PDA

צפייה בגרסה מלאה : החלטתי לקנות טרופר אבל לא יודע אם בנזין או דיזל

RA2374
24-01-07, 11:46
אני משתמש חדש
החלטתי לקנות טרופר מודל 2001 ומעלה, ארוך אבל לא יודע אם בנזין או דיזל.
זה יהיה רכב שני במשפחה שייסע לא יותר מ - 15000 בשנה כולל טיולים.
אני פריק של מנועי דיזל, אך לאור כל הבעיות הידועות של האינג'קטורים, עלו בי ספקות.
כל תגובה תתקבל בברכה.
בתודה מראש

סוזי המשתוללת
24-01-07, 18:34
בנזין
מנוע כייפי וחזק זרז מאד ונטול הבעיות של הדיזל
כתוצאה משימוש בשמנים לא מתאימים מרבית המנועים הללו "מתקתקים" ממרימי השסתומים ולרוב לא צריך להתרגש מזה - בכפוף למצב המנוע

י@יר
24-01-07, 22:01
אני בעל טרופר 2000 דיזל(יותר נכון אבא שלי), אני לא יגיד לך שלא היה לנו בעיות זה יהיה שקר. אך לא היו בעיות קתסטרופיות. פה ושם דברים קטנים כמו: פעם אחת טורבו שלא עבד עקב צמה קרועה, החלפנו שסתומים בגלל גילוי סולר בשמן, במזל לפני שהמנוע הלך!!! סך הכל מרוצים מאוד גם מהביצועים וגם מאמינות. עצה עם אתה קונה דיזל בדוק שהרכב עבר ריקול והוא מטופל במוסך מורשה של UMI ועבר את כל הטיפולים לפי הספר אם הרכב מטופל במוסך מורשה כל טיפול צריכים להיות רשומים במחשב החברה וכך תדע את היסטורית הרכב. עד דבר עם אתה קונה דיזל תהיה עם היד על הדופק, הכוונה בדוק שמן פעם בשבוע עשה טיפולים בזמן, השתמש בתוסף שהחברה ממליצה ולא משהו זול גם ישפר לך את ביצועי המנוע וגם ישמור לך אליו, וסתכל גם על האגזוז שלו מוציא פתעום איזה ענן עשן לבן או ענן שחור מופרז מותר שיצא קצת.
בהצלחה ותהנה אחלה אוטו מהלך מטלה מדהים וראשון LOW מטורף אני נהנה 8) :lol:

RA2374
25-01-07, 12:41
תודה על התגובות.
שאלה נוספת: עלות אחזקה? מיכיוון שעד היום עבדתי עם רכבים אחרים לא של UMI, נאמר לי לא פעם שחלפים וטיפולים ב-UMI יקרים בטירוף.
אני עדיין חושב שטרופר מהווה תמורה הולמת לכסף אך טיפולים בטראנו זולים יותר! הרקסטון הוא רכב מפנק יותר אבל לא שטח מספיק.
בקבוצת המחירים המדוברת אני עדיין לא סגור במאה אחוז.

י@יר
25-01-07, 21:15
אני לא מעמין שכתבת רקסטון אתה מחפש גיפ או פריבט רקסטון שווה רנו מאגן של ליסינג ואני רציני בקשר לטראנו וטרופר מבחינות נוחות מאחור הטרופר מנצח מבחינת עבירות הטרופר מנצח בהרבה דברים כמו הצלבות וכוח בהילוך LOW נסעתי בהרבה טיולים עם טראנו והרצועות יצאו יותר מידי פעמים שלא לדבר על עבודות מע"צ בהצלבות בקשר לטיפולים אני לא יודע להגיד לך תברר במוסכים זה הכי נכון אף אחד לא ידע להגיד לך קשה לי להאמין שיש מישהו שהחזיקגם טראנו וגם טרופר אבל תנסה

סוזי המשתוללת
27-01-07, 13:20
אני נרתעתי מלקנות דיזל רק בגלל מכלול תקלות המנוע
אם משהו היה מרתיע אותי מלקנות איסוזו זה umi אבל מכיוון שאני מטפל לבד אין לי את הבעייה הזו
חלפים לטרופר יש תחליפיים כך שלרוב לא צריך את umi וכשלא מוצאים ניתן להזמין מחו"ל במחירים נמוכים בהרבה

RA2374
14-02-07, 12:04
החלטתי לקנות דיזל אבל לא טרופר, תודה לכל המגיבים. ירדתי בשנה וקניתי קינג.

איציק - 4X6ZH
14-02-07, 12:56
כמה שאתה צודק :!:

גיא
15-02-07, 16:13
איציק,

זה רציני או ציני ?

י@יר
18-02-07, 13:58
אני מהמר על ציני 50 שקל ;)

איציק - 4X6ZH
18-02-07, 14:02
ואני מהמר על כל הקופה :!:
רציני ביותר חכם ונבון למי שאין סיבה מיוחדת אין מה לחפש במנועי הדיזל האלה .
איציק

RA2374
22-02-07, 11:26
הטרופר היה המועדף עלי, אתה מקבל איכות על הכסף שאתה משלם אבל רציתי דיזל.
מספר רב של בעלים לשעבר של איפון וטרופר הרתיעו אותי.

ronaldo
04-03-07, 11:51
ואני מהמר על כל הקופה :!:
רציני ביותר חכם ונבון למי שאין סיבה מיוחדת אין מה לחפש במנועי הדיזל האלה .
איציק

איציק זה נכון שמנוע 4JX1 "בעיתי" וכדי לחיות איתו בשלום דרוש להקפיד על השמן ...
כפי שכבר כתבנו בפורום, ועדיף לא להכניס ראש בריא למיטה חולה. אבל אפשר לחיות בשלום ו-UMI כבר לוקחים אחריות, ויש גם להסתכל מה קורה בדגמים אחרים דומים ולקחת בחשבון את הדברים החיוביים שמקבלים בטרופר.

ראה:
http://www.jeeptrip.com/page.aspx?div=Forums&group=8&item=780848

http://www.jeeptrip.com/page.aspx?div=Forums&group=8&item=788335

-->