PDA

צפייה בגרסה מלאה : "שאיבת" מידע מבעלי ניסיון לפני כניסה לחוויה.

bruno the blade
18-01-07, 10:33
שלום לחברי הפורום .
כחלק מההכנות לפני תחילת החוויה ( כבעלים של ג'יפ ) אני מעוניין לקבל מידע לגבי האופל פרונטרה.
זה הגיפ שאני מעוניין לקנות בחודשיים הקרובים , וממה שהספקתי לקרוא עליו בפורום אז הוא חולק חלק ממכלוליו עם רכבים שונים.
מה שידוע לי:
מנוע - וקטרה
חזית + פנסים - אייפון
ציריות - אייפון
אם תוכלו להוסיף לי עוד קצת אני אודה לכם מאוד..

גיא
18-01-07, 13:10
למה את מעוניין באוטו הזה ?

אם זה פשוט כי ראית ונידלקת .. אז יופי, מה את מתכנן לעשות עם הרכב כשתקנה ?

זה רכב שטח או רכב פוזה ?

אם רכב פוזה .. אחלה אוטו. יפה מאוד לדעתי ועם מקדם פוזה לא קטנה בכלל.

אם רכב שטח אז יש בחירות טובות יותר, בלשון המעטה.

מה אתה מתכנן על האוטו מבחינת :

1. ק"מ בכביש במשך השבוע / שנה
2. כמה אנשים ? ( אוטו יחסית קטן , 2 דלתות - לא נוח לילדים )
3. חיות בית ?
4. רמת ההתלהבות מהתחביב ?
5. תקציב ?

וכו' ...

לפי שנדע מה צופן לך העתיד , נדע אם זה אוטו מתאים לך.

וכל האמור במקרה שאתה לא רוצה רק כי נידלקת .. אז כל מה שנגיד לא משנה....

bruno the blade
19-01-07, 12:02
אז כך .
מבחינת מספר אנשים שייסעו ברכב זה 3 בממוצע, הנסיעה תהיה של כ 30 ק"מ ביום לעבודה ובחזרה. דרישת היכולת שטח היא מינימלית . טיולים קטנים (שבילים וכו ) + עגלה לניוד האופנוע.
אין לי ספק שחלק מהמשיכה לרכב היא גם בגלל מראהו אבל אני גם חושב שהוא מתאים לדרישות המינמליות שלי.

bruno the blade
19-01-07, 12:03
וגם ישנו כלב , והתקציב עומד על כ 40K.
תודה.

נמרוד
25-01-07, 15:54
אם נדלקת על פרונטרה, בעיקר אם יש משהו ספציפי במצב טוב ומחיר טוב, אז למה לא. אבל הרכב הזה לא פופולרי, לא כשהוא היה חדש ובטח שלא עכשיו. וכן, כשאתה קונה רכב שטח ישן, יש יתרון גדול בלהיות חלק מ"העדר". אם הפרונטרה אתה תיתקע בלי יותר מדי מבחר של ספקים לחלקי חילוף, בלי הרבה ידע כאן בפורום, בלי אפשרויות שיפורים רבות מדי.

ב40,000 עדיף לך בהרבה להצטרף לעדר הסמוראי. אתה יכול לקנות סמוראי ממודל די מתקדם ב40K, וזה רכב השטח החסכוני ביותר, עם אמינות מצויינת, יכולת שטח גבוהה, יכולת שיפור מאד גבוהה, וקהילת מאד פעילה ועוזרת. תראה רק לפי גודל הפורום ומדור הכתבות הטכניות על סמוראים באתר.

אם לא סמוראי, ויותר דומה בתכונות לפרונטרה, אז יש לך את הויטארה, רכב מצוין אבל סובל מעודף ביקוש ולכן מחירים גבוהים.
וב40K אתה גם יכול בהחלט להצטרף לעדר הג'יפים האמיתיים. אתה קונה בובה של סופה בסכום הזה, וזה רכב שטח ברמה אחרת לגמרי. קצת יותר צמא לדלק (לא הרבה יותר מהפרונטרה), קצת פחות נוח אולי, אבל הרבה יותר ג'יפ.

-->