PDA

צפייה בגרסה מלאה : הרומן שלי עם נטוויז'ן

חנן-ג'יפולוג
07-01-07, 19:14
ובכן, הרומן איתם דווקא התחיל בסדר. קיבלתי המלצה מאחותי לפני כשבע שנים על נטוויז'ן. עידן המודם. דווקא עבד בסדר, אם כי איטי בטירוף, שלא באשמתם כמובן. אחר כך התחדשנו בADSL . אחרי חודש הגיע חשבון של כ6000 ש"ח. אני מרים אליהם טלפון, ואין להם מושג על מה מדובר. הם מאשימים את בזק. אני מתקשר לבזק, גם להם אין מושג וטוענים שהחיוב הוא של נטוויז'ן. לאף אחד אין מושג, ולכן החיוב נמחק. עובר חודש, מגיע חיוב על 4000 ש"ח. אני מרים אליהם טלפון, ואין להם מושג על מה מדובר. הם מאשימים את בזק. אני מתקשר לבזק, גם להם אין מושג וטוענים שהחיוב הוא של נטוויז'ן. הפעם אני מבקש מנטוויז'ן אישור כתוב על כך שהחיוב הוא לא שלהם. הם לא מסכימים. אני לא זוכר של מי היה הרעיון, אבל איכשהו מתברר שנציג התמיכה הטכנית שעזר לי להתחבר אמר לי לרשום בחיבור ONETVISION.NET במקום INETVISION.NET או משהו כזה. הבדל של O מול I . מסתבר שאיך שהוא אמר לי לכתוב זה התחברות כגולש מזדמן ולא על המנוי שלי. נטוויז'ן מתנצלים אבל מסרבים להודות בטעות בכתב. אני ממשיך הלאה, בתקווה שזה לא יחזור ויתנקם בי. כך או כך, החיובים הגבוהים לא חוזרים. לפני כחצי שנה מתקשר אליי נציג של נטוויז'ן ומציע לי חבילת אנטיוירוס. אני אומר, "לא תודה" ושוכח מזה, לפחות עד שאני מקבל חיוב בדואר על 300 ש"ח ב12 תשלומים, תמורת תוכנה שלא ביקשתי ולא קיבלתי. טלפון לנטוויז'ן, הם מודים בטעות ומתנצלים, אבל החיובים ממשיכים להופיע. עוד טלפונים, עוד התנצלויות, ועוד חיובים, עד שאחרי ארבעה חודשים נשברתי, והוריתי לחברת כרטיס האשראי שלי, לבטל את העיסקה. העיסקה בוטלה. במקביל התקשרתי לנטוויז'ן והוריתי להם להפסיק לי את המנוי איתם. מדבר איתי נציג קשרי לקוחות ואומר לי שבסדר. החיבור אליהם מתנתק, בדקתי מספר פעמים בנסיון התחברות אליהם, ובאמת סוף סוף כבר לא ניתן להתחבר אליהם. התחברתי לספק שירות אחר ומאז אני איתו, כארבעה חודשים. כחודש לאחר ההתנתקות אני מקבל מהם אימייל שאומר לי תודה רבה על כך שאני ממשיך איתם בחבילה חדשה. החזרתי להם מייל שאני מנותק מהם, תודה לאל, ושאין לי שום עניין בקשר כלשהו איתם. לפני יומיים אני מקבל בדואר הודעה על כך שאני חייב להם כסף על ארבעה חודשים של גלישה עד היום הזה. מרים אליהם טלפון, ומסתבר שאני עדיין מנוי שלהם. צעקות, עצבים, והם מבטיחים שאחד המנהלים שלהם יתקשר אליי תוך מספר דקות. אני מחכה לזה כבר ארבעה ימים.

כמעט בכל שיחה איתם, כשאני מודיע שאני רוצה להתנתק, נציגת השירות טוענת שאני מחויב אליהם ואין לי אפשרות להתנתק. אני צועק, מתעצבן, היא בודקת, ואז מודיעה שאני צודק. אין לי התחייבות אליהם. ככה זה קורה לאורך ארבע השנים האחרונות, כמעט בכל שיחת טלפון.
כמעט בכל הפעמים שהן הבטיחו אליי שיחזור אליי מישהו מעליהן, זה לא קרה. נציגות שירות הלקוחות לא פתרו לי כלום, בשום שיחה, ולאלה שמעליהן, כאמור, כמעט ולא הצלחתי להגיע.

מאות טלפונים. עצבים אי אפשר לכמת. האידיוט הגדול כאן זה אני, שלא התנתקתי ברגע שהייתי יכול, ואולי גם שלא פרסמתי את הסיפור הזה באופן מיידי, מיד לאחר סיפור ה6000 וה4000 ש"ח.

מה השרשור הזה נותן? את האמת, אני לא סגור על זה, אבל חלק מזה זה הוצאת עצבים, חלק מזה זה הזהרת החברים, וחלק מזה, זה השאיפה שמישהו מהם יראה את זה, ויבין כמה נזק ציבורי הם יכולים לגרום לעצמם בהתנהגות הזו.

ואם נציג נטוויז'ן קורא את זה, אז הוא מוזמן להעביר את המסר הבא: נטוויז'ן, אינשאללה תפשטו את הרגל. גרמתם לי לכעסים, כמו שלא כעסתי בחיים על כל הגורמים שכעסתי עליהם ביחד, במצטבר. עזבו אותי בשקט, קיבינימאט.

tal_96
07-01-07, 19:26
חנן אכן סרט רע....
אם אך האינטואיציה שלי היתה נכונה בחודש שעבר להישאר הזהר ולא לעבור לנטוויזין

פשוט סרט רע

landrover
07-01-07, 19:37
חנן - אני איתך !!!

הלוואי שיפשטו את הרגל , את היד , וכו'

התחלתי איתם לפני שנתיים , קבעתי עיסקה לתשלום - 100 שח כולל תשתית.

כלומר 50 ש"ח ל NETVISION ו50 שח לבזק ADSL

שאלתי אם יש משהו שאני צריך לעשות בהמשך - הם אמרו לא - זה עיסקה קבועה - 100 שח לתמיד ...

בדיעבד אני מבין שבכלל לא קיים דבר כזה אצלהם.

בקיצור , חבר דיבר איתי לפני כמה ימים והסביר לי שכדאי להתקשר אליהם - הם תמיד מחייבים יותר אחרי שהעיסקה הראשונית ניגמרת....

התקשרתי - ומסתבר שאני ממן להם את החברה בחוסר ידיעה שלי ...
מתברר , שמשהו כמו שנה בערך , הם מחייבים אותי על 129 ש"ח - רק עבור השירות של NETVISION.(גם בזק נבלות לא קטנות , והקפיצו את המחיר, אבל נשאיר אותם בצד)

כששאלתי אותם איך הייתי אמור לדעת שהעיסקה הסתיימה והקפיצו לי את המחיר - הם אמרו שבמייל הראשון שנישלח אלי לחשבון היה כתוב את זה בסוף ...

הוא היה מוכן להעביר אותי לעיסקה של 39 ש"ח לחודש(במקום 129 שח לחודש) אחרי שאמרתי שאני עוזב למקום אחר לחפש את עצמי ...

כמובן - בזמן שהחיובים הגבוהים פי 3 מתחילים , לא מתקשרים ללקוח , לא שולחים מכתב , ואפילו לא שולחים מייל ...ומסתבר שזה חוקי !

כשאמרתי האם זה ניראה לו הגיוני , ועל מה בדיוק אני שילמתי - הוא אמר , שמבחינה טכנולוגית , הם לא יכולים לדעת מתי העיסקה שלי מסתיימת - ולכן לא יכולים לטלפן אלי ולהודיע לי!!!

זו התשובה הכי XXXXX(החלף XXX ב כל כינוי גנאי שאתה מעלה על דעתך) שקיבלתי עד היום - מכיוון שבמקרה , אני זה שכותב את התוכנות האלה ....אתה יכול לקבל מתוכנות מהסוג הזה כל התראה או מכתב שאתה רוצה - כולל שליחה אוטומטית ללקוח.

כשביקשתי פיצוי עבור הכספים שהוצאו ממני במרמה - הוא אמר שהוא מוכן לנסות לזכות אותי חודש אחד אחורה ... אבל הוא לא בטוח שזה יתקבל?!

בקיצור - שיכה אותם שחין/דבר וכו' ...

אמיר.

רפי47
07-01-07, 20:09
אכן, גם בבזק בינלאומי שהוא ספק האינטרנט ום בבזק שהוא ספק התשתית כשנמרת תקופת מבצע מחירים הם לא מודיעים לך והמחיר עולה. למדתי את זה ואני כותב תזכורות ביומן לתאריכי הסיום ואז מתקשר אליהם ובמקום או שמוארך המבצע ואף קרה שהיו מבצעים חדשים ו/או הוזלות חדשות.
2 מחשבים הואעברו לכתובות אחרות והכל בוצע חלק דרכם וכן העברת החיובים, השרות וקוי ה ADSL.
איני מתפתה להצעות שאולי חוסכות כמה ש"ח בחודש כי חשוב לי השרות הטוב והאמינות ויש לי אותם מ"בזק" ו"בזק בינלאומי" (רק שלא יתקלקלו).
בברכה - רפי לין

מאיר רוטברג
07-01-07, 20:26
ככה זה אצל כולם גם בזק

lizard
07-01-07, 22:42
בתור אחד שעבד בתחום ויש לו מושג קל במה שקורה שם, אל תסמכו עליהם לעולם.
גם אם התומך/פקיד/מה שלא יהיה נורא נחמד אליכם בטלפון אתם חייבים להבין שהמטרה שלהם היא להוציא ממכם כמה שיותר כסף.
אני מאמין שחלק מזה נעשה בכוונה כשיטת פעולה שתגרום לכם להשאר מנויים גם בעל כורחכם.
שימו לב, הם בדר"כ לא מזכים אלא נותנים זיכוי לחודש נוסף או משהו כזה. פשוט על מנת שתשארו אצלם עוד חודש. בעוד חודש אולי העצבים שלכם ירגעו/אתם תשכחו וככה הם ירוויחו.
אני הכרתי הרבה מאוד טריקים מלוכלכים על מנת להשאיר לקוחות בחברה.

אני לא רוצה להכליל ולור שכל חברה עושה את זה, אבל תדעו שאתם חייבים להיות עם האצבע על הדופק. ושלא י***נו לכם את השכל. הם יודעים בדיוק כמה גלשתם, מתי לחייב X ומתי לחייב Y. הם יודעים הכול.

אגב, לצערנו הרב זה לא רק בתחום הזה. לי יש סיפור שלווה בהמון עצבים וצרחות מול הבנק, חברת האשראי וחברת אוויס. מה שלמדתי מזה זה שלעולם אני לא אשכור רכב באוויס, אני כבר מעדיף ללכת ברגל או לנסוע בחורף עם הג'יפ :-D (מה שאולי היה קורה אם הוא היה תקין באותו זמן)

GodsFather
08-01-07, 02:11
אני קורא את זה ומופתע יותר מרגע לרגע , חשבתי שאנשים פה יודעים שאין לתת אמון במערכות כאלה.

הרי הנציג הוא בורג קטן וחסר משמעות או איכפתיות ומאחוריו ארגון גדול של אנשי שיווק, פסיכולוגים אירגוניים ועוד כל מיני אורי גלרים למיניהם שמלמדים את הבורג כיצד לתמרן את הלקוח בצדו השני של הקו. אתה תופתע לגלות שלרוב בתוך האירגון , יד ימין לא יודעת על יד שמאל ואפילו העובדים מודים שמפריע להם שהלקוחות נדפקים ואין ברירה אחרת, יתרה מזו - אפילו העובדים הם לקוחות וגם הם נדפקים ,אם כי זה כבר תלוי בדרגת העובד בחברה.

אני עבדתי (דגש על זמן עבר) ב012 בתור נציג תמיכה ,בתור "מנהל" משיחות מנהל ,בתור אחמ"ש ורש"צ והייתי מעורה גם בדרגים היותר בכירים ובהחלטות שיווקיות ועוד כל מיני מרעין בישין ואני אומר לך - אתה הלקוח ,רק רשומה קטנה וחסרת תועלת, את הכסף שלי אני עושה מהלקוחות העיסקיים וממשקיעים.

הם יכולים לזכות במאות אם לא באלפי שקלים כל אחד , כל מה שצריך לעשות זה להגיע (בפקס/מייל/מכתב רשום/כתב תביעה) למחלקת "פניות הציבור" שלהם ושם גם לרשום איום קל ב"תביעה" (אם לא בחרתם באופציה הזו מהרשימה הקודמת) ,מעבר לתלונה עצמה - למה? כי "פניות הציבור" כפוף ישירות לסמנכ"ל שירות לקוחות - גם בנטוויז'ן, גם 012 וגם באחרים והסמנכ"ל הוא אחד/ת שמבין שהרווח שיהיה לו מלתת זיכוי ללקוח ממורמר הוא הרבה יותר גדול מאשר הפרסום הרע שתקבל החברה אם היא תגיע לבית דין ואפילו הקנס שתקבל החברה אם היא תגיע לבית דין - ותמיד בית הדין יזכה את הלקוח, גם אם הוא הגיע עם בקת"עב למשרדי החברה וזרק אותו פנימה - כי בית הדין יודע כמה חזקה החברה וכמה קטן הוא הלקוח ובית הדין בעצמו הוא לקוח של אחת החברות הללו וזו גם הזדמנות בשבילו לתקוע אותה (אתם חושבים ששופטים הם לא בני אדם ? ).

דרך אגב , 012 ונטוויז'ן הן באותן בעלות - פישמן, כנ"ל גם HOT וגם סלקום, אז גם שם, להזהר - אם כי הוא יורד מנכסיו אט אט. כל מוקד שירות שהוא ,מהווה מקום סכנה לתמימים.

והנה טיפ קטן ממני :
תרשמו מספר קריאה בסוף השיחה, כל מערכת כזו פולטת מספרים סידוריים לכל פניה שלכם , ממספר קריאה אי אפשר להתחמק , והם לא ינסו למחוק אותה מהמערכת אם תגיעו באמת לתביעה (למה? כי את המערכת ,לרוב, מתחזקת חברה חיצונית ואז יש עלויות שלא משתלמות וגם החברה החיצונית ,לרוב, תסרב לעשות את הדרישה הזו - זה מראה פריצה במערכת ולמעשה מפיל את החברה החיצונית בחוזה של עצמה עם הלקוח).
אח"כ תתקשרו שוב , בהפרש של כמה שעות עד יום ותבקשו שיקריאו לכם את שכתוב בקריאה הזו.
כך תדעו שהמערכת שמרה את קריאתכם ואפילו יש לכם גיבוי לכך בקריאה נוספת (כן זה קורה שמחשבים נופלים , והנציגים הם אהבלים ולא יודעים לשמור או לכתוב בצד ולכן לא איכפת להם , אלא אם הם מקבלים על זה עמלה ואז הכל טוב ויפה).

חנן , עלייך מכולם אני הכי מתפלא (כי אותך אני מכיר יותר...) - לדקדק בסגירת ברגים עם מד מומנט אתה מקפיד ולבצע וידוא עיסקה עם מערכת טלפונית, שידועה באי אמינותה, אתה לא ?

עניין הO במקום הI תקף לכל החברות שעוברות דרך ADSL , זה פטנט של בזק ולא של ספק האינטרנט - החיוב מגיע דרך הספק , כי היוזר מאושר על ידי הספק , אבל הכסף הולך לבזק בעיקרו.

AvigdorAharon
08-01-07, 07:43
אני כותב תזכורות ביומן לתאריכי הסיום ואז מתקשר אליהם ובמקום או שמוארך המבצע ואף קרה שהיו מבצעים חדשים ו/או הוזלות חדשות.

זו הדרך.
תזכורת ב OUTLOOK ובפאלם, כמה ימים לפני תום המבצע. עד היום זה הצליח, מקווה גם בהמשך.
ד"א, כמה משלמים היום לבזק ולספק ב ADSL?

אביגדור

AvigdorAharon
08-01-07, 07:47
עוד דבר:

לפני כשבועיים היה לי נסיון מר עם הטלפון של הוט. אני לא אעריך בסיפור, עד שסגרתי עסקה, כולם נחמדים ומחזירים טלפונים בזמן סביר. כאשר ביקשתי לדחות את תחילת השרות (גיליתי שאני מחויב לבזק עד חודש אפריל), הבטחות כמו חול, ואין מה לאכול!!!
3 שיחות טלפון למוקד בבקשה שיחזרו אלי, פקס עצבני אתמול בבוקר, וכלום!

שלא תאמרו שלא ידעתם.

על פי הרגשה פנימית שלי, בזק נותנים שרות לא רע, גם בטלפון וגם באינטרנט.

אביגדור

GodsFather
08-01-07, 08:10
אביגדור וכל השאר - תחסכו לכם ריבים מיותרים עם הנציגים - תדרשו מיד לשוחח עם מנהל ותתקשרו כמובן בשעות נורמליות (לא 12 בלילה , כי אז אין מנהל, אחמ"ש הוא לא מנהל בעל סמכות ניתוקים וזיכויים ,הוא רק סטודנט שעושה משמרת לילה).

מנהל יתן לכם מה שתרצו, מעבר לכך , שם של מנהל הוא יותר מסתם נציג , גם כשמתלוננים עליו ב"פניות הציבור" - המנהלים מעליו לא ממש אוהבים את הרעיון שהם מינו אותו לשימור לקוחות והוא "אוכל" תלונות בעצמו.

בהצלחה.

shimixx
08-01-07, 10:39
אני חושב שבתחרות נותני השירות הגרוע והטרטור אין מתחרים לחברת מירס .

GodsFather
08-01-07, 13:06
אני חושב שבתחרות נותני השירות הגרוע והטרטור אין מתחרים לחברת מירס .

מסכים איתך שהשירות שלהם גרוע - ככה זה כשיש לך לקוח כמו צה"ל, אתה לא צריך לקוחות אחרים.

א

איציק - 4X6ZH
08-01-07, 13:30
תחום הרכב הכל תקין שאתם מתקנים את תחום התקשורת :wink:

הכל הכל הכל חרבנה מה מיוחד במערכת ים תיכונית בבעלות קומבינטורים ובניהול חברי מפלגה ?
איציק

GodsFather
08-01-07, 14:56
איציק , תן להביע קצת ידע בתחום שאני מבין בו יותר מחנן :mrgreen:

landrover
08-01-07, 19:26
אביגדור - בקשר לשאלה שלך :

[כמה משלמים היום לבזק ולספק ב ADSL?]

לגבי גלישה במהירות 1.5 MB

ואחרי כל האיומים שיורידו את המחיר אחרת הולכים למקום אחר :

תשתית - בזק - 45 ש"ח

נטוויזן / קווי זהב - 39 ש"ח לחודש פלוס חודש חינם (כלומר 6 חודשים בתשלום מלא , ואז מקבלים חודש חינם)

אמיר.

GodsFather
08-01-07, 20:30
אמיר בא - לדעתי אם נכנס לתחום ה"מי משיג מחיר יותר טוב" אנחנו לא נסיים פה בשנה הקרובה.

למה ? כי כל נציג שימור יכול להביא מחיר אחר וכל "מנהל" יכול לסדר דיל יותר טוב (תמיד תפנו לנציגי השימור ולא סתם שירות לקוחות כי לנציגי השימור יש ההרשאות לזיכויים ומקח על מנת לשמר לקוחות - הם גם מקבלים עמלות על שימור ולכן יש להם אינטרס לשמר אתכם) .

דוגמא - אני ב015 מקבל על 2 מגה , 39 ש"ח ללא הגבלה וללא מחויבות. ולא הרמתי קול , פשוט אמרתי שאת אותה הצעה קיבלתי במקום אחר וההתנגדות של הנציג ירדה מיד...

לא חסרות טקטיקות , לא חסרים דילים...הכל אפשרי!

kd2
08-01-07, 21:25
אני שמח שחנן פתח את הדיון הזה בדיוק עכשיו.
אני עובר עוד שבועיים עד חודש ( אם כבר שירות,הבטחות וקומבינות אז קבלנים עומדים גבוה בסולם ).
מה ההמלצות?
בזק?
015?

GodsFather
08-01-07, 21:42
נתחיל מזה שבזק עומדת בהשוואה לHOT - תשתית בלבד (YES נכנסת לתמונה כבזק).

אם יש לך ספק כבלים/לווין - ממליץ לך לבדוק חבילות "באנדל" הכוללות ערוצים ואינטרנט - לרוב זה יוצא משתלם מאד - רק לשים לב לתפוגת החבילה - שם המחיר קופץ למאות שקלים.

אם נרד לרמת הספק אינטרנט בלבד - כל החברות זה אותו חרא. מה שמשנה זה החבילה וכאן זה תלוי ביכולת המקח שלך. מה שחשוב זה שלא תהיה התחייבות - מבחינתך זה בראש ובראשונה.

חבילה רגילה ל1.5 (זו המהירות) עולה כיום 39 ש"ח לחודש,לפני מיקוחים וכד'. אפשר למצוא גם ב29 לחודש - כאן כבר המיקוח מתחיל,כנ"ל חודשים חינם.

יחד עם זאת, יש חבילות ANTIVIRUS למייל ולגלישה , כנ"ל אנטי-ספאם וכל מיני זבלות אחרות - זה כבר לשיקולך, זה עולה עוד 5 שקל בחודש ויש לך ראש קצת יותר שקט (אם כי אין 100 אחוז לעולם)
תמיד הם יתנו לך כמה חודשים חינם בשירותים הללו , רק תזכור לבטל את המנוי לפני תום החינם , אם אין לך כוונה להשאיר את זה.

כמו שרשמנו למעלה - לזכור מתי נגמרת החבילה,לרשום , לרשום את מספר הקריאה , לוודא פרטי עיסקה פעם נוספת ומעל לכל - אין התחייבות!

kd2
08-01-07, 21:57
יש לי YES ואני מתכוון להשאר ( כי הוט זה חרא ).
התכנון היה לראות מה יש להם להציע בחבילה המשולבת.
אם הבנתי נכון הכי חשוב לא להתחייב לאף אחד והשאר כבר דומה בין הספקים.
איך אני רושם את מספר הקריאה?
מבקש בטלפון מנציג השירות?

תודה רבה

GodsFather
08-01-07, 22:03
בדיוק

אתה שואל את הנציג/ה מה המספר פניה שלך. ולאחר יום , תוודא את תוקף הפניה

כשאתה רוצה לסגור עסקה - פנה למוקד השימור ולא למוקד השירות הרגיל - מוקד השימור בעל סמכויות להנחות ומיקוח- כי הוא רוצה לשמר לקוחות (גם אם אתה רק פוטנציאלי)

AvigdorAharon
08-01-07, 22:58
כשאתה רוצה לסגור עסקה - פנה למוקד השימור ולא למוקד השירות הרגיל - מוקד השימור בעל סמכויות להנחות ומיקוח- כי הוא רוצה לשמר לקוחות (גם אם אתה רק פוטנציאלי)

אז השנה אכלתי אותה ב 65 ש"ח, בפעם הבאה אהיה חכם יותר...
קיבלתי מבזק (וזו השנה השלישית איתם), 55 ש"ח ל 750 קילובייט (אני לא צריך ולא רוצה 1.5) ל 11 חודשים, וחודש אחד חינם. לגבי הספק, אני מאוד מרוצה מ 013, 39 ש"ח לא מוגבל בזמן, ובנוסף דילים טובים לארה"ב ואוסטרליה (זול יותר משיחה לסלוסר בארץ...).

אביגדור

abucoral
09-01-07, 01:27
וובוס 2 או לא ,

מה שצריך זה אתר שיתן תזכורת במייל שאתה הופך לקורבן...

רק במזומן... בלי מוקדנים....

ולפני שעושים מנוי לאינטרנט, לבדוק שאין לך אינטרנט אלחוטי מהשכן/קפה...

מיילים רק בהוטמייל גדול כמו נענע וואללה או הכי טוב - Gמייל...

מי שרוצה ג'ימייל, שיבקש הזמנה....

WildLove
10-01-07, 18:11
מכר שלי כמעט קיבל מהם תביעה משפטית בעבר והוא יוכל להוסיף על כמה הם מסריחים
הסיפור היה כשהוא היה צעיר, קטין, בן 14.. נטוויזן ממש ממש עצבנו אותו, גם מחלקת החיוב וגם מלחקת ה"abuse" שלהם.. בקיצור, הבחור קם בבוקר, פתח אתר אינטרנט בשם NetBizion שזה שילוב של נטוויזן עם ביזיון, נטביזיון בעברית
תוך חודשיים האתר התפרסם בכל מקום אפשרי, אפילו ב Ynet ובגרסא המודפסת של ידיעות אחרונות... זה נורא עצבן מישהו בנטוויזן והמכר קיבל שיחת טלפון אישית מהסמנכ"ל שלהם כשהוא מבקש להסיר את האתר ומסביר שאם לא זו עילה לתביעה על דיבה בלה בלה בלה, אחרי שהמכר נענה לדרישה שלהם (ילד בן 14 לא רוצה לרוץ לבתי משפט) הסמנכ"ל ישב איתו חצי שעה ושמע על מה מפריע לו וסדר דבר דבר תוך יומיים, פשוט מדהים
אפילו השאיר לו את המספר האישי שלו למקרה שמשהו יפריע לו בעתיד :P
עצה קטנה, אם תרצה חנן, הדרך הכי כואבת בשבילך לפגוע בהם ולקבל איזשהו שרות זה לשלוח את זה לYnet לדואר האדום.. פרסום שלילי מכאיב להם נורא

אז אומנם המכר לא יודע הכי טוב לעבוד על הסמוראי שלו בעצמו, והוא משגע היום הרבה אנשים בטלפון... אבל יש תחום שהוא כן יודע לעשות בו דברים :)

aviziva
12-01-07, 01:18
מצטרף בפה מלא לאיחולי פשיטת הרגל.

גם לי הוציאו את המיץ שרציתי להתנתק. התקשרתי וביקשתי להתנתק. המוקדנית הראשונה אמרה שאינה יכולה לנתק אןתי ומחר תתקשר אלי המנהלת שלה. זו התקשרה למחרת, ואחרי שיחה קצרה הודיע לי שהיא לא יכולה לנתק אותי ומחר יתקשר אלי המנהל שלה. כאן התחילו העצבים לעבוד. האידיוט התקשר כעבור כמה ימים והשאיקר לי הודעה להתקשר למספר בחיפה. כאשר נשברתי והתקשרתי מסתבר כי הגעתי שוב למוקד "השירות"..... הסיפור מתמשך וחבל להתעצבן שוב, הרי באתי לפורום ללמוד משהו. חוץ מזה אני רק מקבל את הגיפ שלי מחר... לעזה זל נטויזן

ניר ל
22-01-07, 17:35
http://catolit.com/

חנן-ג'יפולוג
31-01-07, 02:30
מרים אליהם טלפון, ומסתבר שאני עדיין מנוי שלהם. צעקות, עצבים, והם מבטיחים שאחד המנהלים שלהם יתקשר אליי תוך מספר דקות. אני מחכה לזה כבר ארבעה ימים.

מחכה כבר 27 ימים.

כמה טפשים הם צריכים להיות לפני שהם יבינו שהם מזיקים לעצמם? מחלקת התלונות שלהם כבר יצרה קשר לגבי השרשור הזה, וקיבלה פרטים, ובחרה להמשיך להתעלם.

גיא
31-01-07, 12:10
חנן, נטויזן לא מרויחה שקל כבר מעל 10 שנים.

אם אתה מעוניין בפרוטקציות שם דבר איתי באופן אישי וניראה מה אפשר לעזור.

אני והם דווקא חברים טובים מאז 1994.

חנן-ג'יפולוג
31-01-07, 14:59
יפה, אני מחכה בקוצר רוח לפשיטת הרגל שלהם.

לגבי הצעת הפעלת פרוטקציה, תודה, אבל לא תודה. בינתיים יש כבר מעל ל900 צפיות. גם אם אני אפסיד משהו מזה, הם יפסידו הרבה הרבה יותר, ואם אני יודע שבכסף הזה אני עושה משהו טוב, כמו מילוי חובה אזרחית וחברית של אזהרת אנשים מפניהם, אז אני מרוצה. נראה מתי הם יקלטו את העניין ויתחילו לזרז בעצמם את סיום הרומן בינינו. לי כבר אין סיבה למהר.

lizard
31-01-07, 16:40
חנן, לפשוט רגל הם לא. למעשה שמעתי שהם מתאחדים עם ברק 013.

ניר ל
31-01-07, 21:15
החוזה שלי אתם מסתיים החודש, לאור סיפורי הזוועה אני מתכוון לשלוח להם פקס עם העתק לחברת האשראי ולוודא שחברת האשראי מבטלת את החיוב החדשי. נראה אם הסאגה תחזור על עצמה גם איתי...

גיא
01-02-07, 00:34
תכלס,

כל החברות הללו פועלות אותו דבר. הן כולם מקווים שתשכח / לא תשים לב / וכו'

ואחרי זה אולי יחזירו אולי לא

שיטת מצליח.

השיטה הנכונה לפעול איתם היא כזאת:

1. לדעת מתי התקופה עומדת להסתייים.
2. יום לפני להתקשר ולבטל
3. יום אחרי להתקשר ולברר שבוטל - אם לא (וכניראה שלא)
לצלצל ולבקש מיד את המנהל, אל תנסו לדבר בכלל עם הפקידים הראשוניים שעונים אין להם זכות לשום דבר.
חבל על האויר,
אחרי זה לבקש את מחלקת הניתוקים
תוך דקות יחזור אליך נציג של שימור לקוחות
אתה אומר לו תשמע הייתי נישאר בכיף אני אבל מקבל בחינם מהעבודה

אתה והוא נורא תצטערו
אבל הוא יבין שעליך הוא לא ידפוק קופה ויעזוב אותך בשקט.

זה פעל עם מעריב / ידיעות / בזק / הוט / יס ואני לא זוכר עוד עם מי ...

חנן-ג'יפולוג
16-02-07, 01:55
מגיע לי מז"ט.

לאחר כחודש מהשיחה שבה הובטח לי שנציג שירות בכיר יותר יתקשר אליי, וזה לא קרה (כמה מפתיע, כבר כתבתי שזה כמעט אף פעם לא קרה), התקשרתי לנציגת שירות, תוך כדי שהקלטתי את שיחת הטלפון, הודעתי לה שהשיחה מוקלטת ושאני אוסף ראיות לכך שהם לא מנתקים למרות שהם מתבקשים לנתק, ושזה ישמש בתביעה מולם. היא סיפרה לי בשמחה שהיא שאני עדיין מחובר, ושיש לי כמה חודשי חינם במבצע אז למה בכלל אני רוצה להתנתק? הסברתי לה שאני כבר ארבעה חודשים, מאז בקשת הניתוק הראשונה, גולש בחברה אחרת, וגם אם היא היתה מציעה לי אלפי שקלים לכל חודש גלישה לא הייתי מוכן לגלוש דרך נטוויז'ן. היא אמרה שתתקשר אליי שרון גולדשטיין, מישהי בכירה ממנה.

זה כמובן לא קרה. למחרת התקשרתי לעוד נציגה, כנ"ל עם הקלטת השיחה, ותוך כדי שאני מבהיר לנציגה שהשיחה מוקלטת ותשמש כעדות נגדם בתביעה עתידית. היא אמרה שאני עדיין מחובר אליהם למרות בקשות הניתוק, והיא הבטיחה ששרון גולדשטיין תתקשר אליי, אבל הפעם על באמת.

זה כמובן לא קרה. למחרת התקשרתי לעוד נציגה, כנ"ל עם הקלטת השיחה, ותוך כדי שאני מבהיר לנציגה שהשיחה מוקלטת ותשמש כעדות נגדם בתביעה עתידית. הפעם היא בדקה ואמרה לי שאני בכלל מנותק כבר מאמצע ינואר, ושאין לי כל חוב מולם.

סוף סיפור? או שלא. ימים יגידו. לפחות עכשיו יש לי ראיות שמורות נגדם.

landY
28-02-07, 15:12
אחרי שקראתי את הסיפור (והעברתי הלאה לחברים), כבר לא אחדש איתם חוזה.

tal_96
02-03-07, 11:24
גיא /חנן בוקר טוב
כמה שאתם צודקם רק שכנראה היה לי קצת יותר מזל

היתי מחובר לסי הם החליטו להעלות את המחיר ולא היו מוכנים להמשיך במחיר הנוכחי
החלטתי להתנתק ולנסות את הוט
אחרי יום התקשר אלי נציג של יס יהודיע לי חגיגת שהם מוכנים להחזיר אותי כמובן בספיגת עלות ניתוק שלי
רק אחרי חודשיים שמתי לב שהוט עדין מחייבים אותי משיחה איתם מסתבר שיס לא דרשו ניתוק שלי (כפי שהם התחייבו )
שלחתי להם את כל החשבוניות של הוט וזיכוי (זיכוי כמובן לחודשים הבאים ולא מזומן )

הנושא בבדיקה אצלהם נראה לאן נתגלגל איתם

-->