PDA

צפייה בגרסה מלאה : טרקטור עם ארגז תוצרת גולדוני איטליה.

רכס חיים
17-12-06, 11:25
ראיתי בבקעה טרקטור גולדוני אדום עם עגלה 3 מטר אורך הבנוי 4X4 על שלדת צינור ריבועי במרווח גחון של 30 ס'מ. ארבעת הגלגלים זהים והוא מונע עם מנוע דיזל לא גדול אך עם גיר בעל יחסי העברה מצוינים לשטח טכני.[מהירויות נסיעה איטית ביותר עם כח זמין שמתאים גם לעליות תלולות או לסלעים]. לא מצאתי באינטרנט פרטים על המפעל או הכלי הזה והאם אפשר לקבל אותו בגדלים שונים. מישהו יודע מי הסוכן שלהם בארץ או איך מגיעים לאתר שלהם. נראה שכלי כזה לנסיעות שטח הוא אפשרות שצריך לבחון.ן

גיא
17-12-06, 11:30
ראיתי בבקעה טרקטור גולדוני אדום עם עגלה 3 מטר אורך הבנוי 4X4 על שלדת צינור ריבועי במרווח גחון של 30 ס'מ. ארבעת הגלגלים זהים והוא מונע עם מנוע דיזל לא גדול אך עם גיר בעל יחסי העברה מצוינים לשטח טכני.[מהירויות נסיעה איטית ביותר עם כח זמין שמתאים גם לעליות תלולות או לסלעים]. לא מצאתי באינטרנט פרטים על המפעל או הכלי הזה והאם אפשר לקבל אותו בגדלים שונים. מישהו יודע מי הסוכן שלהם בארץ או איך מגיעים לאתר שלהם. נראה שכלי כזה לנסיעות שטח הוא אפשרות שצריך לבחון.ן

מפרם בקריית ביאליק.

הם גם היבואנים של טאטא ושל ניבה.

בהצלחה.

גיא
17-12-06, 11:33
עד כמה שידוע לי זה מיועד לכרמים

הוא צר ונמוך ויש לו יכולת לסיבוב על רדיוס קטן

גיא
17-12-06, 11:36
מפרם (http://www.mifram.com/index1.asp)

ERAN NO 1
20-12-06, 19:39
עד כמה שאני יודע הם כבר לא מייבאים אותם עקב חוסר הצלחה אבל שווה בדיקה

אני אחד מאלה שקנה אותם (לא את הדגם שאתה מדבר עליו אלא טרקטור רגיל) ולא הרבה נמכרו
הייתה בזמנו אפשרות בחירה בין מנוע איטלקי GOLDINI ל JOHNDEERE שמפרם היבואנים שלהם.

-->