PDA

צפייה בגרסה מלאה : [חולץ] צריך חילוץ בעזרת טרקטור!(בבקשה אפשר טלפון)

bobsfog
05-01-07, 07:10
סמוראי תקוע ליד נתניה
בוץ רציני יוצא רק בעזרת טרקטור
אז אם אפשר מספר של טרקטור כמה גדול ככה טוב שיוציא אותי מהבוץ אני ישמח
זה דחוף וחשוב לי
תודה

bobsfog
05-01-07, 10:07
חולץ בעזרת שופל

אלון_ק
05-01-07, 19:08
להבא תשאיר גם טלפון שלך, של מי שתקוע ומיקום מדוייק ככל האפשר. אתה תופתע מאוד ממה שסופה עם כננת יכולה לעשות (במקרה הכי גרוע היא מכינה קפה חם).

עכשיו שלם את המחיר על קריאת המצוקה: תמונות! :lol:

bobsfog
05-01-07, 19:37
ברגע שהתמונות יגיעו אליי הם יתפרסמו
אבל בינתיים הסיפור המלא:

יום חמישי בערב נסענו לשוטט שני סמוראים
השיטוט היה מצויין וממש כיף
בסוף המפגש כל אחד נסע לדרכו
אני נסעתי לכיוון רעננה ובללי לחשוב על תנאי מזג האוויר נכנסתי לבוץ רציני התקשרתי אל הסמוראי שהיה איתי והוא התקרב כמה שיכל בערך 500 מטר ושם הם באו ברגל והבנו שמצי דורש חילוץ בעזרת טרקטור\שופל גדול בבוקר הגעתי למקום ודיברתי עם מחלץ מקצועי שהציע לבוא ולראות מה הוא יכול לעשות הוא נסע לכיווני מהכיוון ההפוך ובמרחק של 300 מטר ממני גם הוא נעצר ונתקע עמוק בבוץ (המחלץ בעל שברולט בלייזר עם 33' גיפ רצחני) אחרי חשיבה הוחלט לזמין שופל חלק מהאנשים שדיברנו איתם לא רצו להגיע לשם אפילו בטענה שגם הם יתקעו
לבסוף הגיע שופל גדול והוציא אותנו
הגעתי למסכנה שיש לי כשרון לדברים האלה כמו להתקע במקומת שקשה להגיע אליהם

GodsFather
05-01-07, 20:30
איפה מצאת בוץ ?

אתה יכול להסביר את המסלול?

יש מצב שאני אצליח לגרור לשם כמה קורבנות מחר , אם תסביר טוב

ואז גם לי יהיו תמונות :mrgreen:

PAUL
06-01-07, 02:56
אמיר, אני יכול להסביר את מה שאמרתי לגברת בפורום טיולים.
טניס ברעננה מכיר? על הכביש בהמשך יש כניסה לשדות.
פשוט סע צפון מערבה. הניווט מאוד קל רואים כל הזמן את רעננה ואת המזבלה הגבוהה ואת נתניה.

אבל מנסיון.
אל תיכנס מחר.
גם הדרכים הטובות הופכות מסוכנות. מיד אחרי גשם טוב.
נתקעתי שם כל הרבה פעמים (עם הפראדו, עם BF AT)) ואפילו מצאתי את עצמי ממצמץ ופותח את העיניים עם הפנים לכיוון ממנו באתי.

אם כן תיכנס, ההנאה מובטחת.

Bulldog
06-01-07, 03:10
http://www.tfw2005.com/boards/images/smilies/this_thread_is_useless_without_pics.gif

!!!

ruby
06-01-07, 20:54
להבא תשאיר גם טלפון שלך, של מי שתקוע ומיקום מדוייק ככל האפשר. אתה תופתע מאוד ממה שסופה עם כננת יכולה לעשות (במקרה הכי גרוע היא מכינה קפה חם).

עכשיו שלם את המחיר על קריאת המצוקה: תמונות! :lol:
אני ראיתי בחוף פלמחים טנדר G.M.C סיירה שניסה לגרור מקו המים עגלה נגררת עם אופנוע ים, הטנדר שקע עם הגלגלים האחוריים כבר בתוך המים ובסוף כול השסי מאחור כבר התיישב על החול ומים התחילו כבר להגיע לסף הדלתות האחוריות כול נסיונות החילוץ לא עזרו כולל סופה וסיקס שמשכו יחדיו עם רצועות את הטנדר. בסוף הבין בעל הטנדר שהוא חייב להתקשר למחלץ מקצועי שהגיע עם טנדר טויוטה ושלף אותו בלי שום דרמות עם כננת.

Bulldog
06-01-07, 20:58
עכשיו שאלת מיליון הדולר.
הוא חילץ אותו בגלל שיש לו טויוטה, או בגלל שיש לו כננת?

ruby
06-01-07, 21:11
עכשיו שאלת מיליון הדולר.
הוא חילץ אותו בגלל שיש לו טויוטה, או בגלל שיש לו כננת?
עומר לא תפסת פה פנאט של טויוטה :lol: , תשובת מיליון דולר היא ציוד ומקצועיות.

אלון_ק
06-01-07, 21:37
כול נסיונות החילוץ לא עזרו כולל סופה וסיקס שמשכו יחדיו עם רצועות את הטנדר. .
אתה מבין את ההבדל התהומי שבין רצועות לכננת, נכון? רצועות על החוף = מקסימום משיכה תלויה בכיולות הרכבים להתקדם. כננת = מקסימום משיכה כמגבלת הכננת X מכפילי כח.

אבל אתה יודע מה, נניח שבמקרה שלך אין ברירה. קורה. זה לא הופך את זה לנכון לרוב המקרים, חילוץ זו לא תורה שלומדים ביום ולא בשנה, כל מקרה לגופו. אני לא אומר שבמקרה של פותח השרשור הוא לא היה חייב שופל; לא הייתי שם, אני לא יודע. מה שאני כן יודע זה שאני מכיר מעט מאוד מקומות שמישהו מגיע אליהם בהם רכב ששוקל פי 1.5 מהם לא מוציא אותם, גם אם זה ממרחק 200 מטר עם רצועות וכבלים מחוברים לכננת.

לירן אילון
06-01-07, 21:52
איפה התמונות המובטחות?!

ruby
06-01-07, 22:04
אתה מבין את ההבדל התהומי שבין רצועות לכננת, נכון? רצועות על החוף = מקסימום משיכה תלויה בכיולות הרכבים להתקדם. כננת = מקסימום משיכה כמגבלת הכננת X מכפילי כח.

אבל אתה יודע מה, נניח שבמקרה שלך אין ברירה. קורה. זה לא הופך את זה לנכון לרוב המקרים, חילוץ זו לא תורה שלומדים ביום ולא בשנה, כל מקרה לגופו. אני לא אומר שבמקרה של פותח השרשור הוא לא היה חייב שופל; לא הייתי שם, אני לא יודע. מה שאני כן יודע זה שאני מכיר מעט מאוד מקומות שמישהו מגיע אליהם בהם רכב ששוקל פי 1.5 מהם לא מוציא אותם, גם אם זה ממרחק 200 מטר עם רצועות וכבלים מחוברים לכננת.
אלון אני לא חולק עליך אפילו לרגע פשוט סתם רציתי לשטף אותכם בחילוץ שחזיתי בו.

GodsFather
06-01-07, 23:15
התאפקתי מלהעיר על אותו מחלץ שצוין פה (לא אישית נגדו אלא מהתיאור שהיה) אבל אחרי שאלון פתח את הברז :twisted: "בלייזר רצחני עם 33 ונתקע אחרי 200 מטר"... איזה מין בעל מקצוע זה ? או שסתם נידבתם מישהו מהכביש ? אם הוא קורא לעצמו מחלץ בתור בעל עסק , שיחליף עיסוק ומהר!

כננת וכבלים , זה כל מה שהיה צריך בשביל להוציא אותו - שופל זה כמו ילד שמשחק עם צעצוע ואז מרים אותו באויר... הרי מדובר בסמוראי , לא איזה היילקס או 110 ששוקלים 3 טון לפני וואקום...

eran4x4
07-01-07, 15:11
לא בא להצדיק אף אחד
אין לי מושג מה היה שם
אבל
אמיר במקום הספציפי אתה יכול להזקק לרצועות \ כבלים של מאות מטרים...

יש שם מקומות שחברי קיבוץ מהאזור עם נתקע להם טרקטור שם משאירים אותו בשטח עד לקיץ לחילוץ....

eran4x4
07-01-07, 15:33
מצד שני יקי ויפתח כפי הנראה חילצו שני רכבים בשבת כפי הנראה מאותו מקום כך שזה אולי כן יכול לומר משהוא על המחלץ עם הבליזר

bioss
07-01-07, 15:50
שלום לכלום....

אני הסמוראי השני שהלך לדרכו והוא קראה לי לבוא לעזור לו....

לפני חודש בשיא של גשמים נתקלתי בחצות בלילה למסלול המשוגע הזה.
מרוב פחד שניתקע בבוץ הענק הזה ריחפנו אותו עם הסמוראי שלי אני לא מאמין איך עברנו את המקום.
אחרי המקרה נסענו כמה מטרים עשינו קפה בצד הדרך ולא הפסקנו לצחוק על המקרה!!!
אין לי מושג איך עבנו שם הסמוראי נילחם דיי חזק בבוץ לדעתי רק בגלל שהוא קל ושחבר שלי שנהג לא נילחץ כמוני (זה היה השבוע השלישי שאני עם הסמוראי). הייתי סגור על שקיעה רצינית ביותר שרק שופל מוציא אותי.
אני לא הולך להתקרב למקום הזה בחיים!!!
זה מסלול מי חוות רונית לכיוון בית יהושוע בצמוד למסילת רכבת ... תגיעו למקום שיש משתיי צדדיו קני סוף זה המקום עם תמשיכו זה על אחריותכם. לא מומלץ מנסיון (למרות שלי הלך שם במזל בסדר!).
עם יצא לי אני יביא צילומים למרות שגם ברגל לא מומלץ לכנס לשם! סכנה!!!! :roll:

לירן אילון
07-01-07, 16:37
אפשר להיכנס לשם ואפילו מומלץ,זה איזור מאוד יפה ונחמד.
בתנאים הנכונים....... (ולא בלילה לאחר כמה ימי גשם טובים).

bioss
07-01-07, 16:52
אפשר להיכנס לשם ואפילו מומלץ,זה איזור מאוד יפה ונחמד.
בתנאים הנכונים....... (ולא בלילה לאחר כמה ימי גשם טובים).
יש שם מסלול מצויין רק באיזה שלב שם אתה פונה ימינה ולא ממשיך לאורך המסילה
בחורף ממש לא מומלץ ומי שבכל זאת מעוניין שלא יבנה על כננת כי שמעתי על כמה ששברו כננת בבוץ המשוגע הזה זה ממש כמה מטרים של בוץ שחור לא מומלץ נקודה! :-|
חבל לשלם כמה מאות או יותר מיזה לשופל שיחלץ! :?

bobsfog
07-01-07, 19:24
כנראה לא יהיו תמונות (מצטער אלון)
המחלץ שצילם עדיין לא שלח לי את התמונות אבל במידה והם ישלחו אני יפרסם

GodsFather
07-01-07, 23:50
מרגע לרגע , זה רק מדליק אותי יותר

אני מפנה לי מקום בלו"ז וקורא לכמה חברים עם רצועות וכננות

עידכונים בהמשך!

bioss
08-01-07, 07:35
מרגע לרגע , זה רק מדליק אותי יותר

אני מפנה לי מקום בלו"ז וקורא לכמה חברים עם רצועות וכננות

עידכונים בהמשך!

אני רוצה לבוא לראות!!!!!
תגיד יום ושעה אני שם!!!!
לעבור שוב אני לא ינסה זה בטוח!! :p

bobsfog
08-01-07, 09:03
גם אני רוצה לבוא לראות ואולי לנסות
אז תודיע

bioss
08-01-07, 09:17
גם אני רוצה לבוא לראות ואולי לנסות
אז תודיע

חברים צריך מצלמת וידאו!!!
חחחחח
בואנה אדר אתה לא נורמלי אתה שילמת שם הרבה כסף על החילוץ איך יש לך אומץ לנסות שוב!!!
בחיי אתה לא נורמלי!!!!! :-)

bobsfog
08-01-07, 09:32
אתה לא היית שם בבוקר
היה לי כל כך מצחיק לראות את הבלייזר יושב במרחק של 300 מטר מהסמוראי הקטן
ושניהם בבוץ עמוק
ואני רוצה לראות את כולם נתקעים שם

lizard
08-01-07, 09:34
גם אני אשמח לבוא, עם או בלי ג'יפ.

bioss
08-01-07, 09:42
גם אני אשמח לבוא, עם או בלי ג'יפ.

שמע אני גם רוצה לבוא בשביל לראות איך כולם נתקעים שם!!! (בטח כמה יעברו בכל זאת אני עברתי!)
אולי נעשה שם מפגשון חחחחח ככה שעם יתקעו יהיה מחלצים מה דעתכם?

GodsFather
08-01-07, 12:15
מישהו מאלה שהיו שם (זוקונים בלבד) - נעול? בעל יחסי העברה ? בעל צמיגים גדולים מ215 ?

bioss
09-01-07, 15:42
מישהו מאלה שהיו שם (זוקונים בלבד) - נעול? בעל יחסי העברה ? בעל צמיגים גדולים מ215 ?

נו מה בסוף? למישהו יש אומץ לעבור שם?
מתי נפגשים שם?
חחחח אני מת לראות!! :razz:

GodsFather
09-01-07, 19:17
חבוב - לא יודע מה אתה עושה בחיים , אבל אני בתקופת מבחנים ויש גם בנק ברקע שצועק לי "תעבוד תעבוד כי הסמוראי עולה כסף"

אז תמתין בסבלנות , הבוץ לא בורח , ובקצב התחזיות , הגשם ישמור עליו שם לפחות עוד כמה שבועות

הארוך
11-01-07, 16:17
ובקיצור, אתם מדברים על מתחרה רציני לשבת בוץ המתוכננת בירקון.

באופן אישי אני מעדיף מקומות שבהם סכנת הנפילה לנחל לא קיימת כך שכנראה אבוא לבדוק.

( וגם השופל כבר מכיר את הדרך :)

bobsfog
11-01-07, 19:31
[QUOTE=הארוך]ובקיצור, אתם מדברים על מתחרה רציני לשבת בוץ המתוכננת בירקון.

באופן אישי אני מעדיף מקומות שבהם סכנת הנפילה לנחל לא קיימת כך שכנראה אבוא לבדוק.

יש ליד נחל קטן\ביוב אני לא סגור על זה לגמרי מה מקורו בדיוק אבל יש שם משהו זורם

לירן אילון
11-01-07, 21:32
זה נחל פולג...

bobsfog
11-01-07, 22:56
נחמד לדעת
למדתי עליו בשעורי גאוגרפיה(95 בבגרות קיבלתי)
בל הוא מזוהם בצורה מוגזמת לגמרי אבל ממש ממש לגמרי

-->