PDA

צפייה בגרסה מלאה : תיקון שבר ARB

ophir
30-11-06, 21:10
ה-ARB לדנה 60 הגיעה במשלוח כאשר חלק שלה ה- cylinder cup מכופף בחלקו ושבור בחלקו (חומר חסר) כפי שאפשר לראות בשתי התמונות הראשונות. חלק זה מאוד עדין מכיוון שעליו יושבים שני האורינגים. מחירו אצל הנפלד 850 לפני מע"מ וגרוע מכך... אין אותו בארץ.
ארז בן שושן שמלווה אותי בפרויקט בסבלנות אין קץ היה מעט סקפטי לגבי אפשרות תיקון אבל חבר אחר שלי (נעמן צל ציון) שידך את החלק השבור עם בית מלאכה בשם "ניקי - תעשיות חלקי מנוע" שמתמחה במילוי וחריטה של גלי זיזים, ראשי מנוע וכו'. ולאחר יומיים קיבלתי את החלק בחזרה במצבו כפי שמופיע בשתי התמונות האחרונות, ז"א תיקון נחמד ביותר :)

אז לידיעת חברי הפורום, אם מישהו נתקל בבעייה דומה הדורשת מילוי מתכת וחריטה... "ניקי" נמצא ברחוב המקצוע 9 תל-אביב, 03-6390231

דרור ברלי
01-12-06, 11:39
איך מכלול חדש מקופסה וכל כך יקר כמו ARB שעדיין לא נסע אפילו ס"מ, מגיע ב/ל/מצב כזה?...
תמסור ד"ש חם לנעמן. מזמן לא דיברתי איתו.

ophir
01-12-06, 14:35
אם תתקרב לחברת שילוח בשם "גמא שיפינג" כמו שאני בטפשותי עשיתי..... זו רק אחת התוצאות. תוסיף לזה 7 חודשים עד שזה מגיע, העלמות ברגע שצריך לשחרר מהמכס, שקרים על גבי שקרים לאורך כל התהליך. אני מכין תביעה משפטית מפורטת כשזה יגמר אני אספר הכל.

-->