PDA

צפייה בגרסה מלאה : אגרת רישוי וביטוחים לcj?

bobsfog
02-01-07, 22:24
אני בעלים של סמוראי ואוהב את הסי גי במיוחד ומעוניין לעבור לאחד בזמן הקרוב\ רחוק
מעוניין לדעת כמה עולה אגרת רישוי (טסט) ומחירים של ביטוח חובה ומקיף? הדלק לא אכפת בשביל הנאה משלמים.
תודה רבה

six 4 life
02-01-07, 22:38
אני בעלים של סמוראי ואוהב את הסי גי במיוחד ומעוניין לעבור לאחד בזמן הקרוב\ רחוק
מעוניין לדעת כמה עולה אגרת רישוי (טסט) ומחירים של ביטוח חובה ומקיף? הדלק לא אכפת בשביל הנאה משלמים.
תודה רבה

מחיר החובה תלוי בגיל
אני משלם נכון לביטוח האחרון 1700 ש"ח בערך
יש לי עוד חבר קרוב שמבוגר ממני, משלם בערך 1500
יש לנו חבר נוסף, שהשבוע סגר חובה ב1280 ש"ח בערך
אבל לCJ האחרון יש 4 מקומות ברשיון (CJ7)
ל2 האחרים מעליו- 7 מקומות+נהג ברשיון
כנראה שזה גם משפיע על המחיר.

מקיף לCJ אני לא מכיר מישהו שעושה.

לירן אילון
02-01-07, 22:49
ומה בנוגע לאגרת הרישוי?

six 4 life
02-01-07, 23:02
לCJ מעל 20 שנה על הכביש, שעושה 2 טסטים בשנה, אגרה חצי שנתית עולה 580 ש"ח בערך.
לCJ מתחת ל20 שנה על הכביש, שעושה טסט אחד בשנה, אגרה שנתית עולה 1100 ש"ח בערך.

bobsfog
02-01-07, 23:13
יותר זול ממה שחשבתי
תודה רבה על העזרה

נמרוד
02-01-07, 23:17
לא לשכוח ביטוח צד ג'!

six 4 life
02-01-07, 23:31
יותר זול ממה שחשבתי
תודה רבה על העזרה

ותקשיב לו

לא לשכוח ביטוח צד ג'!

:roll:

bobsfog
02-01-07, 23:41
כמה אנשים משלמים בשביל צד ג'?
לי על הסמו יש מקיף בינתיים

נימי
02-01-07, 23:46
רכבים ישנים לא ניתן לבטח בביטוח מקיף, ביזמנו (לפני חצי שנה בערך) ביררתי לגבי מיטוח מקיף לסופה שנת 93 ולא היה ניתן לעשות לא בחברות הגדולות וגם לא בסוכנים ל 94 עוד היה אפשרי

six 4 life
03-01-07, 00:14
כמה אנשים משלמים בשביל צד ג'?
לי על הסמו יש מקיף בינתיים

גם- תלוי בגיל בוותק ובתאונות עבר

בגדול- לי ולחבר קרוב עלה בסביבות 1100-1200 ש"ח בערך- צד ג' + גרירה + שמשות + מערכת עד 1000 ש"ח + ביטול השתתפות עצמית מלא.

ניר ל
03-01-07, 10:34
טרי מהתנור -CJ 85

584 ש"ח אגרה חצי שנתית
1300 ש"ח ביטוח חובה לשנה (יש מחשבונים ברשת, די מדוייקים) :
http://www.mof.gov.il/hon/2001/insurance/car.asp
550ש"ח ביטוח צד שלישי ללא שמשות (אין לי) וגרירה (אם צריך אני אדחוף עד הבית).

חלון קדמי בסיקס/סופה זה סביב 500 ש"ח, כמה פעמים בחיים נשבר לכם חלון קדמי ?
לגבי גרירה - לא ששים לבטח רכב ישן כזה, אבל רכב טוב ומתוחזק יחזור בנסיעה הבייתה ב 90% ממקרי התקיעה אחרי תיקון שדה כזה או אחר. תקיעות נגרמות מהשתוללות או מתחזוקה לקוייה, מי שמשתולל רצוי שיקח איתו חלקי חילוף מתאימים (גל הינע, תושבת קפיץ... וארגז כלים), מהשטח ממילא רק חברים יוציאו אתכם ומהכביש ניתן להזמין גם גרר פרטי/ לנסוע ולהביא חלק. 16 שנות נהיגה בג'יפים, חלקם גרוטאות בטרוף, פעם אחת עליתי על גרר.

נמרוד
03-01-07, 10:40
שמשות בוודאי שאין מה לעשות... היה משעשע כל השנים להסביר בטלפון לסוכני ביטוח למה אני באמת לא צריך אפילו שזה רק 150 שקל לשנה... אצל מאיר רוטברג יותר קל להסביר. שברתי פעם אחת שמשה קדמית, 300 שקל. איך שברתי? מה זאת אומרת איך, עם פטיש... :( :lol:

גרירה אני עושה. שיהיה. לא יודע למה. יצאתי פעם אחת בגרירה (של אורי טל מקדימה וחנן מאחורה) מחורשן עד הבית, אם זה היה בנגב אז היינו צריכים להתאמץ הרבה יותר בתיקון או להזמין שגריר.

UNIX
03-01-07, 12:53
לדעתי אסור לוותר גם כן על גרירה
גם עם הרכב שלך חדש ופרפקט .
זה מקנה לך ראש שקט

RONI
03-01-07, 19:05
איזה גרירה ?מה גרירה?
מי מבטח אותי?לא רוצים.
למה?

ניר ל
04-01-07, 09:08
יש לי ביטוח גרירה לשני הרכבים החדשים, למה ?
כי זה חלק מהביטוח המקיף וכי אם הרכב יעמוד, לא יהיה לי צל של מושג מה עושים, גם אם יהיה לי מושג לא יהיו בידיי חלפים זמינים. ברכב מודרני יש לא מעט חיישנים וכו' ומערכות אלקטרוניות שעלולים להתפגר,
בסיקס לעומת זאת כל האלקטרוניקה מסתכמת במפלג שאפשר לקחת ספייר.
ראש שקט ? מה הקשר ? יש סלולרי, במקרה הכי גרוע מתקשרים לגרריסט באיזור התקיעה, מרבית הסיכויים שהוא גם יגיע יותר מהר.

lizard
04-01-07, 09:27
אחרי ששלמתי טונות של כסף לגררים כי התקמצנתי על העלות של ביטוח גרירה, אין מצב בעולם שלא אעשה. אלא אם כן (אולי בקרוב ;-) ) יהיה לי גרר/משאית הובלה משלי.

נמרוד
04-01-07, 09:37
ביטוח גרירה לא גורר שלדות ערומות מהבית שלך למכון זה או אחר ובחזרה. לא בפעם השנייה.

UNIX
04-01-07, 09:39
אני לא יודע מה איתכם אבל אצלי זה בסה"כ עוד 105 שקל
וכשהתחלתי עם הג'יפ ולא הכרתי אותו אז כל שישי הייתי חוזר מהבור על הגרר
אם אני יתחיל לחשב כמה כסף היה עולה לי להזמין כל פעם את הגרר המספרים לא יראו טוב .
למה סוג של ביטחון? כי כשאני יודע שאני נתקע גם אם זה ליד הבית 5 מטר לא אכפת לי אני מתקשר ומזמין גרירה ובבית מטפל ברכב כמו שצריך .
ברור שאם אני אתקע באמצע איזה טיול אז אתקן מה שצריך ואמשיך לנסוע אבל אם זה באמצע נסיעה
רגילה אין מצב שאני יתחיל להתעסק עם זה באמצע כביש .

ניר ל
04-01-07, 09:44
תגובה לליזרד -

ביטוח הוא עניין כלכלי בסה"כ - אם הסטטיסטיקה אומרת שלפחות פעםב 20 שנה יגנבו לך את הרכב, אז אתה תסכים לשלם 5% מערכו כל שנה לביטוח מקיף. אתה קונה כאן בתשלומים את הרכב הגנוב למעשה.
גנבו לך יותר מפעם אחת - הרווחת, לא גנבו לך - הפסדת.

ביטוח גרירה עולה בממוצע כמו גרירה חד פעמית, אם יש לך יסוד להאמין שהרכב יעלה על גרר פחות מפעם בשנה - חבל על כספי הביטוח, אם אתה נוסע בגרוטאה שיש לך יסוד להאמין שתעלה על גרר יותר מפעם בשנה- תבטח ותן לכל אותם בעלי מכוניות חדשות שמשלמים לחינם לסבסד אותך...

ניר ל
04-01-07, 09:46
ברוך - תן לי את הטלפון של הסוכן שמבטח אותך בביטוח גרירה של 105 ש"ח.

lizard
04-01-07, 23:31
ניר בגדול אתה צודק. וזה מה שחשבתי כשלא עשיתי ביטוח גרירה למגנום....שלמתי בערך 1000 שקל על גרר בסופו של דבר.

כבר יצא לי השנה להשתמש בביטוחי גרירה של 2 הפרייבטים שלי איזה 4 פעמים לפחות.
עם הג'יפ אני יותר בטוח כי לאחר שבניתי אותו מאפס אני לא רק בטוח בחלקים אלא גם יודע לתקן בעיות. אבל עדיין אני רוצה את רשת הביטחון של גרירה.

חוץ מזה, וזה נכון לגבי, אם אני הולך להתחרות, הסיכוי לשבירה גדול יותר. לכן טוב שיהיה לי ביטוח גרירה. מה גם שבגרר בטח יש חימום ואצלי בג'יפ לא :twisted:

refa_l
12-02-07, 01:32
גרירה חד פעמית מאיפה???

גרירה אפילו של שני מטר תעלה 120-150 שקל ואם נתקעים לדוגמא, בעפולה ואתה גר בת"א כמה זה יעלה אז?!?!?!

bobsfog
27-02-07, 23:10
ערב טוב
שוב אני
אני עדיין מתלבט האם לעבור לCJ בזמן הקרוב ואם לא אז בזמן הרחוק (אבל מה שבטוח זה שמתישהו יהיה אחד)
ועכשיו לעיניין, האם הCJ למיניהם נגנבים בתדירות גבוהה כמו הסופות? כל הזמן אני שומע על מיקרים של סופות שנגנבות האם אותו הדבר הוא גם ב CJ ?
תודה

עירא
28-02-07, 00:48
לשאלתך, לא
חמסה חמסה, מלח מים, שום בצל, וכבר קניתי קמע של הבאבא....

עירא

bobsfog
28-02-07, 01:54
תודה רבה עירא
אתם כנראה תשמעו ממני בקרוב (ברגע שתתקבל החלטה האם נוסע לארהב השנה או שבשנה הבאה, או שאף פעם)
אז נקווה שבשנה הבאה או אף פעם ובעקבות זה נחפש את הCJ המתאים עם עדיפות למשופר ועוד
אבל זה לפעם אחרת
לילה טוב
אדר

-->