PDA

צפייה בגרסה מלאה : הסופה נגנבה, עזרה במציאתה!

gmb
10-01-07, 00:39
לפני כשעה נגנבה הסופה שלי מבא"פ לכיש ליד קרית גת (ביום 09/01 בשעות שבין 19:00 ל-20:00 במדויק!)

סופה כסופה גג שחור קצרה
26-408-15
הסופה של יפתח לשעבר

קצת שינויים מהתמונות, יש כיסוי גלגל שחור של הגה-שטח מאחור, יש מדבקות של RUBICON EXPRESS EXTREME DUTY על החלון הקדמי והאחורי
יש אנטנה קצרה של מקסטרק על הכנף הקדמית הימנית
יש 2 פרוז'קטורים מצידי הכננת.

הטל של רמי 0546629366
או 050-7292335 (הטלפון של החברה, כי אני בחו"ל ממחר בבוקר לשבוע)

אם מישהו ראה אותה או יודע אם אפשרי בדרך כלשהי להשיגה בחזרה או ליצור קשר עם ה"חוטפים" אשמח לשמוע כאן, או בהודעה פרטית לצורך דיסקרטיות או בטלפונים...

בתודה מראש
רמי

תמונות יש למכביר, אבל קל לזהות אותה
משופרת ומשופצרת וקצת חלודה בכנפיים ובגג

http://img444.imageshack.us/img444/3205/img0769qt2.th.jpg (http://img444.imageshack.us/my.php?image=img0769qt2.jpg)
http://img237.imageshack.us/img237/144/img0772uk6.th.jpg (http://img237.imageshack.us/my.php?image=img0772uk6.jpg)
http://img75.imageshack.us/img75/6313/img0775bi1.th.jpg (http://img75.imageshack.us/my.php?image=img0775bi1.jpg)

six 4 life
10-01-07, 01:12
איזה ביזבוז יא ראבק...

מוני אורבך
10-01-07, 08:12
רמי ...

תנחומי, אני יודע בדיוק מה אתה עובר. גם לי זה קרה.
הבא"פ הוא מקום מאוד מאוד מסוכן להשארת רכבים מסוג סופה.
הוא מאוד קרוב לשטחים ...

נסיעה קצרה דרך השדות ואתה ברשות הפלסתנאית.
אני עושה שם מילואים באופן קבוע.
כול הזמן יש שם פרצות וגנבות, במיוחד של גיפים, ובמיוחד של סופות.

לצערי אני לא איש בשורות )))-:

הסכוי שתראה שוב את הסופה הוא קלוש.
או שהיא כבר משרתת את בני דודנו, או שהיא כבר מפורקת.
הם לא גונבים סופה לשם כופר.
בשביל זה יש את הרכבים היקרים.

ואם אתה חושב שהמשטרה תעזור...
המכסימום שהיא תעשה הוא לתת לך אישור לביטוח שהרכב נגנב.
וגם בשביל זה צריך לנדנד לה !

אני מקווה שהרכב היה מבוטח, כך לפחות תחזיר חלק מההשקעה הכספית.

הארוך
10-01-07, 09:19
שלום ונסיעה טובה.
כן, כמובן שמשתתף בצערך.

מניסיוני האישי בדרום לא רצוי להשאיר ג'יפ בשעות החשיכה בלי שמירה צמודה.
בני דודנו "האהובים" לא מבזבזים את זמננו לריק.
את הג'יפ הקודם שלי מצאו הפוך ושרוף בלב יישוב בדואי כך שיכול להיות שזה הכיוון לחיפושים.

AvigdorAharon
10-01-07, 09:38
ונשאלת השאלה למה לא הכנסת אותו לתוך הבא"פ?

כל מי שצריך הכוונה לגבי בא"פ מרכז, שישלח ה"פ.

תנחומי.

אביגדור

דרור ברלי
10-01-07, 15:44
ונשאלת השאלה למה לא הכנסת אותו לתוך הבא"פ?

כל מי שצריך הכוונה לגבי בא"פ מרכז, שישלח ה"פ.

תנחומי.

אביגדור

כי לא לכל אחד יש את הפריבילגיה להכניס את רכבו לתוך הבא"פ, ולא כל בסיס נראה כמו צאלים - עם אינספור פרצות שמאפשרות לג'יפ לחתוך דרך השטח ולהיכנס פנימה.
מנסיון של הרבה מאוד התייצבויות בבא"פ המגעיל הזה - אם אתה לא קצין/מקורב/בעל אישור כניסה למחנות צה"ל וכו' וכו', אתה צריך להפקיר את הרכב שלך בחוץ. כל עוד זה קרוב לש"ג, ניחא. אבל בגיוסי מילואים גדולים מגיעות מאות מכוניות לבא"פ, ואתה פשוט צריך לחנות כמה עשרות מטרים רחוק יותר, בחניון לא מגודר ולא שמור ולא מואר ואז כל גנב יכול לעשות שם ככל העולה על רוחו.
בינינו, ואני יודע שזה לא נעים לומר את זה: גם על הש"גים שם לא הייתי סומך. אלה לא מילאימניקים אלא חיילים סדירים שמשרתים בבסיס הזה (כל מיני חיילי מפקדה וכו'), ואינם עושים רושם של הרמה הגבוהה ביותר בצה"ל (סליחה אם מישהו נעלב). לא הייתי מתפלא אם הם מעדיפים להעלים עין ו"לא להסתבך"...
בשורה תחתונה - מה שקורה בחניונים סביב בסיסי אימון למילואימניקים זו פשוט הפקרות. אבל קשה לבוא בטענות לצבא כי הוא מפעיל מערך הסעות מסודר לכל הבא"פים. אם היום הייתי צריך לצאת למילואים, הייתי מעדיף להשאיר את הג'יפ בבית או אצל חברים או אפילו בחניון מאובטח כמו "טסים" בכפר טרומן (ומשם להסתדר עם חברים/אוטובוסים) ולא להפקיר (תרתי משמע) אותו בחניון הבא"פ (מגיעים לשם רק לצורך התחיילות ואימון שלפני תעסוקה. יומיים-שלושה לכל היותר).

לבי לבי אליך רמי. מצטער.

AvigdorAharon
10-01-07, 21:13
כי לא לכל אחד יש את הפריבילגיה להכניס את רכבו לתוך הבא"פ, ולא כל בסיס נראה כמו צאלים - עם אינספור פרצות שמאפשרות לג'יפ לחתוך דרך השטח ולהיכנס פנימה.
מנסיון של הרבה מאוד התייצבויות בבא"פ המגעיל הזה - אם אתה לא קצין/מקורב/בעל אישור כניסה למחנות צה"ל וכו' וכו', אתה צריך להפקיר את הרכב שלך בחוץ.

אז זהו, שבמיוחד בעלי ג'יפים ורכבי 4X4 יכולים להכנס לבא"פ.
אם תרצה פרטים, ה"פ.

אביגדור

דרור ברלי
12-01-07, 07:31
איחרנו בשנה אביגדור.... אני עם המילואים האלה סיימתי ובמזל טוב.
היה טקס, קיבלתי תעודה, לחיצת יד, איחולי הצלחה בהמשך... רשמי. ברוך שפטרנו.
ואם הסופה עדיין אצלי אחרי כל הפעמים שהיא חנתה בחוץ בבא"פ הזה, היה לי כנראה הרבה מאוד מזל. טפו טפו.

מוני סופה
12-01-07, 08:19
דרור אין לך מושג כמה מזל היה לך !!!
אני אישית כבר שמעתי על 3 סופות שנגנבו משם.
ואני לא מדבר על כמות הפריצות !!!

מגרש החניה הזה הוא ה"קניון" של כול "בני דודנו" מהסביבה !!!
ראו הוזהרתם.

gmb
20-01-07, 13:59
שבוע וחצי עבר
רק ביום רביעי בלילה חזרתי מחו"ל
כך שלטפל בעינייני הסופה היה בעייתי
אני מודה למאיר רוטברג שעשה מאמצים ועזר לחפש את הסופה וענה לכל שאלותיי המעיקות והמציקות.
תודה לערן ולשאר החברים שעזרו ושאלו וניסו לברר זכר לסופה...
שבוע וחצי עבר ונאדה, כלום...
עכשיו שבת, שישי היה ריק מתוכן... אין מה לעשות, אין מה לתקן (מי חשב שאני אתגעגע לזה?) אבל אני מתגעגע. מתגעגע מאוד.

לצערי, לדאבוני ולמרבה הצער לא היה ביטוח, כך שהפסד הרכב כפול ומכופל, הרגש והכסף משחקים כאן על המצפון. ועוד איזה משחק...
בלי להזכיר את מבחר הדברים שהיו ברכב שבעצמי הוספתי עם הזמן, הכלים, האביזרים, המקסטרק, ועוד אילו דברים שכבר הספקתי לשכוח שהיו שם. והיו הרבה...

תקווה עוד לא איבדנו, מנסים להפעיל "קשרים" ולברר באי אילו מקומות אם מישהו שמע יודע...
מאיר רוטברג היה מעודד קמעה והסביר שיש אי אילו בסיסי צה"ל בדרום שמצליחים לתופס ולהחרים מדי פעם רכבים אצל המבריחים/בדואים ואין להם דורש. אם מישהו יודע איך אפשר לברר את זה, אם מישהו יודע איך אפשר ועם מי ליצור קשר בשביל לבדוק איזה רכבים יש שם ואולי אף לקוות שאת הסופה הזאת לא פירקו, אלא משתמשים בה, ואזי יש סיכוי קלוש שביום מין הימים (בתקווה בקרוב, בקרוב מאוד) היא תחזור לביתה...
צער בלב ויגון עמוק,
כמו שהיא באה בפתע, ככה היא הלכה.
"כסופה ביום בהיר" - זה היה הלוגו שלה
זיכרונות נשארו למכביר...

רמי

asafk
20-01-07, 14:49
למרות שהסיכוי קלוש- אבל בגלל ששאלת- מג"ב בדרום אחראים על הגבול עם מצרים, ויש אצלם לא מעט סופות של מבריחים שתופסים מדי פעם. החדשות הרעות הן שלרוב למבריחים אין סופות גנובות, יש להם מספיק כסף לקנות סופות.

אסף.

ד ו ר ו ן
20-01-07, 17:45
מאיר רוטברג היה מעודד קמעה והסביר שיש אי אילו בסיסי צה"ל בדרום שמצליחים לתופס ולהחרים מדי פעם רכבים אצל המבריחים/בדואים ואין להם דורש.
רמי
תתחיל במשטרת העיירות ליד צומת שוקת, יש להם ע"ב קבוע ערימה של רכבים שהם תופסים ללא מס' שילדה וכו' שהגנבים מוחקים.

תמשיך לבסיס מג"ב בניצנה, בצמוד למעבר גבול מדרום לו, גם שם יש ערימה נכבדת של סופות ורכבי שטח שהם מחרימים במרדפי מבריחים בגבול.

tooshey
20-01-07, 18:10
משתתף בצערך רמי
גם באוגדה באילת יש מבחר נאה של סופות,תוצאה מתפיסות מבריחים.
בשבוע שעבר הייתי במגרשי "נעמן" בא"ת אשדוד,מגרש מכירות של ההוצאה לפועל.
בצד,במקום שלא נותנים להכנס ולהסתכל,וגם לא למכירה,עומדות כ 10 סופות ב"דיגום מבריחים".
לפי מקום הגניבה יש סיכוי שסופתך נשארה ברש"פ ולא ירדה לנגב.אבל לך תדע.
אם אתה מוכן לשלם כופר תנסה לרחרח בדרום.
מצד שני ,אולי תקבל סופה של מישהו אחר מהפורום...

בקיצור,לכל בעלי הרכבים הגניבים,"לי זה לא יקרה"-מת!!!
או ביטוח מקיף או מיגון עצמאי מיוחד חובה.

בברכה,טושי

lizard
20-01-07, 21:25
מה עושים עם כל הרכבים המוחרמים האלה? יש מצב לקנות כמה מהם?

tooshey
20-01-07, 22:06
מה עושים עם כל הרכבים המוחרמים האלה? יש מצב לקנות כמה מהם?
בצד,במקום שלא נותנים להכנס ולהסתכל,וגם לא למכירה,עומדות כ 10 סופות ב"דיגום מבריחים"

קפיש?

lizard
20-01-07, 22:40
לא מדבר על אלו שאמרת שהן לא למכירה, אני מתכוון לכל הסופות והרכבי שטח המוחרמים האחרים שהצבא והמשטרה מחרימים.
יש מכרז כלשהו? אני מניח שזה כולל הורדה לצמיתות אבל אפשר להנות מחלקים...

asafk
20-01-07, 22:48
שום דבר, מיכה. הם מוגדרים כ"הוכחות" אבל אף פעם לא משתמשים בהם. הכלים הללו עומדים ונרקבים. לא נורא.

אסף.

-->