PDA

צפייה בגרסה מלאה : מעוניין במידע על ניקוי אינג'קטורים לסמוראי 94

samoray1
14-12-06, 11:28
שלום,
מעוניין במידע על ניקוי אינג'קטורים לסמוראי 94

תודה.

tal_96
14-12-06, 17:41
ערב טוב
חבר שם אומנם נפט במיכל ביחס של 4 ליטר ל 60 ליטר פתאום עדין באותו מיכל הורגשה החלפת הילוכים שקטה יותר ורעש מנוע שקט יותר כמובן באותה מהירות ואותם טורים

אלון_ק
14-12-06, 19:01
עצם העובדה שהוא הרגיש החלפת הילוכים טובה יותר אחרי שהוא שם נפט במיכל הדלק גוררת ספקות עמוקים לגבי אמינות הניסוי, בלשון המעטה.

samoray1
14-12-06, 22:23
לא הבנתי-זה ניקוי האינג'קטורים? לשים נפט?
נראה לי הזוי,אני התכוונתי לפירוק מערכת ההזרקה וניקוי-מישהו יודע??

עצם העובדה שהוא הרגיש החלפת הילוכים טובה יותר אחרי שהוא שם נפט במיכל הדלק גוררת ספקות עמוקים לגבי אמינות הניסוי, בלשון המעטה.

tal_96
14-12-06, 22:33
למעשה מדובר על שלושה רכבים
שלושתם דיזל לדבריהם בתוסך של גולד יש ריכוז של נפט
ברכב השלישי שאני נסעתי בו הורגשת כאנור החלפת הילוכים חלקה(אוטו') ונסיעה יותר שקטה באותו סל"ד

אני שוקל להוסיף גם לרכב שלי אך ביחס נומך יותר

חנן-ג'יפולוג
14-12-06, 22:49
די, תתקדמו הלאה בדיון, עזבו את נושא הנפט בדיזל והשקט שבהעברת ההילוכים. לא רלוונטי לסמוראי מוזרק.

samoray1
18-12-06, 13:05
חנן , אולי אתה תוכל לעזור לי בזה?

די, תתקדמו הלאה בדיון, עזבו את נושא הנפט בדיזל והשקט שבהעברת ההילוכים. לא רלוונטי לסמוראי מוזרק.

חנן-ג'יפולוג
18-12-06, 16:04
קודם כל, תן פרטים. אני מבין שלפני שהחלטת שאתה חייב ניקוי מזרקים, אתה נכנסת לCURRENT DATA דרך סורק תקלות רציני וראית שכל הנתונים בסדר, למעט מה? מכשיר ארבעה גזים? איך החלטת על ניקוי מזרקים?

איציק - 4X6ZH
18-12-06, 16:32
תן למרססים לעבוד על נוזל בלם ( שמן ברקס ) זה חומר ניקוי מעולה למשקעי הדלק .
אתה חייב לנקות את סעפת היניקה במיוחד את הקטע מהמרססים לתוך ראש המנוע ותושבת שסתום היניקה .
יש להחליף את גומיות האטימה בתושובות המרססים .( יניקת אויר )
רצוי מאד להקפיד על ניקוי נשמי המנוע ומלכודת הנשם .( בדרך כלל החלפה ) כי לא ניתן לנקות ביסודיות .
איך עושים את זה ?
בתנאי בית זה קשה .
איציק

yossivarman
18-12-06, 16:43
צריך לזכור שיש פה מזרק אחד
לרכב שמזמן עבר את 100K קילומטרים
סביר להניח שהמזרק עשה את שלו
פעם הסתכלתי ומצאתי חברה בארצות הברית שנקראת PYTHON
שמייצרת בין היתר מזרקים כאלה.
אני זוכר שהעלות לא הייתה גבוהה - בסביבות ה 75 דולר
אני אנסה למצוא שוב את החברה

האם החלפת מזרק תעזור??

חנן-ג'יפולוג
18-12-06, 16:47
מן הסתם תעזור, אם התקלה היא באמת לכלוך במזרק.

yossivarman
18-12-06, 17:03
http://www.partsamerica.com/ProductDetail.aspx?mfrcode=PYN&mfrpartnumber=639299&parttype=677&ptset=A

samoray1
20-12-06, 11:33
האמת שלא עשיתי את זה ואני יעשה את זה לפני שאחליט על פעולה מסויימת , אבל נדלקה לי מנורת CHECK ENGINE מה שברור שמחייב חיבור למחשב כדי לבדוק מה התקלה אבל בגלל שהסחיבה של האוטו ירדה אני משער שזאת הבעיה.בכל מקרה אבדוק במחשב מה גורם ל-CHECK ENGINE ואז נראה.
פשוט חשבתי שזה פשוט לנקות את האינג'קטורים...

קודם כל, תן פרטים. אני מבין שלפני שהחלטת שאתה חייב ניקוי מזרקים, אתה נכנסת לCURRENT DATA דרך סורק תקלות רציני וראית שכל הנתונים בסדר, למעט מה? מכשיר ארבעה גזים? איך החלטת על ניקוי מזרקים?

חנן-ג'יפולוג
20-12-06, 12:01
נורת CHECK ENGINE לא מחייבת התחברות לסורק. אפשר לבדוק כמעט את כל החיישנים עם רב מודד פשוט, ובנוסף, בחלק מהרכבים (אני לא יודע איך זה בסוזוקי) ניתן להוציא קודי תקלה בסיסיים גם ללא סורק.

boba banay
24-12-06, 16:22
יש מקום ריק בבית הפיוזים - אם תכניס לשם פיוז הנורית תהבהב כמספר הקוד לדוגמא - 12 הכל תקין
הבהוב אחד מלווה בעוד שני הבהובים

יש בFAQ את קודי התקלות ואת דרך הבדיקה - מפורטת גם שיטה אחרת של גישור מחבר הבדיקה בתוך תא המנוע (OBD 1ׂ
רן

-->