PDA

צפייה בגרסה מלאה : מאותתי חירום - בעית חשמל

UNIX
09-12-06, 23:37
מאז שהג'יפ אצלי אין לי איתות חירום , יש כיוון לבדיקה? המאותת לא תקין אני יודע
אבל אם אני מחליף בינהם זה אמור לעבוד לא?

yoavshefer
11-12-06, 19:28
אם את מתכוון לריליי{או איך שקוראים לזה} אז לפי מה שאני זוכר הכניסה של הפלוס הפוכה,
ככה שאתה מחליף בניהם זה לא יעבוד.תסתכל על הצד של הרגליים יש סימון לפלוס. וכמובן תבדוק שמגיע פלוס ברגע שאתה מפעיל את איתות החירום.

shmil
11-12-06, 23:43
אם את מתכוון לריליי{או איך שקוראים לזה- לא, זה לא ריליי, זה אוטומט איתות} אז לפי מה שאני זוכר הכניסה של הפלוס הפוכה,
ככה שאתה מחליף בניהם זה לא יעבוד.תסתכל על הצד של הרגליים יש סימון לפלוס. וכמובן תבדוק שמגיע פלוס ברגע שאתה מפעיל את איתות החירום.

הכניסה של הפלוס לא הפוכה, כי לפחות ברכבים בגילאים האלו אוטומט האיתות הוא דו-מתכת פשוטה. מתחמם מתנתק, מתקרר - מתחבר, כך שאין משמעות לצד של פלוס.

כן, ברוך, הדרך לבדוק תקינות של אוטומט איתות היא להנחליף בינו לבין האוטומט השני, אבל זה בהנחה שאתה יודע שמערכת אחת עובדת בוודאות, וזה כנראה לא המצב אצלך.

UNIX
12-12-06, 19:36
מערכת האיתות הרגילה עובדת בצורה תקינה לחלוטין , כשאני מחליף בינהם כלום לא עובד
מזה אני מבין שגם האוטומט של ה 4וינקרים לא תקין וגם שמשהו במערכת של ה 4 וינקרים לא תקין?
למרות שמגיע פיקוד מן הכפתור? או שאולי בשביל שיהיו לי 4 וינקרים אני צריך את 2 האוטומטים תקינים ?

yoavshefer
12-12-06, 22:09
אני עדיין עומד מאחורי מה שכתבתי. אתה צריך אוטומט איתות שונה לחירום, וכנראה שאצלך האוטמט הזה מקולקל. ואין קשר בין המערכות{למעט המנורות וחיווט אליהם} אחת יכולה לעבוד ללא השניה.

shmil
13-12-06, 01:49
נכון, יואב, אין קשר בין המערכות.
לתשומת ליבך - המק"ט האמריקאי של שני האוטומטים זהה - ראה תמונה מצורפת.

ברוך:
כל מערכת עובדת עם האוטומט שלה.
בוא נתחיל מבדיקות מתחים.

tzagi
13-12-06, 02:09
Quote:המק"ט האמריקאי של שני האוטומטים זהה

Its a GM thing
Other manufacturers did use a flasher (for the hazard lights)
that was a heavy duty one, it was designed for extended use (hours at a time)
unlike the standard turn signal flasher that was light duty and whouldn't last under those conditions.

I guess at GM they figured that the cars are not supposed to break down, and there is no reason for hazard lights that work, or that the HD flasher will cost them an extra penny, and that's not allowed.

-->