולם
גם לי יש את אותה הבעיה. כממלאים דלק המשאבה קופצת, אני מנענע את האוטו והדלק יורד לאיטו
ומצד שמאל של הצינור דלק מתחילים לצאת שפריצים של דלק לתוך הצינור העיקרי. הדבר נפסק לאחר כמה נענועים - מה שאומר אצלי - סמוראי 89 קצר - שהמכל מלא.(בכל התהליך של הנענועים אני דוחף עוד 4(!) ליטר בקירוב.
ועל הדרך עוד שאלה שעוסקת בנושא:
אחרי המדידות אני עושה מחוץ לעיר 1/9.5, בתוך העיר 1/7.1 ובשטח (פלמחים - חולות) 1/6. המדידה של העיר נעשתה כשאני מקפיד כמעט לאורך 200 ק"מ לא להדביק את הדוושה אלא לנהוג בשיא החסכנות. אני יודע שהצריכה שלי זוועתית לפי מה שאנשים רשמו פה באתר למרות שאני קצת סקפטי לגבי סמוראי שעושה 1/12....
בכל מקרה הגעתי למסקנה שיש לי נזילת דלק מהמערכת - אני מיקדתי אותה לפי ריח חזק שהיא באיזור המיכל/החלק האחורי של האוטו. אני רוצה בשבת הקרובה להוריד את המיכל ואולי לראות אם יש איזה צינור מפוצץ או משהו כזה.
למישהו יש רעיון מה זה יכול להיות לפני שאני מוריד את המיכל ??
תודה רבה.
איתי.

GodsFather
27-11-06, 01:43
צנרת בלויה ויבשה (ספק מפוצצת כי אז לא היה מגיע כלום..) ואפילו סדוקה (למעט צינורת המתכת , שם כבר יכול להיות איזה חורצ'יק )

לחילופין , נזילה מאיזור הצנרת בקרבורטור/משאבת דלק בתא המנוע.

מה עם צינור עודפים מתא המנוע למיכל ? האם תקין ?

בדקת שאין שלוליות? לא אמורות להיות כי דלק מתנדף מהר מאד , אבל לשניות הראשונות של הנזילה אתה אמור לראות...רוב הסיכוים שמדובר באדי דלק בלבד ולא בנזילה של ממש , בדוק איכות הצנרת.

למעט הצנרת , אני לא מוצא סיבה למה שיהיה לך חור בטנק הדלק בחלקו העליון...

עדכן מה בדקת

-->