PDA

צפייה בגרסה מלאה : הודעה חשובה לבעלי F 350

מאיר רוטברג
24-01-07, 10:39
חברים, ניסים מנהל המותג של פורד הגיע עימי להסכמה כי ייסייע לנו להעביר למסגרת האחריות כל שיפור שמבוצע ברכב בתנאי שהינו מוצר אפטר מרקט מקובל בארה"ב,
ואינו פוגע באחריות העולמית.

זהו שיפור מאוד מרענן לעומת המקובל בארץ ,
לא אין בזה שום התחייבות , יש רצון אמיתי וכן לסייע,

אני ארכז את כל המיידע עבורו,

יגאל __
24-01-07, 17:00
חברים, ניסים מנהל המותג של פורד הגיע עימי להסכמה כי ייסייע לנו להעביר למסגרת האחריות כל שיפור שמבוצע ברכב בתנאי שהינו מוצר אפטר מרקט מקובל בארה"ב,

מאיר תבקש מנסים להוריד את טיפול הרכב מ8.000 ל 15.000 ק"מ כנהוג בארה"ב זה חיסכון של של 3000 ש"ח בשנה+ 2 ימי עבודה

ישי שושני
24-01-07, 21:05

אשמח באם יאפשרו להגביה את הרכב ולהרכיב צמיגים בעלי קוטר גדול יותר המשפרים את זויות הרכב מהלך המתלה וכתוצאה מכך את העבירות שלו כפי שנהוג בארהב
תודה
ישי

דרור כספי
24-01-07, 22:24
כלומר לא רק F350 אלא גם אקספלורר :shock:

מאיר, האם תוכל לברר את זה?

דרור

מיקי פ
24-01-07, 23:31
מאיר יוזמה ברוכה.

אולי תתחיל בהסבר מה נכלל תחת ההגדרה "מוצר אפטר מרקט מקובל בארה"ב"?

מיקי

YNV
24-01-07, 23:31
מאיר, תוכל לתת כיוון כללי לגבי מה נחשב "שיפור מקובל"?

תודה
יניב

מאיר רוטברג
25-01-07, 15:44
חברים , לטפל "כמו להגביה את הרכב " זו שאלה לא תכליתית ,ועם שאלה כזו לא קונים במכולת

רוצה להגביה את הרכב תן לי דוגמא ספציפית , לקיט קיים בארה"ב שפורד מאשרת במסגרת האחריות,
ועם ה"סחורה" הזו נתקדם הלאה

ישי שושני
25-01-07, 16:34
חברים , לטפל "כמו להגביה את הרכב " זו שאלה לא תכליתית ,ועם שאלה כזו לא קונים במכולת

רוצה להגביה את הרכב תן לי דוגמא ספציפית , לקיט קיים בארה"ב שפורד מאשרת במסגרת האחריות,

מאיר אני מרים את הכפפה
בכוונתי להתקין הגבהה "4.5 של Donahoe Racing צמיגים "35 או "36 ונעילות דיפרנציאל קדמי ואחורי ARB .
ראה קישור לאתר
http://www.donahoeracing.com/prod_photo_detail.php?productID=20

אני מקווה שאלו נתונים מספיק תכליתיים.
דרך אגב פנה אלי בעקבות בקשתי אבי מהתמיכה הטכנית של פורד ולסיכום שיחתנו אמר שלדעתו פורד ארהב לא יסכימו לשום דבר מסיבות שונות אבל הוא התחייב לבדוק אצלם ולחזור אלי בכל תשובה שיקבל

תודה

ישי

מאיר רוטברג
25-01-07, 17:06
ראשית יש "הגבהות" יותר רציניות המשך לחפש ,

שנית לפנות לתמיכה הטכנית בארץ זה בזבוז זמן ואפילו פוגע באינטרסים שלנו ,
הדרך היחידה לטעמי זה למצוא קיט מתאים לפנות לפורד העולמית ולשאול אם לא פוגע באחריות ,

ישי שושני
25-01-07, 17:16
ראשית יש "הגבהות" יותר רציניות המשך לחפש ,

שנית לפנות לתמיכה הטכנית בארץ זה בזבוז זמן ואפילו פוגע באינטרסים שלנו ,
הדרך היחידה לטעמי זה למצוא קיט מתאים לפנות לפורד העולמית ולשאול אם לא פוגע באחריות ,

שלחתי להם מייל לפני שבועיים וקיבלתי תשובה לפנות ליבואן בארץ למרות שביקשתי במייל שלי לא להפנות בחזרה ליבואן אלא לתת תשובה עינינית.

כמו כן אשמח לקבל קישורים לערכות טובות יותר , את הערכה הזו ראיתי בארץ על פורד F350 לפני כשבוע והיא נראת לי לא רעה , בנוסף לזה שאת יתר הערכות ראיתי רק באינטרנט

רני
25-01-07, 21:38
[ישי שתף אותנו בממצאים , וכן בעליות ,
מישהו כבר מטייל עם F בפועל?
למישהו כבר יש איזה נסיון מעשי שיספר על יכולת העבירות הסטנדרטית?

איש הצפון
26-01-07, 14:14
סליחה על שאני "מחלל את כבוד האשכול" עם שאלה "גסה".

יש סיכוי לארגן טיולים משותפים של בעלי בהמות (סילברדו ו F350)?

Bulldog
26-01-07, 19:14

לא קיים
פורד בארה"ב תאשר לך קיט הגבהה רק עם היא מכרה לך את האוטו עם הקיט ושילמת על זה.
עם הלכת אחרי שקנית את האוטו מהסוכנות והתקנת את אותו קיט בדיוק אצל אותה חברה שמתקינה את הקיטים לפורד, לא תהיה לך אחריות.

ישי שושני
26-01-07, 23:36
[ישי שתף אותנו בממצאים , וכן בעליות ,
מישהו כבר מטייל עם F בפועל?
למישהו כבר יש איזה נסיון מעשי שיספר על יכולת העבירות הסטנדרטית?

רני שלום
אני לא מכיר מישהו שנסע בשטח ולכשלעצמי עדיין לא קיבלתי את האוטו , אך כשאקבל אסע מן הסתם בשטח ואשמח לעדכן אותכם
ישי

ישי שושני
26-01-07, 23:55
לא קיים
פורד בארה"ב תאשר לך קיט הגבהה רק עם היא מכרה לך את האוטו עם הקיט ושילמת על זה.
עם הלכת אחרי שקנית את האוטו מהסוכנות והתקנת את אותו קיט בדיוק אצל אותה חברה שמתקינה את הקיטים לפורד, לא תהיה לך אחריות.

אני לא יכול בישראל לקנות את האוטו אם הגבהות או צמיגים יותר גדולים אף על פי שהייתי שוקל זאת בחיוב אז לפחות שיאשרו מספר הגבהות וכמה גדלי צמיגים על מנת שיוכל הקונה הפוטנצאלי להשתמש באוטו למגוון שימושים ולא רק משאית לסחורות כיוון שאם אני לא טועה רוב הלקוחות כאן יקנו את האוטו על מנת לחסוך מיסים מיותרים וישתמשו בו בתור SUV מה שללא שיפורים הוא לאאא - במידה ולא יאשרו זאת הרי קהל הלקוחות שלהם יהפך לעבריין תחבורתי ללא הצדקה מעשית כיוון שפועל חלקנו ירכיבו קיטים אלה ( שבארהב מורכבים ללא בעיה ) בכל מקרה ורק יבואו למשרד הרישוי בטסט עם הצמיגים המקוריים כל שנה בזמן הרישוי , היבואן וגם פורד צריכים להבין שאי אפשר גם לא למכור לנו קיטים מטעם פורד וגם לא לאשר לנו להתקין קיטים כאלה עצמאית .
אפשרות נוספת לגבי הגבהות נעילות וכו היא לא לאשר אבל מצד שני לא לעשות בעיות - כמו חלק מהיבואנים במדינה - נשאר רק כן לאשר את הצמיגים המוגדלים כמו שעושים יבואנים אחרים ( מיצובישי וכו ... ) כיוון שאת זה בודקים ברישוי וגם כל שוטר יכול להוריד אותך מהכביש לאלתר כפי שהיה קורה לי לדוגמא אם לא היה לי אישור ( מיצובישי שוב )
ישי

asafk
26-01-07, 23:56
כל עוד לא מדובר במסלולי עבירות של ממש- אין בעיה. איפה שכל הג'יפים העירוניים עוברים- הוא עובר בל שום בעיה. תהיה בעיה במקומות בהם צריך תמרון מדוייק, ועם הזמן לומדים את הרכב ויודעים לעשות גם את זה..
יש נקודות תורפה פגיעות- ספי הדלתות, למשל. יש גם שטחים מתים רבים, שרצוי לכסות באמצעות מראות או מצלמות.

אסף.

Bulldog
27-01-07, 00:20
אני לא יכול בישראל לקנות את האוטו אם הגבהות או צמיגים יותר גדולים אף על פי שהייתי שוקל זאת בחיוב אז לפחות שיאשרו מספר הגבהות וכמה גדלי צמיגים על מנת שיוכל הקונה הפוטנצאלי להשתמש באוטו למגוון שימושים ולא רק משאית לסחורות כיוון שאם אני לא טועה רוב הלקוחות כאן יקנו את האוטו על מנת לחסוך מיסים מיותרים וישתמשו בו בתור SUV מה שללא שיפורים הוא לאאא - במידה ולא יאשרו זאת הרי קהל הלקוחות שלהם יהפך לעבריין תחבורתי ללא הצדקה מעשית כיוון שפועל חלקנו ירכיבו קיטים אלה ( שבארהב מורכבים ללא בעיה ) בכל מקרה ורק יבואו למשרד הרישוי בטסט עם הצמיגים המקוריים כל שנה בזמן הרישוי , היבואן וגם פורד צריכים להבין שאי אפשר גם לא למכור לנו קיטים מטעם פורד וגם לא לאשר לנו להתקין קיטים כאלה עצמאית .
אפשרות נוספת לגבי הגבהות נעילות וכו היא לא לאשר אבל מצד שני לא לעשות בעיות - כמו חלק מהיבואנים במדינה - נשאר רק כן לאשר את הצמיגים המוגדלים כמו שעושים יבואנים אחרים ( מיצובישי וכו ... ) כיוון שאת זה בודקים ברישוי וגם כל שוטר יכול להוריד אותך מהכביש לאלתר כפי שהיה קורה לי לדוגמא אם לא היה לי אישור ( מיצובישי שוב )
ישי
אני יהיה בוטה
זה מעניין ליבואן את התחת.
בארה"ב אם הזמנת (ושילמת) על הקיט, בין אם זה הגבהה של 8 אינץ' וצמיגי 38 שהותקנו ב 4WHEELPARTS או שהזמנת את האופציה לSNOWPLOW אתה תקבל את זה, תהיה לך צריכת דלק גבוהה יותר, או קפיצים קשים הרבה יותר מקדימה, אבל תקבל את אחריות הסוכנות על ההרכבה.
את המדינה (תלוי איזה) זה לא מעניין איזה צמיגים יש לך וכמה האוטו שלך גבוה (יש חוקים והסוכנות לא תעבור עליהם) אבל כל עוד זה בגבולות המותר בחוק, זה לא מעניין אף אחד.
אם תלך דקה אחרי שיצאת מהסוכנות ל4WHEELPARTS ותתקין את אותו קיט ואותם צמיגים (וזה יעלה לך פחות, כי הסוכנות לא גוזרת את הקופון שלה במקרה כזה) לא תקבל אחריות.
אז מה גורם לך לחשוב שהיבואן בארץ שלא רואה רווח מהקיט שהרכבת לבד, מהצמיגים ששמת יעזור לך?
היבואן (שמבחיתו ומבחינתך מייצג את פורד, משרד התחבורע והמשטרע) משתינים בקשת על מה שאתה רוצה. ה"איום" שלך להפוך ל"עבריין" לא נראה לי שירשים אותם, נהפוך הוא, הם ישמחו להוציא ממך כסף בדוחות, קנסות והורדות מהכביש.
אתה קנית משאית, לא SUV. קנית רכב להובלת סחורה, לא ג'יפ לטיולים, במקרה הטוב תוכל לגרור את המכונית טיולים שלך בנוחות לשטח עם המשאית.
אם תראה ליבואן או למכון הטסטים דף של אוטו דאטה שמאשר הרכבת צמיג יותר גדול אולי תקבל אישור.
שוב, לסיכום
קנית משאית, במקרה היא 4X4 והיבואן החליט לשווק אותה גם בתור רכב שטח.
זה לא אומר שאוטומטית, יחד עם העובדה שקיבלת דנה 60 מקדימה קיבלת גם מפלצת עבירות.
עומר

נמרוד
28-01-07, 10:34
אתה בוטה מדי עומר, אבל צודק.

יש כאן שתי נקודות נפרדות:

1. שינויים מבניים מול החוק הישראלי, הם בעייתיים. וזה עניין שנכון לכל ג'יפ וכל רכב מכל שנה ומכל סוג ואני חושב שכבר עברנו את השלב שאנחנו מתרגשים מזה כאן בג'יפולוג. ces't la vie.

2. המשמעות של שינויים ברכב בתקופת האחריות. זה עניין מסחרי נטו. כשאתה קונה רכב חדש אתה קונה גם חוזה אחריות עם היבואן. החוזה הוא מה שאתה והיבואן מסכימים עליו - הוא נותן אחריות ומטפל בתקלות מסוג א-ב-ג בתנאי שאתה לא עושה ברכב שימוש חורג ושינויים ד-ה-ו.

אתה עושה שינויים כאלו? זכותך. אבל אז היבואן לא מחוייב לחוזה. מכאן והלאה תעשה מה שאתה מוצא לנכון, כולל לנסות לשכנע את היבואן להכניס שינויים ספציפיים כמותרים בתוך החוזה כמו שמאיר מציע - אם תצליחו, אחלה, אבל אני לא רואה סיבה שהיבואן יסכים בלי לראות איזשהי תמורה כלכלית מבחינתו. אם הוא מאשר לכם הגבהות וצמיגים גדולים (נגיד שזה כן בסמכותו), הוא חושף את עצמו לנזק כלכלי, ובשביל מה? מה אתם מציעים בתמורה? אתם במילא הולכים לקנות את האוטו כי אין לו בעצם תחרות...

מאיר רוטברג
28-01-07, 16:44
הרעיון מאחורי זה היא לתת תמרוץ לייבואן אולי תמורת ייבוא של הרכיבים למשל שיירוויח עליהם 30 אחוז האחריות תורחב ,

עובדתית הרעיון בא מהם

Bulldog
28-01-07, 19:11
אני אעשה קצת מישמש בין מה שהולך בארה"ב למה שלא הולך בארץ, מקווה שתבין איך זה עובד.

נתחיל מנקודת המפתח.
בארה"ב כל מה שלא רשום שאסור, מותר.
ארעה דישראל כל מה שלא צויין במפורש שמותר, אסור.

בארה"ב יש שוק ענק של שיפורים, גם אם נתמקד ספציפית בF350, יש עדיין היצע גדול.
בארץ פרט לדיפנדרים, פחנועים של תע"ר ואולי סמוראי אף אחד לא מחזיק מוצרים על המדף.
עכשיו בוא ניקח הנחה היפוטית לחלוטין ונדמה אותה למה שקורה בארה"ב (שבה קיים מושג שנקרא SHOW TRUCKS, ואליו פונים חלק ניכר מהשיפורים כגון הגבהות וצמיגי ענק, היות וF350 חדש זה לא ממש רכב שיורדים איתו לשטח קיצוני)
בארה"ב הסוכן המקומי רואה מה הולך בשוק, רואה את הSHOW TRUCKS, יוצר קשר עם בית עסק גדול לשיפורים (4WHEEL PARTS לדוגמא) ומגיע איתו להסכם שהוא יתקין מפרט מסויים של קיט הגבהה וצמיגים גדולים על הרכב (ואנחנו מדברים פה על כמה עשרות של רכבים בחודש, לצורך העניין בטקסס בלבד) הסוכנות מצידה תמכור את הרכב עם הקיט ללקוח ותגזור גם את הקופון שלה.
הלקוח ישלם על הקיט הזה, בערך את אותו הסכום או טיפה יותר ממה שהוא היה משלם עם היה מתקין את אותם מוצרים 5 דקות אחרי שיצא מהסוכנות אצל אותו מתקין. אבל...
הוא מקבל את האחריות המלאה על הרכב, היות וכך הוא יצא מהסוכנות.
עכשיו ננסה להשוות את זה לארץ.
נניח היפותטית שמכשירי תנועה יגיעו להסכמה עם יאנוביץ (סתם כדוגמא) על התקנת קיט רוביקון אקספרס 4.5 וצמיגי 33 על הרנגלר אנלימטד החדשים שהם מיבאים ונניח שהם מצליחים להעביר את כל הסיפור הזה את כל האישורים המתאימים במשרד התחבורע (הרי גם אם מדובר פה על אחריות של היבואן, הרכב לא יצא כך משערי המפעל האמריקאי (או המקסיקני) ואין לו קוד דגם שונה מכל אנלימטד אחר שימכר) אז בהתחשב על הנחה שכצה עשרות אנשים בודדים יקנו אנלימטד חדש במהלך השנה הקרובה ואולי אחוז בודד מהם או אפילו 10 אחוז מהם יחליטו לשלם את מחיר הקיט הנ"ל (שמשהו אומר לי שבארץ הלקוח ישלם על המוצר הסופי הרבה, הרבה יותר ממה שהוא היה משלם כל התקנה לבד של המוצר).
אחרי כל ההנחות ההיפותטיות שביצעתי למעלה.
מישהו באמת קורה את זה קורה? מישהו רואה את היבואן נלחם עבור 5 לקוחות בשנה.
רוצים לקבל קיטים על הפורד, אל תקנו את האוטו, חכו שיתקינו לכם את הקיט לפני היציאה ממשרדי הסוכנות.
לאיש המכירות איכפת מכם כמו מאסון העם הארמני דקה אחרי שחתמתם וקיבלתם את המפתחות של הרכב.
עומר

מוני_הכוכב
28-01-07, 19:26
כבעל בלייזר, סבלתי משטחים מתים בייחוד מצד ימין.

התקנתי אצל הרקולס מראה ימנית (שבר את השטוחה והדביק במקומה) טיפה פנורמית וחסל שטחים מתים.

הוצאה קטנה חוסכת הרבה צרות.

מוני

רני
29-01-07, 10:06
נכבדי ,
בשבת האחרונה טילנו בנחל פרצים ונחל דימונה ,(בגיפים )
הפורד יכול אבל מאוד לא אוהב טיולים כנ"ל .

נחל אחרי שיטפון אהה, עיקולים בנחל פרצים (יותר מידי תמרונים ),
אסף קציר כתב על העבירות של הF , אבל לא ציין שהוא היה צה"לי...... מה שמקנה לו עבירות על בדומה לכל רכב חברה .

אז לכל מתכנני הטיולים.... לF חסרונות (גודל ) ומגבלות רבות בשטח.

מי שכן מטייל שישלח תמונות ......

מאיר רוטברג
29-01-07, 10:16
עומר

ראשית שמחתי לשמוע כי הינך מודע לשואה הארמנית ,יפה
שנית
ההצעה באה מפורד ולא ממני

Bulldog
29-01-07, 18:16
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=18302וזה על חלק מקורי של פורד. אתה באמת חושב שיתנו לך להגביה ולשים צמיגים גדולים?
כסא הם לא יחליפו לך.

מאיר רוטברג
29-01-07, 18:44
עם כל הכבוד אתם סוטים מהנושא

וחוץ מזה למה שיחליף לך כיסא??
זה היה ברכב , אז??
אולי נעשה גם מתיחת פנים, והחלפת מנוע צפויה ב 2007-8 שנבקש גם זאת?

ישי שושני
10-02-07, 14:57

נו יש תזוזה ?

eysham
12-02-07, 16:47
כמו שאמר מישהו לפני, לפחות שישנו את המרחק בין הטיפולים כמו בארה"ב.

פניתי לשירות לקוחות בארה"ב והם ענו לי תשובה יבשה: חפש את החברים שלך בסיבוב.... דבר עם היבואן.
ואני מצוטט:

Thank you for contacting the Ford Motor Company Customer Relationship Center regarding your 2007 Ford F-350.

The Ford Customer Relationship Center (CRC) is primarily intended for our North American customers. For information on Ford products and services in your area, please visit our website at:

1) www.ford.com
2) select "To Global Sites"

Alternatively, you may wish to contact the CRC representing your area directly. The CRC for Israel can be reached at:

URL: www.ford.co.il
E-mail: [email protected]
Phone: 313 594 4857

We are confident that this matter is best addressed through the Ford customer service resources available in your country. Thank you for taking the time to visit the Ford Motor Company World Wide Web Site.

If you have any other inquiries, please feel free to contact us and we will be happy to address them for you.

Sincerely,
Liz
Customer Relationship Center
Ford Motor Company

Please visit our 24/7 on-line help service, www.customersaskford.com which contains answers to frequently asked questions and links to other key product and service information.

חוץ מזה, מאיר... אני מבין שהזמנת lariat????
מה ההפרש במחיר?

איל

יגאל __
12-02-07, 21:32
**הערת המערכת: ציטוט תגובות שלמות (במיוחד כאלו שנמצאות בדיוק מעל התגובה של וארוכות מאוד) סתם מעצבן, אנא המנע מכך להבא.

אייל דלק מוטרוס מכרה למשרד הביטחון 2000 יח' F350 "בזול" ואת הרווח האמתי הם גורפים מהטיפולים הרבים כל 8000 ק"מ
כך שאין כול סיכוי להפחתה בתדירות הטיפולים את מחיר הרכב הם לא יורידו מהסיבה הנ"ל.

יגאל

eysham
13-02-07, 10:11
יגאל,

אני לא זוכר בע"פ את הנוסח המדוייק, אבל למיטב זכרוני באחריות הבינ"ל כתוב שהרכב דורש טיפול תקופתי כל 10000 מייל.
יש שם סעיף לרכבים בשימוש "כבד" או בתנאים מדבריים/חוליים, שדורש טיפול כל 5000 מייל.

אני מבין למה רכב צבאי יכול להכנס לקטגוריה הזו, אבל דחילק... מתי אני פעם אחרונה עקפתי גמל בדרך לעבודה??

בכל מקרה, אני סקפטי אם זה יזיז למי שמרוויח מזה...

איל

eysham
13-02-07, 10:33
מאיר,

לגבי המתיחת פנים כמו שאתה קורה זה קצת אנדרסטייטמנט.
זהו רכב כמעט חדש לחלוטין. לפחות מנוע, גיר, ועיצוב פנימי וחיצוני...

http://www.fordvehicles.com/trucks/2008superduty/reveal

מענייו אם זה יגיע לארץ לפני 2012...

איל

מאיר רוטברג
13-02-07, 18:42
טוב חברים חזרתי מחו"ל ניכנס להילוך גבוהה בעניין

ישי שושני
06-03-07, 20:49
טוב חברים חזרתי מחו"ל ניכנס להילוך גבוהה בעניין

נו מה חדש

-->