PDA

צפייה בגרסה מלאה : מנתק לסטבליזר F350

רני
21-12-06, 11:10
אני זקוק לעזרה והכוונה בחיפוש אחר מנתק מהיר לסטבליזר לF350 .
חיפשתי ברוביקון וסקאיגקר ללא הצלחה ( יש עד מודל 04 ) .
אני זוכר שבעבר אסף ענה לי לשאלה בנידון וסיפר על נסיון רב של מאות אלפי קלומטרים על הF בצה"ל ..
אשמח לשמוע אם יש פתרון מובנה , כזה שיגדיל מהלכי מתלה ויפתור אותי מהצורך להרכיב נעילה אחורית (מה שיבטל את אחריות היבואן ) לכלל הרכב .

תודה מראש

רני

asafk
21-12-06, 21:43
אני לא מוצא סיבה טובה לנתק מייצב. המהלך (במיוחד מאחור) טוב מאוד כמו שהוא. הרכב כבד, ומגלגל לא מעט עם המייצב- ביטול שלו רק יחמיר את המצב. אגב, ב2004 הוחלפה תצורת המתלה הקדמי, לכן אתה רואה הבדל בקיטים השונים. אם אתה מתעקש להגדיל את מהלך המתלה (האחורי), ובמידה ואתה לא מעמיס אף פעם (אבל אף פעם! ) את המשקל המקסימלי- אפשר לעשות שינוי בקפיץ האחורי, שיהיה בעל קבוע כמו של הF250 ואז אתה מרוויח מהלך.

אסף.

רני
22-12-06, 09:19
שלום אסף תודה על התשובה , אבל .....

הכוונה שלי היא לניתוק סטבליזר קדמי !! להגדלת מהלך מתלה קידמי .
כשכמובן אני לוקח בחשבון החלפת בולמים להגדלת המהלך ....

מנסיוני המועט עם הצירוקי , מרגע שני מנתק את הפרונט אני עובר כמעט כל מכשול ללא הפעלת הנעילות ( שכאמור אני לא אתקין בF בשלב זה ) .

ואני כן מעמיס על הרכב ........

ובהזדמנות זו יש המלצה לבולמים ?

מישהו ( שאתה בוודאי מכיר ) ממליץ על FOX ,וטוען שעדיף לרכוש אותם יקר בישראל ולא להביא מUS בערך ב50% מהמחיר , בגלל טעיות בתצורה שה VALVE יגיע ארצה, שרות ואחריות ,
נא חוו"ד והמלצה על בולם ודגם אם מוכר לך ...

תודה מראש

רני

רני
22-12-06, 09:24
ואגב ההתכתבות הזו כולה , ולאור כמות הF שנמכרה נמכרת ותימכר כנראה בארץ , מה עם פורום F ?

איך נולד פורום ?

זה ענין של ריבוי טבעי , או לחץ דמוגרפי ?

Bulldog
22-12-06, 09:28
כמות?!? למעט הצבא כמה יחידות כבר קנו בארץ?

הייתי ממליץ לך לחפש בפורומים בארה"ב, אבל אני לא חושב שמישהו באמת ניכנס לשטח טכני אמיתי עם רכב כזה גדול. בטח לא אחד חדש.
עומר

tzagi
22-12-06, 09:38
There is a new off road package for ford that includes a electrical disconect for the front sway bar, ALA Dodge power wagon (the new power wagon)

רני
22-12-06, 20:45
[QUOTE=tzagi]There is a new off road package for ford
were?
thnks, bat thre is no link

tzagi
23-12-06, 07:03
רני,
אני צריך לעשות את כל העבודה השחורה?
מה קרה, סגרו את גוגל?

ברצינות, פנה לבולדוג בהודעה פרטית ואם החלקים זמינים, תקבל אותם בדואר.

נמרוד
25-12-06, 13:19
יש פורום לטנדרים אמריקאים גדולים... הוא נקרא פורום fullsize כמובן, ואתה נמצא בו.

eysham
25-12-06, 23:15
אתה באמת חושב שניתוק סטייבילייזר זה מה שחסר לפורד כדי להפוך אותו לרכב השטח האולטימטיבי???

:?:

-->