PDA

צפייה בגרסה מלאה : אני לפני קנייה של היילקס 96 ..מה לבדוק ????

roy_m9
16-12-06, 18:50
אני עומד לפני קנייה של היילקס 96 אשמח לקבל מידע על מה אני צריך לבדוק לפני
אני רוצה להדגיש שאני מחפש כלי ללא שיפורים או נתונים טכניים חריגים ..היילקס פשוט וטוב....בתודה מראש..

גיא
16-12-06, 19:38
תסתכל בעמוד הראשי של האתר. יש שם כתבות. אחת מהן היא איך לקנות ג'יפ ב 20 אלף שקל והשניה היא איך לבדוק לבד ג'יפ לפני קניה. רוב הדברים בג'יפ הם כמו בהיילקס.

למעט המנוע והבודי.
דיזל נישמע ומרגיש אחרת מבנזין
ויש הרבה יותר אוטו מג'יפ.

אז תבדוק כמו בכתבה ותוסיף חלודות חלונות דלתו ריפודים פלסטיקים וכו' ...

כמו כל אוטו ...

בהצלחה.

שחר 9
16-12-06, 22:36
הרבה מה לבדוק אין פרט לדברים הרגיליםכמו בכ רכב,
לרכב הזה אין יותר מדי מחלות כרוניות .

שים לב למצב חלודות בגג וסביב החלונות, שלמות פלסטיקה , סרן קדמי נזילות ,נזילת סביב משאבת סולר , והכי חשוב תנסה לברר איך הרכב תוחזק לאורך השנים , אחת הבעיות של הרכב הזה הוא שגם רכב מוזנח מחזיק מעמד ושורד יפה.

אני באופן אישי הייתי ממליץ לך אם כבר היילקס תלך על מוסב טורבו , תוודא שההסבה בוצעה כראוי ואין התחממויות .

בהצלחה.

eran4x4
16-12-06, 23:01
מצב קפיצים, האם הרכב מאוזן
איך הארגז מונח יחסית לקבינה.
סדקים בשילדה באזור הבמפ סטופים הקידמים (אזור מגדלי הבולמים) בשני הצדדים של קורות השלדה, ובקצה קידמי של הרכב (אם תיקנו במקצועיות אתה יכול להתיחס לזה כלא בעייתי \ שלדה מחוזקת \ חסכו לך תיקון עתידי...).
מערכת הגה - נזילה בתיבת הגה, תפוח זרוע פיטמן (מחובר בפרס לזרוע, אם יש סימני ריתוך או חופש בין התפוח לזרוע הזרוע לא ממש תקינה, כנ"ל בתפוח שיושב על הקצה השני של הדרג לינק והחיבור שלו לפרסה.
סרן קידמי, תבדוק הבדל בתחושת נהיגת כביש (רעידות) עם לוקרים פתוחים וסגורים.
נזילות שמן מהול בגריז מקצוות הסרן.
נעילה אחורית יש\אין\תקינות.
בגדול אין אף סעיף מכל הרשומים למעלה שהייתי פוסל רכב בגללו אבל כולם שווים בדיקה.

בהתיחס להודעה של שחר - יש לי הילקס 97 עם מנוע מקורי - עם 300KKM האוטו עגלה בעליות אבל אני מרוצה מהמנוע, אמין, ועובד חלק ויפה!

roy_m9
22-12-06, 14:14
תסתכל בעמוד הראשי של האתר. יש שם כתבות. אחת מהן היא איך לקנות ג'יפ ב 20 אלף שקל והשניה היא איך לבדוק לבד ג'יפ לפני קניה. רוב הדברים בג'יפ הם כמו בהיילקס.

למעט המנוע והבודי.
דיזל נישמע ומרגיש אחרת מבנזין
ויש הרבה יותר אוטו מג'יפ.

אז תבדוק כמו בכתבה ותוסיף חלודות חלונות דלתו ריפודים פלסטיקים וכו' ...

כמו כל אוטו ...

בהצלחה.

תודה רבה על התגובה המהירה אני קצת ירוק בתחום ..בנוסף איפה לדעתך ניתן לבדוק רכב כזה האם כל מכון בדיקה סטנדרטי יכול ומוסמך לבדיקה כזו... אשמח להמלצות על מכוני בדיקה לאיזור המרכז

roy_m9
22-12-06, 14:17
הרבה מה לבדוק אין פרט לדברים הרגיליםכמו בכ רכב,
לרכב הזה אין יותר מדי מחלות כרוניות .

שים לב למצב חלודות בגג וסביב החלונות, שלמות פלסטיקה , סרן קדמי נזילות ,נזילת סביב משאבת סולר , והכי חשוב תנסה לברר איך הרכב תוחזק לאורך השנים , אחת הבעיות של הרכב הזה הוא שגם רכב מוזנח מחזיק מעמד ושורד יפה.

אני באופן אישי הייתי ממליץ לך אם כבר היילקס תלך על מוסב טורבו , תוודא שההסבה בוצעה כראוי ואין התחממויות .

בהצלחה.
תודה רבה על התגובה המהירה אני קצת ירוק בתחום ..בנוסף איפה לדעתך ניתן לבדוק רכב כזה האם כל מכון בדיקה סטנדרטי יכול ומוסמך לבדיקה כזו... אשמח להמלצות על מכוני בדיקה לאיזור המרכז

-->