PDA

צפייה בגרסה מלאה : מעורבות חברתית בשטח

ronen118
20-12-06, 16:20
לכל חברי הפורום : אני חבר בפורום - (ronen118) ,
שמי רונן ארד אני מנהל מסגרת חינוכית - מעון נעול בהרצליה, אשר מטפל בבני נוער שביצעו עבירות ונשלחו ע"י בית המשפט לטיפול ושיקום .
בחג חנוכה הנוכחי יצאנו לטיול גיפים בדרום בעזרתם של ארבעה מתנדבים יקרים שהגיעו עם הגיפים הפרטיים : אודי - סופה, אילן - סמוראי, דני - קינג, ארז - דיפנדר ואני הצטרפתי עם הגרנד.

קשה לתאר במילים את החוויה הנדירה שהנערים זכו לה, עברנו את מעלה אברהם ביום הראשון וביום השני עלינו את מעלה רמון, בלילה התמקמנו בנחל נוקד מתחת לעץ השיטה המדהים .

הנערים זכו לחוויה נדירה, היו שותפים להכוונת הגיפים במעברים הקשים, ניווטו בשטח והכינו את האוכל בעצמם - מספיק לראות את הפנים הזורחות ואת החיוך הענק בסיום .

אני כותב דברים אלו משתי סיבות :

הראשונה - להודות מקרב לב לכל המתנדבים במיוחד לארז מאוברלנד שהוביל את הטיול בדיפנדר המפלצתי מלווה בחמישה כלבים , מכיר את השטח ככף ידו ומשרה תחושת ביטחון אצל כל הנהגים הפחות מנוסים - שאני בינייהם (טיול ראשון שלי עם הגרנד בדרום )...

הסיבה השניה - האם חברי הפורום יכולים להרים את הכפפה להצעתי :

אחת לשנה - חברי הפורום מתכנסים לטיול שטח ליומיים, ללא האשה וללא הילדים, גם נפגשים ומראים אחד לשני של מי יותר גדול ... וגם תורמים לחברה בהתנדבות לטובת נערים שלא יזכו לחוויה הזו אי פעם .

אשמח לקבל את התייחסותכם , ושוב תודה לארז מאוברלנד .

eran4x4
20-12-06, 21:06
השמח להצתרף
לא חייבים להמתין שנה...

PAUL
20-12-06, 21:11
אני בפנים

רני
21-12-06, 10:01
אני בענין בתאום מראש

boba banay
22-12-06, 13:17