PDA

צפייה בגרסה מלאה : עורך דין תעבורתי- מי מכיר מישהו טוב עם מחירים שפויים?

six 4 life
19-12-06, 20:49
תובעים אותי בקשר לתאונת שרשרת במקרה שארע לפני 3 שנים, שלושה רכבים כולל אותי, כשאני האחרון.

כבר הפסדתי בתאונה הזו 12,000 ש"ח עם עורך דין גרוע אחד שסגר לי "פשרה" על הסכום הדמיוני הזה.

עכשיו הביטוח של הרכב האמצעי, לאחר 3 שנים, החליט לתבוע אותי על נזקי מבוטחו בסכום של 6,500 ש"ח.

נשאלת השאלה למה אתה לא מערב ביטוח?
לא היה ביטוח צד ג' בשעת התאונה, ועל זאת שילמתי ביוקר.
היום, נוכחתי לדעת שכנראה עדין לא סיימתי לשלם.

אני מחפש וזקוק לעורך דין מבין עניין בנושא, שאוכל להתייעץ איתו לפעול איתו יחד (כמובן בתשלום) לצורך פיתרון הבעיה הזו. נמאס לי לשלם על תאונה שלא נגרמה באשמתי. בטח ובטח שלא בכוונתי לשלם לרכב שלא אני פגעתי בו.

אם אתם מכירים אחד כזה שלא יהרוג אותי בכסף, אשמח להמלצות כאן או בהודעה פרטית.

תודה מראש.
ארז.

six 4 life
19-12-06, 20:52
עכשיו הביטוח של הרכב האמצעי, לאחר 3 שנים, החליט לתבוע אותי על נזקי מבוטחו בסכום של 6,500 ש"ח.

תיקון- האמצעי כבר שחט אותי ב12,000 המדוברים.

כעת הביטוח של הרכב הראשון רוצה דם.

מאיר רוטברג
20-12-06, 08:19
שלמה מרבאום הלוא הוא ידידי קוק

צלצל אליו תגיד לו שאני נתתי את הטלפון על מנת שאקבל אחוזים:grin: :grin: 0508558899

טלסקופ
20-12-06, 20:32
יתקן אות מר רוטברג מלומדי, אבל למיטב ידיעתי (והיא לא משהו) תקופת ההתיישנות על מקרה ביטוח הינה שנתיים.
אם אני צודק, יכול להיות ששיחקת אותה וכדאי לך מאוד לבדוק בכיוון.

six 4 life
20-12-06, 20:58
בדקתי גם את זה.
עד 7 שנים מהמקרה אין התיישנות.

אחרי התיעצות עם עורך דין העוסק בתחום, ועוד איש יקר מהאתר שגם בקיא בתחום,
כנראה שאכלתי אותה, עכשיו נשאר לצמצם נזקים. נראה לאן אגיע.

תודה גדולה לכל העוזרים ובפרט לאותו אחד.

רימון מצפון
20-12-06, 21:28
חבלן על הכסף לע"וד. המקרה שלך נשמע קצת בדיוני בכל אופן .הייתי ממליץ לך להכין את הגירסה שלך בצורה מסודרת ובהתיעצות עם ע"וד והשופט יבין אותך בכל מקרה אם לא הוא יתחשב בהצלחה

tal_96
21-12-06, 14:18
ארז צהרים טובים
לבחור ששירת איתי קרה משהו דומה
הוא נאלץ לשלם רק לרכב שמלפניו לא לרכב הראשון .

שאגב ממה שהבנתי ממנו השופטת טענה שזו בעית הרכב האמצאי שלא שמר מרחק מהרכב שלפניו ( התאונה קרתה בפקק ) הוא גרר את הרכב השני קדימה הוא נכנס ברכב הראשון

נמרוד
21-12-06, 14:31
ואני הייתי פעם מזמן הרכב האמצעי בין שלושה עם הסובארו של ההורים שלי... לא זוכר מה נגמר בדיוק, לדעתי הביטוח שלי שילם לזה שהיה לפני וקיבל כסף מזה שהיה מאחורי. לא ממש מעניין, היה כמובן צד ג'.

מה לומדים מכל זה? צד ג', צד ג', צד ג'.
צד ג'.

את הלקח הזה למדת בדרך הקשה ארז, תגיד תודה שזה יצא לך 12 או מקסימום 18 אלף שקל, זה באמת כלום כסף כשאתה מסתכל על התמונה הגדולה של החיים.

six 4 life
21-12-06, 20:57
תראו
הבעיה היא בפשרה שהעורך דין האדיוט שטיפל בתיק הקודם, סגר בשמי עם התובע הקודם- הרכב האמצעי.
הוא תבע אותי גם על הפגיעה מאחורה, וגם על הפגיעה מקדימה
פשרה- היא הודאה באשמה למעשה.
העניין הוא, שמכיוון ונתבעתי בנושא הנ"ל גם על חזית רכב התובע, בטענה שאני הדפתי אותו אל הרכב הראשון- זה אומר שאני מודה באשמת ההדיפה, משמע אני אשם בכל התאונה, ובסופו של דבר גם בנזקי הרכב הראשון.

לצערי זה לא היה בשליטתי, והיו הרבה לחצים מסביב מכל כיוון שלא אפרטם כאן ברשותכם
ונסגרה הפשרה השערוריתית הזו.

בהמשך לה ובגללה- אין שום טעם לגשת למשפט על נזקי הרכב הראשון,
שהרי הפשרה שסגרו לי עם הרכב האמצעי, היא ההוכחה וההודאה באשמתי, למעשה בתאונה כולה.

לכן הנושא די סגור, ודי אכלתי זי@.
נשאר רק לצמצם נזקים וכמו שכתבתי, נראה לאן אגיע.

באשר לצד ג'...
זה היה בשבוע בין פקיעת הביטוח הישן לחידוש החדש, ביום שישי בצהריים שבו משרדי ביטוחים לא עובדים...

הייתי מאשים את מרפי
אבל גם הוא לא יכול להיות עיקבי כ"כ....

בכל אופן תודה לכולם.

-->