PDA

צפייה בגרסה מלאה : מערכת האורות ב cj -חיווטים

UNIX
01-12-06, 17:51
אז ככה יש לי כרגע כמה בעיות לאחר שהעפתי חוטים מהצמה שלי ושיניתי כמה דברים במפסק האורות הראשי , האור חניה היה שרוף במפסק אז העברתי את החוט שלו להדק אחר שמצב אור חניה גם כן מוציא פלוס (ואולי זאת הבעיה) .
כרגע אין לג'יפ איתותים ואין אורות ברקס , החוט של האור ברקס חתוך ואני לא מוצא לאן לחבר אותו(עוד לא חפרתי בצמה) אז חשבתי על לחווט אותו מחדש מהמפסק ועד היציאה לקונקטור האחורי .
בקיצור משהו מאוד מוזר המפסק שיושב על הדוושה מקבל מינוס ומוציא מינוס (בדקתי עם מנורת ביקורת ) במקום להוציא ולהכניס פלוס (לפי מה שרשום בספר הטיפולים )
ובכלל איך עובד כל העסק הזה של האיתותים? מה אמור להגיע לריליי איתות? ראיתי שזה פיקוד מינוס
כלשהו שבא מן הידית .

עירא
01-12-06, 21:16
אתה מודע לזה שהאיתות והאור ברקס הם אותו הפנס (אותו המעגל) כשלוחצים ברקס נדלקות שתי הנורות ואיתות פשוט מהבהב את אותה הנורה.

UNIX
01-12-06, 21:36
כן משהו לא מסתדר לי בראש.
כשנתתי פלוס לאחד ממגעי האוטומט וינקר פתאום היו וינקרים (לא בדקתי אורות ברקס )
מאיפה המעדל של הוינקר מקבל את הפלוס אחרי סוויץ? ממתג ההאורות?

six 4 life
01-12-06, 22:00
כן משהו לא מסתדר לי בראש.

זו בדיוק הבעיה בחשמל שלך.

lizard
01-12-06, 22:14
אצלי בצמה שראית, שהיא לא מקורית של ג'יפ אבל של GM, מגיע פלוס אחרי האוטומט ווינקר למנגנון הגה, במנגנון הגה יש את ההפרדה בין איתות צד ימין, צד שמאל והאורות סכנה (HAZZARD) שלהם יש חיווט נפרד עם אוטומט ווינקר נפרד.

תסתכל על התמונות שנתתי לך, יש שם פירוט של מה שיש בצמת ההגה.

UNIX
01-12-06, 22:18
מיכה את זה אני יודע וגם את מה שאתה אומר ארז אני יודע, מחר אאלץ לפתוח שוב את הצמה ולעקוב אחרי החוטים , מזל שעדיין הדשבורד לא מורכב .

UNIX
01-12-06, 22:23
הנה מי יוכל לפענח את זה ?

חימושניק
02-12-06, 11:53
אני רואה שזו סריקה של שרטוט חשמלי ששורטט על פי "תקן מקחש"ר", אבל אני לא מצליח לזהות שום פרט בשרטוט בגלל האיכות הירודה.

UNIX
02-12-06, 12:15
כן זה לא הצליח כל כך כי הורדתי את האיכות כי הקובץ תפס הרבה
בכל אופן פתרתי את הבעיה(נראה לי) ף חיברתי פלוס אחרי סוויץ להדק אחד שבאוטומט וינקר והכל הסתד כולל האור ברקס השאלה אם לא עקפתי משהו חשוב בדרך כמו למשל את העניין הזה שבוינקר ואור ברקס יראו את האור וינקר בצד אחד ובצד שני את האור ברקס , צריך עוד לבדוק .
יש לי עוד חוט אדום בודד שמדליק את הפנס חזק כמו אור ברקס מה זה החוט הזה ? הוא בא מהצמה האחורית ולא מתחבר לכלום .

-->