PDA

צפייה בגרסה מלאה : >>> חדש בספריה - מדריך בעברית למערכת ניהול מנוע סופה

נמרוד
27-12-06, 09:50
בשעה טובה הצטרף לספריית האתר, מדור הורדות, הספר בעברית על מערכת ההזרקה וניהול המנוע, משלים את ספר הטיפולים הצבאי של הסופה שגם אותו אפשר כמובן להוריד באותו מקום (http://www.jeepolog.com/downloads.html). להוריד ולהדפיס.

תודה רבה לגיתי!

חימושניק
27-12-06, 12:12
אני מכיר את הספר הזה.

אל תתייחסו אליו כאל ספר הוראות יצרן, כי הוא מלא שטויות! ראו הוזהרתם!

גיתאי נוה
30-12-06, 18:05
חימושניק,

אם הספר אכן בעייתי, נשמח לדעת פרטים:

מי הוציא אותו
איפה הבעיות (הפניות ספציפיות)
באלו פרקים כן ניתן להשתמש
תודה,
גיתי

חימושניק
30-12-06, 19:43
1. הספר הוצא, ככל הנראה, ע"י חברת "מוטו-גת" שנשכרה ע"י צה"ל ותע"ר לכתוב את כל הספרות ואמצעי ההדרכה הדרושים לקליטת הסופה בצבא. זה היה לפני 12 שנה ויותר.

2. אני לא מתכוון לקרוא מחדש את הספר ולציין איפה הבעיות, אבל דוגמא צורמת היא החלק הדן בחיישן MAP שאין לו שום קשר למציאות. יש עוד הרבה דוגמאות, בעיקר של חוסר קשר עם המציאות, כגון שמות שגויים של חיישנים וכו'.

3. כספר אינפורמטיבי בלבד לגבי "מה הולך" באופן כללי במערכת ניהול המנוע של סופה אפשר להשתמש בספר הזה. לא מעבר לזה. השרטוטים בגרסה זו גם טובים ברובם, מכיוון שהם הועתקו ישירות מהמקור האמריקאי.

4. גם אני נאלצתי ללמוד בפעם הראשונה על מערכת ניהול המנוע של הסופה מספר זה. עקב תסכולי פניתי למקור האמריקני (הספר הכחול של YJ שנת 1993). לאחר מכן כבר כתבתי מצגות לשימוש הדרכתי המבוססות על הספר האמריקאי. מאותו רגע, הספר הזה יצא מהמחזור בבה"ד 20.

עמרי2
30-12-06, 23:44
1 לאחר מכן כבר כתבתי מצגות לשימוש הדרכתי המבוססות על הספר האמריקאי. מאותו רגע, הספר הזה יצא מהמחזור בבה"ד 20.

רוצים מצגות!!! ;-)

אם עדיין יש לך או למישהו אחר דרך כלשהי להשיג את המצגות זה יהיה מעולה!

(אני מניח שהם לא תחת "סודי ביותר סגול טאבו למכותב בלבד" נכון?!) :mrgreen:

חימושניק
31-12-06, 00:11
מצטער, לא לקחתי העתקים לפני שהשתחררתי.

-->