PDA

צפייה בגרסה מלאה : שיפוץ מנוע - לבצע לבד או לתת למוסך??

רכס חיים
08-12-03, 01:00
סוף סוף אני מגיע גם למנוע. החלפתי שמן והסתבר שיש בו גם שני ליטר מים. כרגיל זה נופל עליך כשיש לך בתכנית עבודה לשנתיים. אמנם רציתי כל הזמן להגיע למנוע בתקווה שאולי אחליף אותו או אהפוך אותו לשלושה ליטר במקום שניים וחצי,אך עכשו אין לי ברירה אלא לתקן את הראש והפקונג, ואולי להחליף רינגים באותה הזדמנות ,אם הטלטל בסדר. מעולם לא עשיתי עבודה על מנוע .האם מישהו מנסיונו יכול לעזור לי להחליט - לעשות לבד ואולי להיתקע או למסור למוסך ולא לדעת מה עשו באמת?? כל התיחסות תבורך.

חנן א.
08-12-03, 02:11
תעשה לבד, למה שתיתקע?
להחליף אטם ראש זו ממש לא עבודה מסובכת, יקרה או קשה.

המנוע אוכל שמן ,מנפח או חסר קומפרסיה? למה אתה רוצה להחליף רינגים?
ואם כבר להחליף רינגים אז כדאי גם לבצע בדיקה של הצילינדר והונינג או חריטה וחירוץ אלכסוני למנוע, אז זה אומר לפרק את הבלוק ולהביא לבית מלאכה, ואת כל זה לעשות סתם כי היית צריך להחליף אטם ראש? אין הרבה קשר בין הדברים.

נמרוד
08-12-03, 13:27
במקרה שלך חיים, תעשה לבד. יש לך את המקום, הזמן, היכולת הטכנית, הראש, כל מה שצריך.

חנן א.
08-12-03, 20:26
הודעה של חיים שהועברה:

המנוע מנפח וכמובן יש נזילות שמן מהמחזיר האחורי. הצלינדר האחרון מס' 4 כנראה מת כמעט לגמרי. הרינגים לדעת ג'ראלד תפוסים ואולי הלאגרים של הקראנק עם חופשים היות והשמן היה מעורב עם הרבה מים. איך הוא עשה את המסע לאילת מעל 1000 ק'מ מאומצים - לאלוהים פתרונים. הייתי עושה את הכל ובסוף הייתי עושה עבודה יסודית ,אבל עם כל התוספות שנמצאות בשלבי ביצוע סופיים אני עלול להפסיד יותר מדי שבתות בשטח, וזה גדול עלי. יש למישהו המלצה על מכונאי באזור השרון עם קבלות על מנועים משונים?

חנן א.
08-12-03, 20:34
אני ביצעתי את עבודות החריטה למנוע של הג'יפ שלי בבית מלאכה שנקרא ש.מ.ר. בא"ת סגולה ליד פ"ת.
הם ביצעו כנראה עבודה טובה, בפרספקטיבה של שלוש שנים וחצי, והם גם יכולים לבצע עבורך שיפוץ מלא למנוע.
אני לא יודע לגבי המיומנות שלהם במנועים מוזרים, אבל שיפוץ מנועים זו המומחיות שלהם, אז אני מהמר שהם גם ידעו מה לעשות עם המנוע שלך.

asafk
08-12-03, 21:32
דבר עם גרש- במוסך בונאר, רחוב הכדר בנתניה. הוא מדבר את השפה הנכונה, בכל מה שנוגע לכלים משם, ומכונאי מצויין. יוכל לעזור לך בעצה, אם כדאי או לא לשפץ לבד.

אסף.

רכס חיים
10-12-03, 19:00
החלטה סופית , ביום ראשון מתחילים לעשות שיפוץ למנוע יחד עם חבר. נראה אם לא נצטרך את הפורום כדי לחבר את הכל חזרה. לפחות אמרו לי לשמור על כל הברגים , לך תדע למה.

-->