PDA

צפייה בגרסה מלאה : סוף סוף קניתי פראדו! רעידות וקרקושים בתא נוסעים ? [הכותרת נערכה]

monster track
07-12-06, 00:49
שלום לכל חברי הפורום,ליפני כמה ימים קניתי בשעה טובה פראדו 2002 ,מאובזר עם 4 בולמים וקפיצים של אולדמן,מיגון אספיר וצמיגי מישלין..
היום כאשר נסעתי בשטח שמעתי רעשים מכיוון הדשבורד ולאחר סקירה קטנה בפורום הבנתי שזו סוג של מחלה, הרכב כבר עבר בידוד (בצידי הדשבורד) אך הקופסה הקטנה של מד זווית הצד והטמפרטורה עושה גם כן רעשים כאילו חתיכת פחית בפנים משוחררת או משהו כזה ,כמו כן גם המיכסה של קרית האוויר רועד ועושה רעשים מעצבנים.
ושאלתי אליכם היא ,אם מישהו ניתקל בתופעה?וכיצד עלי לסדר את 2 הבעיות המטרידות האלו?
וכמובן מקווה מחר להעלות תמונות של הרכב...
תודה רבה ושמח סוף סוף להיצטרף לפורום של טויוטה,ניתראה בשטח...

הכותרת נערכה ע"י המערכת.
עם כותרת כמו "ויש כמה שאלות . . .", איך אנשים ימצאו אחר כך את השרשור הזה כדי לפתור רעידות וקרקושים אצלהם בפראדו (אחרי שתפתור את שלך). תחשוב כמה קל היה החיפוש שלך . . .
אנא, הקפידו על כותרות אינפורמטיביות !

tzagi
07-12-06, 07:21
הרעשים באים מה מיגון של אספיר......בטוח :-)

monster track
07-12-06, 19:01
הרעשים באים מה מיגון של אספיר......בטוח :-)
כבר בדקתי את זה ואני בטוח שהרעשים לא מגיעים מהמיגון..
ושוב הרעשים מגיעים מיבפנים האותו ולא מבחוץ..

PW
08-12-06, 01:34
יקירי:
פראדו בלי "קרקושים" זה כמו:
לנדרובר בלי נזילות.
חתן בלי קטן.
זה לא זה.

וברצינות:
קצת ספוג במכסה של כרית האויר - יעשה פלאים לרעש. את הקונסולה צריך לפרק ולראות מאין הרעידה - וגם אותה לבטל עם ספוג.

אבל בזהירות: שלא תתבלבל ותרד מהאוטו תוך כדי נסיעה כי תחשוב שאתה עומד. קצת רעש עוד לא הרג אף אחד. זה בסה"כ נורמאלי.

monster track
10-12-06, 23:20
יקירי:
פראדו בלי "קרקושים" זה כמו:
לנדרובר בלי נזילות.
חתן בלי קטן.
זה לא זה.

וברצינות:
קצת ספוג במכסה של כרית האויר - יעשה פלאים לרעש. את הקונסולה צריך לפרק ולראות מאין הרעידה - וגם אותה לבטל עם ספוג.

אבל בזהירות: שלא תתבלבל ותרד מהאוטו תוך כדי נסיעה כי תחשוב שאתה עומד. קצת רעש עוד לא הרג אף אחד. זה בסה"כ נורמאלי.
איך אני מונע את הקירקושים מהמכסה של כרית האוויר? למשיהו יש הסבר מפורט?

PW
11-12-06, 08:25
יקירי:
הפלטה שמכסה את כרית האוויר תפוסה ע"י לשוניות פלסטיק בקצותיה. אתה מרים אותה בקצה האחורי בזהירות עד שהיא משתחררת, אז אתה מכניס 2 חתיכות ארוכות של ספוג בשתי הקצוות שלה - וסוגר מעט בלחץ.

monster track
14-12-06, 00:48
יקירי:
הפלטה שמכסה את כרית האוויר תפוסה ע"י לשוניות פלסטיק בקצותיה. אתה מרים אותה בקצה האחורי בזהירות עד שהיא משתחררת, אז אתה מכניס 2 חתיכות ארוכות של ספוג בשתי הקצוות שלה - וסוגר מעט בלחץ.
להניח ספוג רגיל או ספוג בעל דבק בשני הצדדים?
ואם הבנתי נכון אני מוריד את המכסה מצידו של החלון,שם ספוג לאורכו של המכסה בנקודות החיבור וסוגר בלחץ?
האם דבר זה אינו משפיע על פעולת כרית האוויר?
תודה למגיבים

PW
14-12-06, 00:57
להניח ספוג רגיל או ספוג בעל דבק בשני הצדדים?
ואם הבנתי נכון אני מוריד את המכסה מצידו של החלון,שם ספוג לאורכו של המכסה בנקודות החיבור וסוגר בלחץ?
האם דבר זה אינו משפיע על פעולת כרית האוויר?
תודה למגיבים
לא הובנתי כראוי..... כמו שכתבתי, אתה פותח את המכסה מהצד האחורי. הרחוק מהשמשה. הצד הקרוב לשמש הוא הצד הקדמי. מכסה כרית האוויר תפוס ע"י רצועה מיוחדת כך שאם כרית האוויר מופעלת היא מעיפה אותו ממקומו ומתנפחת - אבל הוא איננו יכול לפגוע בפני הנוסע או לעוף לכיוונו כי הוא תפוס ברצועה הקצרה המאפשרת לכרית להפתח אבל מגבילה את תנועת המכסה. ספוג רגיל זה ממש בסדר.

alon halevi
29-03-07, 13:13
אני קניתי אטמי אזניים

שמוליקו
29-03-07, 13:22
monster track,
אני מוכן להחליף איתך ראש בראש, עם הדיסקברי שלי (שם הדאשבורד לא מקרקש. זאת אומרת, אולי הוא מקרקש, אבל לא שומעים את זה:D )

-->