PDA

צפייה בגרסה מלאה : אופל פרונטורה 97 VS איסוזו טרופר 94

אבי גורן
12-12-03, 09:57
שלום לכולם,

הנני משתמש חדש באתר והייתי מעוניין לשתף אתכם בכמה לבטים בעניין רכישת רכב שטח 4X4 ולבקש את המלצתכם מניסיונכם האישי:

1. תקציב רכישה - עד 55,000 ש"ח
2. טווח נסיעת כביש, יומי כ - 30 ק"מ
3. רכב שטח לנסיעות שטח כדוגמת נחל דישון בצפון (מהמם בחורף)
4. התלבטות בין איסוזו טרופר מודל 94 בנזין או אופל פרונטרה 97

מחכה בקוצר רוח לתשובותיכם.
קראתי כבר את אחת התשובות שפירסמתם בנוגע לאופל אך הייתי רוצה אם תוכלו
כמובן, להליץ על אחד משני הרכבים הנ"ל.

תודה מראש :oops: :D :o :!:

t_uri
14-12-03, 12:54
אבי שלום.

אני אישית לא מכיר את הרכבים הנ"ל, אבל יש ביניהם הבדלים ברורים שיכולים לעזור לך להחליט. קודם כל, אחד מונע בבנזין והשני הדיזל. דבר שני, אני לא יודע בבירור, אבל אני מניח שחלקים לטרופר יקרים יחסית לאופל כי זה רכב יותר יקר בבסיסו.
האם אתה נוסע לבד או עם משפחה? הטרופר גדול יותר גם בדגם הקצר.

אני אישית לא חושב שרכב שנוסע 30 ק"מ ביום מצריך דיזל. בשביל קילומטראז' כזה הייתי הולך בפירוש על בזנין.

חוץ מזה, יש גם עניין של מי מהם מוצא חן בעיניך. הרכבים האלה כנראה די זהים לשימושים שאתה בונ עליהם ("רכב שטח לנסיעות שטח כדוגמת נחל דישון בצפון (מהמם בחורף)"). לכן חשוב שתבחר רכב שתאהב.

נקודה נוספת היא שלטרופר כנראה יש יותר "שוק". זה משפיע בקניה וזה כנראה ישפיע לך גם על המכירה.

בהצלחה.

אורי טל.

נמרוד
14-12-03, 21:41
שלום לכולם,

הנני משתמש חדש באתר והייתי מעוניין לשתף אתכם בכמה לבטים בעניין רכישת רכב שטח 4X4 ולבקש את המלצתכם מניסיונכם האישי:

1. תקציב רכישה - עד 55,000 ש"ח
2. טווח נסיעת כביש, יומי כ - 30 ק"מ
3. רכב שטח לנסיעות שטח כדוגמת נחל דישון בצפון (מהמם בחורף)
4. התלבטות בין איסוזו טרופר מודל 94 בנזין או אופל פרונטרה 97

מחכה בקוצר רוח לתשובותיכם.
קראתי כבר את אחת התשובות שפירסמתם בנוגע לאופל אך הייתי רוצה אם תוכלו
כמובן, להליץ על אחד משני הרכבים הנ"ל.

תודה מראש :oops: :D :o :!:

מבין שני הכלים הנ"ל, הייתי הולך על הטרופר, ולו משיקולי סחירות עתידית...

אבל, אם כבר נכנסת לג'יפולוג, שקול עוד אופציה שמתלבשת בדיוק הן על התקציב והן על הקילומטראג' הצפוי -ג'יפ אמיתי, סופה.

ב55K יש לך מבחר ענק של סופות, 94-96, פתוחות וסגורות, ארוכות וקצרות, ידניות ואוטומטיות, שמורות ונקיות וגם משופרות ומוכנות לכל. הטיפולים והחלקים זולים בהרבה, מצד שני הנוחות והגימור לא באותה רמה של הצמד שהצגת.

הייתי חייב להציע... שווה מחשבה.

אדי
14-12-03, 21:59
טרופר - מנוע הבנזין של הפרונטרה (2 ליטר ... זה נחשב מנוע בג'יפים :-) ) קטן על הרכב. וזה די מורגש.
דרך אגב, את הטרופר אפשר לשפר יחסית בזול לרמה די גבוה ... יש אפשרות ללוקרייט מלפנים וARB, למשל, מאחור.

אדי

נ.ב.
הפרונטרה הוא גם מתוצרת איסוזו, אני חושב שהשם המקורי הוא "אמיגו".

-->