PDA

צפייה בגרסה מלאה : לקנות או לא ?צריך חוות דעת על סיירה בנזין 5.7 שנת 95

רן אשל
09-01-07, 02:02
שוקל אם לקנות את הטנדר הנל ממכרז, לצורכי עבודה בעיקר, הטנדר כנראה עמד תקופה ארוכה ,
כ 200 אלף קמ על השעון, ארגז חבוט בצורה חזקה ללא גלגלים, זקוק לשיפוץ מוטות היגוי שזה הדבר המכני הבעיתי היחיד הגלוי לעין, הטנדר הוא סינגל ג'אנט וחד קבינה , 4X4 כמובן ,עם ציריות מקדימה,
ולשאלות
כמה עולה טנדר כזה בשוק? כאשר הוא מקורי הכוונה ללא שום תוספות מיוחדות? במחירון של ינואר 07 הוא לא מופיע(למה ??)
האם המנועים הללו אמורים לשרוד 200 אלף קמ ללא בעיות או שהם נוטים להתעייף בקילומטראז כזה? כנל לגבי המכלולים גיר וטרנספר, האם הם נחשבים לאמינים ומגיעים לשלב הקילומטראז הזה ללא בעיות מיוחדות או שלא? ואם כן האם החלקים של המכוניות האלה זמינים
וגם כמה יקרים?
מעוניין לקבל עצה אם כדאי או שווה בכלל לקחת סיכון?

asafk
09-01-07, 18:40
בלי קשר לדעה על הקניה- אם תרצה ארגז חדש, יש למישהו שאני מכיר- במחיר לא רע, ככל הנראה.

אסף.

רן אשל
09-01-07, 21:05
ארגז בהחלט יכול להיות מעניין אם וכאשר האוטו יפול לי לידיים
אבל גם הדעה בקשר לקניה בהחלט מענינת

אריק זמר
10-01-07, 12:20
אהלן,
קח בחשבון שטנדר כזה בשוק הפתוח, עם טסט ובמצב "ידוע" יימכר סביב 25000-30000 ש"ח גג.

לפי מה שאתה מתאר, כל עוד אין שום מגבלה להעלות אותו לכביש - הוא לא שווה יותר מ5-6K לדעתי האישית...
בהנחה שצריך לדאוג לארגז - יחד עם חיבורי חשמל
צריך לדאוג לגלגלים וליישר קו כללי.

עקרונית למנועים הללו אין בעיה לסחוב את ה200K ק"מ, אותו כנ"ל לגיר אך הכל תלוי באיך טיפלו ברכב ספציפי זה.

בברכה,
אריק זמר

רן אשל
10-01-07, 21:58
אריק תודה
ואסף ימים יגידו, אולי עוד נדבר על הארגז אם הוא במחיר לא רע, ככל הנראה.
(אם וכאשר אני אבדוק אם הארגז הזה מתאים לשנת 95, כי מסתבר שהטנדר החבוט הזה הוא יבוא אישי, לארץ הם הגיעו רק מ 91 - 93)

-->