PDA

צפייה בגרסה מלאה : התנועה לפשיטת רגל של כביש 6

רכס חיים
09-12-03, 04:11
היום החלטתי להקים תנועה שמטרתה לגרום לכביש 6 ולחברת דרך-ארץ לפשוט רגל. כל מי שבזמן הקצר של פעילות כביש 6 סבל מהתעמרותה של החברה המגעילה הזו מוזמן לתרום ככל יכולתו למחוק אותה מהמפה העסקית בישראל. כרגע אני מחזיק בידי חשבונית מס של השודדים בדרכים שמספרה 1030711534 עם 3 נסיעות בחודש אוקטובר 03 שעלותן 28.96 שקל והקנס עליהן - שימו לב ולא תאמינו - 321.00 שקל. את הקנס חייבים לשלם אחרת המכונית תעוקל ישירות במשרד הרישוי או שממש יחרימו לך אותה על הכביש בנסיעה הקרובה. התרגיל שלהם ממש פשוט - לא שולחים לך חשבונית בזמן כשיטה - ולאחר מכן קונסים אותך במאות שקלים על פיגור בתשלום שהערעור עליהם עולה יותר מהקנס, כי הפרוצדורה הינה משפטית לחלוטין,ואני עברתי את דרך היסורים הזו כעקרון - וזכיתי. לצורך התנועה אני מעמיד את משרדי ואת מערכת התקשורת שלי וכן את משרד עורכי-הדין של חברתי כמו את משרד הפרסום שלנו. כל מי שמרגיש פגוע מהפושעים ומהמאפיה שעומדים מאחורי "דרך ארץ-שודדים בדרך" מוזמן להעלות רעיונות ולתרום מזמנו ומעט מכספו בכדי להכחיד חברה זו ממפת הדרכים של המדינה. בשלב ראשון אתה מתבקש להעביר את המסר הזה בכל פורום של ג'יפאים שאתה מכיר במיוחד ג'יפטריפ ,שלי אין גישה אליו מסיבות לא ידועות לי. מספר הטלפון שלי בנייד 054354505, מספר הטלפון במפעל 046220433 מספר פקס. 046220577. כל מי שמכיר יחצ'ן מעולה שמוכן לתרום למטרה המשותפת שידאג לקשר ביננו. והעיקר אל תעלו על כביש 6 ומסרו לכל הקרובים לכם שהסתבכותם מובטחת. בואו נחסל אותה כי זה בכוחנו.

eran4x4
09-12-03, 06:36
חיים

בהצלחה, אני באופן עקרוני לא נוסע בכביש (בינתיים אני אפילו מצליח לדבור העקרון זה). כך שבי ישירות הם עדיין לא הצליחו להתעלל בעזרת המנגנון הדרקוני שממשלתנו היקרה ומשרדיה היפשרו להם להקים (בצורות אחרות בטוח שהם הצליחו).
הסיבות לעקרון הנ"ל הן בושאים חברתיים, כלכלים ופגיעה בשטחים פתוחים אבל נעזוב את זה כי ג'יפולוג זה ממש לא המקום לדיון זה.

אני ממילא אמור לדבר איתך היום בטלפון אז נפתור גם את נושא הגישה לג'יפטריפ שזהוא מקום שהרבה יותר מתאים להודעה הנ"ל עם קהל יעד פוטנציאלי רחב יותר.

ערן

מאיר רוטברג
09-12-03, 08:58
חיים, המלחמה שהכרזת הינה מלחמת דון קיחוטה ועכשיו אתה מחפש את עוזרו הנאמן,
אם תעשה חיפוש בגיפטריפ תראה שכתבתי רבות על כביש 6 "וכמה אני אוהב אותם" אולם כל התעמולה לא תעזור כהוא זה,
ראשית הם מכוסים על פי החוזה ולא יכולים להפסיד כסף,כן זה נכון ,בדיוק כך
מה שכן ניתן לעקוץ אותם זה אולי בתביעה יצוגית בגין התעמרות באזרח ואז כל המשחק יפתח מחדש
לצערי אני כן משתמש בכביש 6
הוא נוח מהיר ומהנה,
אין לי כוונה להעניש את עצמי על טיפשותם של אחרים,
אני על כל חשבונית מחכה להם בפינה ואם כל אזרח יתבע את הוצאותיו נגדם בבית משפט לתביעות קטנות או תביעה אישית כנגד בעלי תפקידים אזי אולי יתעשתו
להחרים את כביש 6 לא יזיז להם שערה בתחת ,כי בתום התקופה הם יקבלו את כספם בכל מקרה

סוזי המשתוללת
09-12-03, 16:42
אני נסעתי פעמיים בכביש ועדיין לא קיבלתי חשבונית
כמה זמן לוקח ?
והאם להתכונן למלחמה ?
חיים אם אתה מעוניין אני יכול לשלוח לך טלויזיה לטובת כתבה בנושא

גיא
09-12-03, 22:27
כנ"ל

כמו סוזי ...

נץ לבן
09-12-03, 23:14
אני דווקא משתמש בכביש 6 לפחות 3 פעמים בשבוע, החשבוניות מגיעות בזמן ואם משלמים אותן בזמן אין שום בעיה. עדיין לא עשיתי מנוי בגלל עצלנות וחוסר זמן אבל אני יעשה בקרוב וזה בטח יפתור בעיות שעוד לא נוצרו.

אני לא אוהב את הרעיון של הקמת הכביש הזה בכלל וככביש אגרה בפרט, מעבר לפגיעה בערכי טבע ונוף אני חושב שחולבים אותנו (בעלי הרכב) מספיק.
הכביש קיים וזו עובדה, שום דבר לא יחזיר את המצב לאחור והכביש בכל זאת חוסך לי המון זמן וגם ק"מ מיותרים בנסיעות דרומה. סה"כ הוא משתלם מבחינת עלות תועלת.

רכס חיים
10-12-03, 05:31
מי שיכול לקשר לאמצעי תקשורת יבורך , כי בלי הגעה אליהם לא יתרומם הקמפיין. לנץ לבן - כשהרגל שלך תתפס במכונת הגריסה ,אנחנו נהיה כאן לעזור לך.

נמרוד
10-12-03, 10:31
הנושא מעניין וחשוב, אבל זו לא הבמה המתאימה.

הבמה הנכונה היא http://www.jeeptrip.com . הנושא הזה בדיוק עולה שם בתדירות של לפחות פעם בשבוע. אתה צריך למצוא דרך להתחבר לג'יפטריפ חיים - מה לעשות, ג'יפולוג הוא לא תחליף. אני מציע שתפנה במייל למנהל האתר, [email protected] ,ואני בטוח שהוא יפתור לך את הבעייה.

ההודעה לא נמחקת אבל ננעלת, לגבי קשר עם טלויזיה - דבר בפרטי עם שמוליק (סוזי המשתוללת). אולי סוף סוף תצא איזושהי תועלת מהבחור... :lol:

-->