PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיול ג'יפים עם הילדים - הכתבה של נימרוד

גיא
30-12-06, 02:38
אחלה כתבה, מבחינתי האישית זה הגיע כמה שנים מאוחר מידי .. אבל יש לי הערה מהנסיון הפרטי שלי.

סוכריות ושאר דברים מתוקים ועתירי אנרגיה ...

אם נוסעים באוטו רק שניים, כלומר הורה וילד, עדיף להמנע, הילד מקבל בוסט רציני ונהיה נודניק. גם ככה אתם נוהגים שעות על גבי שעות וגם ככה רוצים להגיע כבר למדבר / חזרה הביתה והילד טוחן וטוחן .... ולא ניגמרת לו הבטריה....

להמנע מדברים כאלו.

מעבר לזה, חביב מאוד :-)

נמרוד
31-12-06, 10:53
תודה גיא! הנסיון שלי הוא בשנה האחרונה בסך הכל. לקחתי על עצמי את הנושא לבקשת העורך של מגזין TheDriver וראיינתי כמה "מומחים" מבאי האתר... ומסתבר שלכלא אחד יש מה ללמד את השני גם לטיילים וותיקים.

gooja
01-01-07, 23:09
שלושה ווינרים נוספים עם ילדים:
קטשופ
שוקו עמיד בקרטון
(ולצערי) דיסק של הפסטיגל.

הראשון מתאים כל ארוחת גורמה שתכין, ולא משנה מאיפה הקציצות או כמה יישנו לך את האנטריקוט.
השני משתיק ומרדים. אפשר לספור על אצבעות כף יד אחת, את השניות מרגע הכנסת הקשית ועד השאיבה וההירדמות.
השלישי - מה לעשות.

גיא
02-01-07, 00:13
השוקו לא פועל על הילדים שלי, הם מוצאים שם רק את הסוכר :-)

אלון_ק
02-01-07, 00:57
הפסטיגל? אלוהים אדירים, מה אתם מלמדים את הדור החדש? שימו להם כוורת! :mrgreen:

gooja
02-01-07, 10:14
אלון, ניסיתי ג'טרו טול, ניסיתי דיוויד בואי, ניסיתי פינק פלויד, אפילו אלן פארסונס.
הוא קצת נתפס על הפיקסיז, אבל לדעתו, רן דנקר זה זה. מה אני יכול לעשות.

סוזי המשתוללת
02-01-07, 11:25
אלון
אז למה כששמתי לך פסטיגל יצאו לך הריתוכים הכי טובים וכהפינק פלוייד ניגנו את comfortably numb יצא לך חרא של ציפורים ?
בעצם התשובה תמונה בשיר (קשה לרתך כשמנומנמים ) :-D

גילוי נאות - אחד הדברים הכי חזקים באוטו זה החיזוק שאלון בנה לי

asafk
02-01-07, 17:24
חוק ברזל- לא נותנים לילד לבחור איזה מוסיקה שומעים באוטו. המקסימום שהוא יקבל זה הכבש הששה עשר, בביצוע המקורי, וגם זה רק במקרים מיוחדים. הוא צריך להבין את מקומו בלהקה. בשטח, אצלי לפחות, גם ככה אין מוסיקה.

אסף.

אלון_ק
02-01-07, 19:58
כי כשאומרים לי פסטיגל אני חושב על יעל בר זוהר, או לפחות על חלק ממנה... :mrgreen:

gooja
02-01-07, 20:09
אסף, הבעיה היא לא השטח, אלא השעתיים המשעממות בדרך, בכביש.
לא פרות, לא עצים, לא משחק סימוני השבילים.

גיא
04-01-07, 11:19
אסף, הבעיה היא לא השטח, אלא השעתיים המשעממות בדרך, בכביש.
לא פרות, לא עצים, לא משחק סימוני השבילים.

רק שינה עמוקה מאחורה , נחירות קלילות חרישיות וגלגל"ץ לוחש מקדימה.

בשטח, אני עם אסף. קשר ו/או שקט.

-->