PDA

צפייה בגרסה מלאה : גומיות שסתומים, צריכת דלק

איציק
06-01-07, 14:09
שלום לכולם,
ברשותי ג'יפ CJ-8 כבר 4 שנים ולאחר מחשבה עמוקה והתלבטות בכוונתי לרכוש ג'י.אמ.סי ג'ימי שנת 1990, עוד גירסה של הבלייזר רק בשם אחר, מנוע 5700 בנזין עם מחשב והזרקה חד נקודתית,
לשאלות:
א. הבחור אומר שבבוקר כשהוא מניע יוצא עשן לבן מהאגזוז ולאחר מס' דקות כשהמנוע מתחמם אז מפסיק לצאת עשן לבן, לדבריו מדובר בגומיות שסתומים. נשמע אמין? מדובר בתיקון יקר?
ב. לדברי הבחור, מאחר ומדובר במנוע ממוחשב עם הזרקה חד נקודתית הרכב "אוכל" בנסיעה אחד לשמונה. נשמע הגיוני? יש הבדל כזה רציני בין צריכות הדלק לסוג ההזנה?
ג. הרכב יחסית שמור מאוד, כל המכלולים עובדים, כולל החלון האחורי שהוא חשמלי, גלגלים 33 ברשיון, דריישפטים מחוזקים, אין נעילה מאחור, הבעייה הנ"ל במנוע, אין טסט, שווה מחיר של 35 K ?
תודה.

polar bear
06-01-07, 20:23
נתחיל מהסוף לפני שיקרה משהו לא נעים - לא! לא שווה 35K , אולי בליזר דיזל משנתון מתקדם יכול להגיע לכזה מחיר.

א. כן, זו כנראה הבעיה, לא זה לא תיקון זול, רק החלקים עולים כמה מאות. 500+-.

ב. לא, לא הגיוני, צריכת דלק כזו אפשרית בעיקר בגלל נסיעה מאד מאד רגועה. צריכה טובה של מנוע כזה על בלייזר זה משהו כמו 1:6 .

ג. מה זה דריישפטים מחזקים? איזה סרנים יש לו? איך הוא מסביר את המחיר הגבוה שהוא דורש?

איציק
06-01-07, 20:58
תודה על התגובה, כמו שחשבתי זה ממש לא נראה לי הגיוני צריכת דלק כזאת,
אכן 35 זה מחיר גבוהה,
הבחור הסביר שהסרנים מחוזקים, לא נראה לי שהוא יודע על מה הוא מדבר כי כשהסברתי לו שהציריות מחוזקות הוא לא הבין על מה אני מתכוון בכלל,
הרכב אצלו כבר 4 שנים ומטופל במוסכים, רכב פשוט שמור ונראה לי שבעליו קשור אליו ריגשית או שהשקיע הרבה כסף במוסך
ומכאן הסכום הגבוה.
האמת שדי נדלקתי עליו ו 30K הייתי מוכן לשלם.
נראה.
תודה על התגובה

אריק זמר
10-01-07, 13:03
אנו קנינו צעצוע כזה במצב מצויין ובמחיר של 31K אחרי המון מו"מ לפני כחצי שנה. את הדגם המפואר...
כמובן שהיו בו תוספות כמו כננת ועוד...אבל בניגוד לדוב, זה שנתון אחרון לרכב זה (לייתר דיוק יוצרו בעולם 4000 יחידות בשנת 91 אך הסיכוי שנמצא כאלה בארץ הינו נמוך).

מה שאני יכול לומר על רכב זה בניגוד לאחיו הבוגרים הוא שיש לו טרנספר 241 ולא 208 - חזק יותר.
הגיר הוא עדיין ה700R4 אך בגירסאות האחרונות שלו בהם פתרו כל מני מחלות ילדות (עדיין, זה גיר בעייתי).
הציריות שלו חזקות יותר - 30 שיניים בניגוד ל28 שיניים עד שנת 88...
ועוד כמה פיצ'רים.

קח בחשבון שעדיין, לעניות דעתי, הסרנים גבוליים לצמיגי 33".

אגב, צריכת הדלק, רק בבין עירוני על 87-92 קמ"ש יכולה להגיע ל1 ל 8 ליטר לק"מ. :)

אריק.

איציק
13-01-07, 20:20
אריק תודה על התגובה,
סגרתי עם הבחור שאני יקח את הרכב, רק חודש הבא
כי רק אז מגיעות הג'ובות.
וכמובן עד שאין לך את זה ביד אז אין לך... נקוה שלא ישתנה.
בכל מקרה כשאקבל אותו סופית אפרסם תמונה.
תודה

asafk
13-01-07, 22:03
רגע.... אין טסט? אז אין עסקה. חד משמעית, שקודם ידאג לטסט. יש סיבה שלאוטו אין טסט.
גם אם המשמעות היא שאתה משלם את האגרה והוא דואג שהאוטו יעבור טסט (כולל כל מה שצריך לתקן)- אל תיקח את הסיכון של לקנות אוטו בלי טסט.
יותר מזה- אי אפשר לעשות העברת בעלות בלי טסט בתוקף.

אסף.

איציק
19-01-07, 19:13
רק לעדכן,
את הרכב אני לא קונה, המחיר באמת מוגזם, הצעתי 20 והבחור מסרב.
בכל מקרה אם תיתקלו ברכב כזה שנת 90 למכירה אשמח לשמוע על כך.
בכל מקרה תודה לכולם.

-->