PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש מסלול חזק בצפון: ...[מהכותרת נמחקו אותיות אנגליות]

samorai
27-12-06, 19:47
לכל הגיפאים ערב טוב
רציתי לשאול אולי מישהו עשה\מכיר איזשהוא מסלול חזק באזור הגליל, עמק יזראל, ואם אין אז ברמה
חשוב שהטיול ישלב בוץ \סלעים
וכמובן נוף יפה

פשוט אני לא ממש רוצה לעלות לצפון הרמה בשביל יום אחד (וזה דבר שאני עושה כבר 11 שבועות בערך)

בכל אופן תודה לעוזרים
רותם.

הערת מערכת:
ילדות מתלהבות בנות 12 כותבות "N" במקום "מ" (ושאר שטויות) בפורומי מעריצות של תפוז. לא כאן !!!
(ואל תשאלו אותי איך אני יודע מה קורה בפורומים ההם :lol: )
ההודעה הבאה שתיכתב ככה - תימחק !

GodsFather
27-12-06, 23:02
תגדיר חזק.

אני מכיר כאלה שנשברו גם בבור...

את המוחרקה עלית ?

נסה את זה http://www.shvilim.co.il/Articles.asp?id=447&m=1

יש מעלה קצר שמוביל למוחרקה שאני לא זוכר את שמו - הוא נראה ממש מהכביש (כביש 70) והוא די תלול (לאלה עם הקרב' הרגיש), הוא לא מופיע במסלול שנתתי פה.יש בו כמה נתיבים - מהקל ועד הקשה (קרי נעול פעמיים עם יחסי העברה נכונים ורכב בריא)

גם בחורשן לא חסרים אתגרים שסופות נעולות כפול , לא עולות... (נכון , זה לא ברמת הגולן, אבל ביקשת צפון)

אז בוא תגדיר בבקשה קושי - אתה רוצה לשבור את הרכב ?

אלון_ק
27-12-06, 23:20
המוחרקה זה לא מסלול, זו עליה אחת קטנה שבמקרה הרע תיקח שעה. נעול כפול עם יחסי העברה היא תיקח 1/4 שעה גם ב"דוחרקה" וגם זה רק באשמת הקצב האיטי של יחסי ההעברה...

GodsFather
27-12-06, 23:29
אלון, מתי היית שם לאחרונה ?

ועם סמוראי לא נעול ולא מצויד ?

חוצמזה , גם גדולים וחזקים נופלים מידי פעם. הבחור ביקש אתגר וקיבל.

שישלב את האתגר הזה עם עוד כמה מסלולים והוא קיבל אחלה תעסוקה לסופ"ש.

להגיע מהמרכז זה שעה נסיעה לפחות , האתגר עצמו - כשמדובר על קבוצת רכבים של 3-4 לפחות... יש לך פה שעה נוספת לפחות אם כולם תקינים , לדעתי...

אנחנו בחורף עכשיו (אם אפשר לקרוא לטיפת מים הזו חורף) , המזג אויר מקשה עוד יותר , יש תהום משמאל ובוץ חלקלק עם סלעים שהם קצת גדולים לסמוראי עם 215 - זה לא מקום לשחק אותה "שופוני" ולא להלחץ בזמן - סופה עם 31/33 אולי תעשה את זה יותר בקלות , גם סמוראי עם 235 ויחסים , נעילות וכד' - אין זה המקום להשוואות שיפורים , מדובר במסלול נטו.

ואם זה לא יהיה לו טוב , אז נמצא לו מקום אחר - לא חסר אתגר בארצנו ובטח שלא חסר בחורף.

gooja
28-12-06, 11:56
מסלול בצפון הקרוב ?
אחרי הרבה גשם, נחמד מאוד לעלות לכרמל למעלה מעין כרמל (ממש מול תחנת הדלק), דרך נחל עורבים. תענוג, ונחל עורבים מבטיח לסמו סטנדרטי אחלה כיף.

לעלות את הדוחרקה, זה לא קל היום. לפני שלושה שבועות קפצתי לשם ביום שישי, וה"דוח" השלישי היה גדול על פאג'רו קצר עם צמיגי 31 ונעילה. אולי אחרי הגשם, קצת יותר קל היום.

קצת יותר מתון, אפשר לסוע לנחל ציפורי ומשם לטורעאן. בנחל יהיו עכשיו שעשועים אדירים בגלל בוץ, טורעאן אחרי הגשם יהיה מלא חריצים.

samorai
28-12-06, 14:16
תגדיר חזק.

אני מכיר כאלה שנשברו גם בבור...

את המוחרקה עלית ?

נסה את זה http://www.shvilim.co.il/Articles.asp?id=447&m=1

יש מעלה קצר שמוביל למוחרקה שאני לא זוכר את שמו - הוא נראה ממש מהכביש (כביש 70) והוא די תלול (לאלה עם הקרב' הרגיש), הוא לא מופיע במסלול שנתתי פה.יש בו כמה נתיבים - מהקל ועד הקשה (קרי נעול פעמיים עם יחסי העברה נכונים ורכב בריא)

גם בחורשן לא חסרים אתגרים שסופות נעולות כפול , לא עולות... (נכון , זה לא ברמת הגולן, אבל ביקשת צפון)

אז בוא תגדיר בבקשה קושי - אתה רוצה לשבור את הרכב ?

אמיר שאני אומר חזק אני מתכון
או : לטכני או בוץ וששתיהם ישולבו בנופים מידי פעם :lol:

את המוחרקה עשיתי ויש משהו במה שאלון אומר
כי כל הענין שם זה לקח לי פעם קודמת לא יותר משעה

בכל אופן חשבתי ללכת על נחל תבור עד אזור מצפה אלות יש שם מסלול מגניב
הכונה להיות באזור דרום הכינרת
כי אני מעדיף לא לעלות יותר מידי צפונה
את צפון הרמה אני ישאיר לשבוע הבא .

בכל אופן אשמח אם לעוד מישהו יש רעינוות למסלול .

samorai
28-12-06, 14:17
וכמובן כמו שבוע הבא
שהיה ממש אחלה של טיול
כל גמד שרוצה לבוא
יכול ליצור איתי קשר בפרטי או ב-0506696749
רותם.

-->