PDA

צפייה בגרסה מלאה : נזילת שמן מהמנוע

דני פלדמן
08-01-07, 22:05
שלום לכולם יש לי נזילת שמן לא קטנה מהמנוע .
לפי מה שנראה לי זה רק אטם
שאלתי האם מסובך להחליף לבד ואם כן כמה צריך לעות תיקון שכזה
תודה רבה

דני פלדמן
08-01-07, 22:15
בנוסף מעניין אותי שלמרות שלפני חודשיים החלפתי רצועה יש לי כול הזמן חריקות במהלך נהסיעה .
יש סיבה אחרת חוץ מרצועה לא תקינה . האם יש קשר למזג האוויר הקר בירושלים .

מורי
08-01-07, 22:16
נזילת שמן מאיפה???
על איזה אטם אתה מדבר?
קח בחשבון שהרבה תלוי במצב המנוע בכל מה שקשור בנזילות,ולא תמיד אטם חדש פותר נזילות.

חן דן
09-01-07, 01:32
תן יותר פרטים שים תמונות על מנת שנוכל לעזור לך יותר טוב

שיצו
09-01-07, 20:28
עם מגיע שמן לרצוע זה דופק אותה אז כן זה יכול לגרום לה ללכת גם אחרי חודשים ועם לא יכול להיות שתי סיבות או שהרצוע לא מתוחה מספיק או שהרצוע ששמתה מאיכות על הפנים וזה לא קשור למזג אוויר עד כמה שאני יודע.
ובקשר לנזילה קודם תגיד מאיפה הנזילה ואז נראה.

דני פלדמן
12-01-07, 15:41
ניגשתי היום למוסך והוא אמר לי שיש לי נזילה מהמשאבת דלק . את החלק אין לו והוא אומר שצריך להזמין וזה יעלה כ220 שקל . ניסיתי למצוא באתר מחיר אחר אבל לא מצעתי את החלק .
בקשר לגומיה מדובר כנראה בגומיה לא מתאימה ( גודלה מידי ומתוחה עד הסוף ).
אשמח אם תפנו אותי מאיפה לקנות את החלק והאם יש למה ללכת למוסך שיחליף או שניתן לעשות זאת לבד . תודה
דני

GodsFather
12-01-07, 15:52
אם המשאבה חדשה אז המחיר לא רע בכלל.(כולל עבודה)

העבודה היא די פשוטה , אפילו הסברתי אותה פעם פה עם תמונות .

שני ברגים , אטם קטן והמשאבה בחוץ/בפנים

נסה להבין קצת מהלינק הזה מה הולך . מקסימום, תשאל שאלות (עם תמונות עדיף) ונענה בכיף!

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=14518&highlight=%EE%F9%E0%E1%FA+%E3%EC%F7

דני פלדמן
12-01-07, 16:06
אחלה תודה
רציתי גם לשאול אם משעבה אחרת מתאימה כולמר של סוויפט אה והמשאבה לא מקורית אלה תחליף כך תוען המוסך. אתה אולי יודע היכן ניתן למצוא מחירים ומקטים של מכשירי תנועה אני מחפש ולא מוצא
תודה דני

GodsFather
12-01-07, 16:14
אתה יכול לשים משאבה חשמלית במקום המכנית , כמו שאני עשיתי , גם על זה יש שרשורים.

בתכלס,אם המקורית עובדת אצלך - תשאר עם המקורית! אצלי יש חשמלית כי המקורית לא עובדת (בעיה בחיבור קמשאפט - תראה בשרשור שנתתי לך)

המקורית תתן את הספיקה הנכונה והיא פשוטה ומצויינת.

מק"טים לזה ספציפית אין לי , אולי בשרשור המק"טים שבראש הפורום יש - חפש , אם כי אני בספק.

משאבות מומלצות אחרות יש בשפע - תריץ חיפושון ותראה מה תגלה.

דני פלדמן
16-01-07, 21:43
שלום
בהמשך לאותה בעיה
הזמנתי את החלק והוא אמור להגיע ביום שיש ( אני מאוד מכווה ) בכל מקרה פעם אחרונה שמילתי שמן במנוע היה לפני שבוע וחצי . אתמול גיליתי שכל השמן כבר נזל ואני נוסע על טיפות . כמובן מילתי שמן. הנזילה היא ללא ספק משאבת הדלק ( שני מוסכים אמרו אותו דבר ) מה שאתמול גם מיליתי דלק פול ותוך יום ירד לי כמעט חצי מיכל ולא נסעתי כל כך הרבה היתכן שמאותה נזילה יוצא גם דלק או שצריכה להיות עוד נזילה מה נראה לך .
תודה דני

GodsFather
17-01-07, 16:10
הגיוני שכן - הרי משאבת הדלק נוזלת...

אבל עד שלא ראיתי את הנזילה , הכל בע"מ...

צביקה קרבורטור
17-01-07, 17:06
הגיוני שכן - הרי משאבת הדלק נוזלת...

אבל עד שלא ראיתי את הנזילה , הכל בע"מ...
אכן אמיר הכל בערבון מוגבל\ משאבת דלק מכנית שנוזלת , ברוב המקרים, הדלק חודר לשמן המנוע ומדלל אותו, מה שבוודאי מעלה את מפלס השמן, ולא מוריד אותו.
בכל מקרה משאבת דלק מכנית שסגורה הרמטית, ובכל נוזלת בין שני החיבורים העליון והתחתון של המשאבה , ניתן לראות בקלות ובוודאי גם להריח, וזאת גם לעין לא מקצועית, לכן לדעתי הבעייה בקרבורטור ולא במשאבה,] בכל מקרה נזילת השמן מהמשאבת הדלק יכולה לנבוע מהאטם בין המשאבה לבלוק, או בפגם במשאבה שגורם לפליטת שמן מחריר מיוחד הנמצא במשאבה, בכל מקרה רצוי לבדוק מהיכן בדיוק נזילת השמן, יש לנקות ולנגב את המקום, לנסות להחליף אטם בין המשאבה לבלוק,
ולחזק את הברגים, ולא לרוץ ולקרנות משאבת דלק סתם.
ממתין לתוצאות בדיקת תצרוכת השמן והדלק, במקרה של החלפת המשאבת דלק.
בברכה
צביקה

דני פלדמן
22-01-07, 22:13
בשעה טובה תוקנה הבעיה . אין ספק שזה היה המשעבת דלק
בכל מקרה רציתי להודות למורי בחור זהב

yeshahar
12-10-08, 13:52
אכן אמיר הכל בערבון מוגבל\ משאבת דלק מכנית שנוזלת , ברוב המקרים, הדלק חודר לשמן המנוע ומדלל אותו, מה שבוודאי מעלה את מפלס השמן, ולא מוריד אותו.
בכל מקרה משאבת דלק מכנית שסגורה הרמטית, ובכל נוזלת בין שני החיבורים העליון והתחתון של המשאבה , ניתן לראות בקלות ובוודאי גם להריח, וזאת גם לעין לא מקצועית, לכן לדעתי הבעייה בקרבורטור ולא במשאבה,] בכל מקרה נזילת השמן מהמשאבת הדלק יכולה לנבוע מהאטם בין המשאבה לבלוק, או בפגם במשאבה שגורם לפליטת שמן מחריר מיוחד הנמצא במשאבה, בכל מקרה רצוי לבדוק מהיכן בדיוק נזילת השמן, יש לנקות ולנגב את המקום, לנסות להחליף אטם בין המשאבה לבלוק,
ולחזק את הברגים, ולא לרוץ ולקרנות משאבת דלק סתם.
ממתין לתוצאות בדיקת תצרוכת השמן והדלק, במקרה של החלפת המשאבת דלק.
בברכה
צביקה
צביקה שלום לך
יש לי נזילה(שמן) מהמשאבת דלק מהחריר שצינתה למעלה
האם האופציה היחידה היא להחליף משאבה או שניתן לתקן את המשאבה הנוכחית
תודה יריב

-->