PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחירי רכישה?

עודד זנטון
31-12-06, 14:51
אני עומד ליפני פרוייקט בניה (בית). כיוון שאני הולך לנהל את העניינים שם, וכיוון שזה חלום ישן והנה יש לי תירוץ... חשבתי לקנות טנדר ואם כבר אז 4X4. לאחר שראיתי בחיי לא מעט רכבי שטח (בעברי פקח רשות), התאהבתי בטויוטה על שלוחותיה (בעיקר לנד קרוזר 87-89).
אה מה מה אין לי מושג כמה יעלה התענוג.
הרכב צריך להחליף לחלוטין את רכב המשפחה (כרגע יש ילדה חמודה אחת).
אני מכוון יותר לכיוון של 40K כולל הכל (ישור קו וכ'ו).
א: האם אני ריאלי? או שבמחיר כזה יש רק גרוטאות?
ב:אם כן, לאיזה שנתון לכוון?
ג:אשמח לדעת נתונים על צריכת דלק ועל עדיפות דיזל/בנזין (אני עושה בערך 20K לשנה).

שחר 9
31-12-06, 18:55
בתג מחיר שכזה תוכל ללכת רק על היילקס שנת 94 או 95 זה רכב קשוח וקשיח בעל אמינות גבוהה,
הרכב מתאים במיוחד לסוג העבודה שאתה עומד לבצע.
כרכב משפחתי הוא לא נוח במיוחד וזאת בלשון המעטה אבל כפשרה בין הצרכים שלך למחיר הוא כנראה הפתרון המצוי.

כל טויוטה מעבר לזה תקפיץ אותך למחירים בטווח כפול וצפונה ממה שאתה מעונין להוציא.

בהצלחה בבניה , תכין הרבה אורך רוח .

Jinji
31-12-06, 20:39
אם התקציב העומד על הפרק הינו 40K כולל הכל אני חושש שהיילקס משנת 95 ואפילו 94 יהיו מעט יקרים מדי (מחיר הקניה שלהם לפי מה שאני מכיר גבוהים מ 40K ).
אם אתה מוכן להסתפק ברכבים עם יכולת שטח קצת פחות טובה מההיילקס, אתה יכול לפזול לכיוון הבאפלו של מיצובישי או האיסוזו איפון שיציעו נוחות עדיפה בהרבה ומחיר הקניה שלהם נמוך בהרבה.
לאיסוזו יש בשנים הראשונות גם גרסת בנזין שמחירה מצחיק יחסית לדיזל (באיזור ה 15K לשנת 94) אם כי מהיכרות אישית עם הרכב הנ"ל היכולת שלו בשטחים טכניים לא טובה בעיקר בשל בלימת מנוע מחפירה.
עוד נקודה לשיקולך - ההיילקס הוא בעל הארגז הקטן ביותר ובעל כושר הנשיאה הקטן ביותר.

לפני מספר חודשים פורסמה ב"אוטו בשטח" השוואה מעניינת בין באפלו להיילקס, ויש בג'יפטריפ השוואות רבות בנושא הזה שאני מציע לך לקרוא.

עודד זנטון
01-01-07, 08:54
"לאיסוזו יש בשנים הראשונות גם גרסת בנזין שמחירה מצחיק יחסית לדיזל (באיזור ה 15K לשנת 94)"
ברמת העיקרון, האם שייך לי יותר דיזל או יותר בנזין?
מהם נתוני הצריכה לרכב מתוחזק היטב?

נמרוד
01-01-07, 09:02
הבעייה בטנדרים ישנים היא שהם שחוטים. למצוא אחד "מתוחזק היטב" לא פשוט. והסיכוי הכי טוב הוא אכן טויוטה היילקס. לא משנה מה יגידו, הדגמים הישנים של ההילקס שורדים את כל ההתעללויות יותר טוב מכל דבר אחר. ונקודה שנייה, היא שיחסית הרבה יותר היילקסים ישנים זוכים לטיפוח בתור רכבי שטח/פנאי ולא רכבי עבודה נטו, לפחות במחזור החיים השני שלהם. אני מאמין שאתה יכול למצוא מודל 94-95 בסביבות 40K, אבל בבקשה חפש בסבלנות ובזהירות, הזהר במיוחד מסוחרים וזיפני קילומטראז', האוטו הזה מושך אותם כמו זבובים.

ספרדי
01-01-07, 11:54
תנסה גם טנדר מזדה

-->