PDA

צפייה בגרסה מלאה : גאלופר. מדאיגה אותי זריקת שמן מנוע ,דרך מדיד-השמן . האם זה תקין ? [הכותרת נערכה]

moti_du
11-12-06, 00:49
קניתי גאלופר לפני שבוע. מדאיגה אותי זריקת שמן מנוע ,דרך מדיד-השמן . האם זה תקין ?

הכותרת נערכה ע"י המערכת
למעשה, הכותרת פשוט הודבקה ע"י המערכת מתוך ההודעה, כי "לבעלי גלופר" היא כותרת חסרת משמעות.
אנא הקפידו על כותרות אינפורמטיביות.

שעיה כליף
11-12-06, 21:59
זה צריך להדאיג בכל רכב
למעשה זה נובע מלחץ - הלחץ כפי הנראה מגיע מאיבוד לחץ במנוע
דורש לדעתי התערבות מקצועית :sad:

אלעד4ס4
14-12-06, 06:22
זריקת שמן ממדיד השמן. אומר מנוע מנפח. הווה אומר קומפרסייה עוברת לאגן השמן. שזה אומר רינגים שגמרו את החיים שלהם.. השלב הבא יהיה קושי בהנעת הרכב. היות והמנוע מאבד קומפרסייה. יש 2 אפשרויות והם. 1 להוריד ראש וקרטר . להוציא את הבוכנות וליבדוק את מצב הצילנדרים. אם הצילנדרים לא סרוטים ואיין מדרגה אז אפשר לעשות אוניינג להחליף רינגים ולגרים. לישלוח את הראש לחידוש. ולהרכיב. זה בסדר גודל של 5000 שח.. האפשרות השנייה היא להחליף מנוע. וזה אומר מנוע מייבוא.. סדר גודל של 8000 שח. . . עברתי את הסרט הזה עכשו אם יונדאיי טראק . זה אותו מנוע בידיוק כמו של הגאלופר.. יש אפשרות להרכיב מנוע של מגנום. בהצלחה.

kd2
14-12-06, 07:22
רגע רגע רגע...

קודם בוא נראה על מה מדובר.
מדובר על גז + רטיבות של שמן או ממש שמן?
אם מדובר על טיפות שמן שעפות כאשר המנוע עובד זה נשמע לי הגיוני - יתכן ואחד מזרועות ארכובה ממוקמות בקו אחד עם מדיד השמן ו"זורקות" אליו שמן תוך כדי סיבוב.
יש איבוד של שמן?
עשן לבן בהאצה?

אלעד4ס4
14-12-06, 08:49
ואללה צדק הבחור בוא ניבדוק . פתח את מיכסה מילויי השמן . ותראה עם זורק שמן החוצה בליויי עשן לבן... . או שתנתק את הצינורית שיוצאת מימכסה השסתומים .. כמובן שאת הבדיקות אתה עושה עם מנוע מונע. יום טוב

moti_du
19-12-06, 09:05
אלעד שלום
תודה על התגובה העניינית .
בריחת הקומפרסיה החלה מיד לאחר שהחלפתי שמן מנוע+פילטר שמן.פעולה שעשיתי כשבוע לאחר שרכשתי את הגאלופר.
האם לדעתך הבעיה בשמן,בפילטר או בנשם או בגורם אחר?
האם אתה ממליץ על מוסך מסויים באזור המרכז , מבחינת הגינות ומקצועיות ?

moshe 426
19-12-06, 09:23
אלעד שלום
תודה על התגובה העניינית .
בריחת הקומפרסיה החלה מיד לאחר שהחלפתי שמן מנוע+פילטר שמן.פעולה שעשיתי כשבוע לאחר שרכשתי את הגאלופר.
האם לדעתך הבעיה בשמן,בפילטר או בנשם או בגורם אחר?
האם אתה ממליץ על מוסך מסויים באזור המרכז , מבחינת הגינות ומקצועיות ?

יכול להיות שמילאת יותר מדי שמן?

אלעד4ס4
20-12-06, 07:25
לפי מה שאתה אומר ותתקן אותי עם אני טועה. לאחר החלפת שמן ופילטר שמן החלה התופעה.. אזיי מכרו לך רכב עם מנוע גמור. ושמו שמן דבש. זאת אומרת שמן מאוד סמיך. .. איין שום סיבה אחרת. שלאחר החלפת שמן המנוע יתחיל לנפח... .

אלון
20-12-06, 10:31
דרוש גיאגנוזה של שני מוסכים ורק אחרי דיסקוס עם עצמך תחליט מה הלאה, אל תמהר להשקיע אצל הראשון ש'קטל' את הרכב, תבדוק, אני מכיר בן-דוד (ישמעלי) מכונאי שעשה אוברול לגאלופר במחיר זול מאוד והרכב נוסע כמו גדול, אבל ..........בן דוד.........לך תדע.......יום אחד הרכב יכול לרקוד דבקה !
אגב פעם קניתי אופנוע ממתווך עם קלאטש מחליק, לאחר החלפת שמן המנוע התחיל לעשן וזרק שמן, עשיתי אוברול ומאז כול מי שמוכר רכב ישר חשוד

moti_du
22-12-06, 00:01
אלדד-אני בהחלט לא פוסל את הרעיון שהעלת בנושא "שמן דבש" . לצערי לא אוכל להוכיח זאת בוודאות.
בנתיים,הספקתי להתייעץ עם שני מוסכניקים:
האחד טוען שאין טעם להחליף רינגים ,ומציע החלפת מנוע קומפלט.(16000+מ.ע.מ)
השני , לאחר שגילה בבדיקה: נפילת לחץ של 10 אחוז בבוכנות 2+3 , טוען שמצב המנוע "גבולי ".
בכל מקרה,קניתי רכב מ"יד ראשונה" רק לאחר בדיקה במעבדת בדיקה "ממוחשבת"(שילמתי 800ש"ח)
ובכל זאת "נכנסתי לסרט" שמכון הבדיקה אמור היה להגן עלי מפניו.
מכון הבדיקה טוען ש"המנוע תקין .כל הגלופרים זורקים שמן מהמדיד" . "המוסכניקים רוצים להרוויח ..."
חברים : ה צ י ל ו ! ! !

אלעד4ס4
22-12-06, 05:09
יש לך את טופס הבדיקה? ומה אמר לך הבוחן בסוף הבדיקה לגביי המנוע? בכול אופן על תמהר להחליף מנוע.ובטח לא ב16 אלף שח... מנוע מיבוא כולל פרוק והרכבה סדר גודל של 8 אלף שח.. ואחריות לחצי שנה. ניתן להוריד ראש וקרטר להוציא בוכנות ולראות את מצב הצילינדרים. אם הם יפים וללא סריטות. מחליפים רינגים . לאגרים. עושים ראש . סדר גודל של 4000 .ומרכיבים. פשוט המכונאים של היום מעדיפים לעבוד בשיטה של להחליף מנוע. יותר קל פחות ליכלוך יותר כסף.....מהניסיון שלי ביונדאיי. וברוך השם יש לי. עשיתי כבר לפחות 8 מנועים. ועד היום הם עובדים. ועובדים קשה.. צור איתי קשר תעבור אלי לרמת גן ותן לי להעיף מבט. . אני רוצה ליראות את הניפוח.. סיפור קטן מהניסיון שלי.. קניתי טנדר יונדאי טראק מודל 2002. הרכב עשה 134 אלף קילומטר. יד ראשונה.. בעל הרכב אמר לי תישמע המנוע גמור. קניתי את הרכב היבאתי אותו הבייתה. אני בודק שמן המדיד מראה איין שמן. או קיי אני מוסיף שמן מניע את המנוע . הרכב מעשן משהו פחדדדדד.. . בודק טורבו . רואה הטורבו גמור. מחליף טורבו. .בודק שמן שוב ופתאום אני קולט משהו מוזר במדיד השמן. מדיד השמן לא של יונדאיי. קצר יותר ב4 סנטימטר. מחליף מדיד שמן מוציא את יתרת השמן. ומניע . המנוע מנפח ויש נקישה..... 10 מכונאים אומרים הלך המנוע תחליף.. שום דבר אני אומר במנוע הזה יש רינג שבור. הורדתי ראש וקארטר הוצאתי את הבוכנות. וצדקתי רינג שבור.. . . השאלה הנישאלת היא. מה גרם לרינג להישבר???????????

-->