PDA

צפייה בגרסה מלאה : יעוץ בנושא זיפוט ריצפת הסמוראי

3Beni aroh
25-01-07, 11:15
נמאס לי כבר מהשטיח גומי המעאפן שעל הריצפה בסמוראי שלי..
נמאס לי כול פעם אחרי טיול לבוא לנקות את הסמוראי ולריב שעה עם החולות שנכנסות בפינות הקטנות ובין ה"שלבים" של תחתית הסמוראי..
אין לי רקבונות בריצפה.. יש טיפה קילופי צבע.. חורים יש אולי 2 קטנים.. ואחד מתחת לכיסא שליד הנהג.. בערך 5 ס"מ.. רק סדק כזה- אפשר לדחוף מלמטה ולהחזיר למקום..
אז חשבתי לזפט את כול הריצפה של הסמוראי.. ראיתי כבר כמה סמוראים עם ריצפה מזופטת.. וזה גם נראה טוב יותר במידה והעבודה שנעתה בלי עצלנות..

אז רצתיתי לשאול מה דעתכם בנושא..?
ואם אתם ממליצים לעשות.. אז איך אני עושה את זה הכי טוב ויפה שאפשר..?

תודה וסוף שבוע מהנה לכולם:]

3Beni aroh
26-01-07, 11:57
לאף אחד אין דעה בנושא..?

DrorBANANA
26-01-07, 23:55
נמאס לי כבר מהשטיח גומי המעאפן שעל הריצפה בסמוראי שלי..
נמאס לי כול פעם אחרי טיול לבוא לנקות את הסמוראי ולריב שעה עם החולות שנכנסות בפינות הקטנות ובין ה"שלבים" של תחתית הסמוראי..
אין לי רקבונות בריצפה.. יש טיפה קילופי צבע.. חורים יש אולי 2 קטנים.. ואחד מתחת לכיסא שליד הנהג.. בערך 5 ס"מ.. רק סדק כזה- אפשר לדחוף מלמטה ולהחזיר למקום..
אז חשבתי לזפט את כול הריצפה של הסמוראי.. ראיתי כבר כמה סמוראים עם ריצפה מזופטת.. וזה גם נראה טוב יותר במידה והעבודה שנעתה בלי עצלנות..

אז רצתיתי לשאול מה דעתכם בנושא..?
ואם אתם ממליצים לעשות.. אז איך אני עושה את זה הכי טוב ויפה שאפשר..?

תודה וסוף שבוע מהנה לכולם:]

אהלן בני ,,,
קודם כל השטיח מגומי בסטנדרט הוא אחלה של שטיח פשוט מוציאים אותו מנהרים
וכל החול בחוץ ..

לגבי הזפת?
תמיד טוב לעשות זפת אני ההפך ממך בשבוע שעבר עשיתי זפת מתחת
לרכב לריצפה ולמרכב מבחוץ הלכו לי שם איזה 4 יח' ספרי זפת בצבע חום
אתה יכול לעשות את אותו התהליך רק שמבפנים.

בהצלחה דרור.

3Beni aroh
27-01-07, 08:26
תודה על התגובה..
למה עשית זיפוט מחוץ לרכב..?

ו.. איך אני מצפט? זה צריך להיות בגובה אחיד בכול מקום.. איך אני עושה את זה?
ואיפה אני קונה זפט..?

אלעד ל.
27-01-07, 11:18
היי .
אני לא מבין את הצורך הזיפות המרכב..
אם יש לך חלודה תנקה טוב ותצבע.

זיפות פנימי לדעתי רק יהיה מגעיל - חום יתר \ קצת דלק או שמן שישפך על זה יתחילו להמיס את זה ואז תבלה שעות בלגרד את הגועל הזה מהרצפה ( מנסיון ) ..
חוצמזה שעד כמה שאני מבין - אם אתה לא מכין את המשטח כראוי ( ניקוי + צביעה ) ואח"כ אתה מצפה בזפת אתה עלול ליצור "כיסים" שאח"כ יתמלאו בלחות ומים שיגרמו לחלודה שתתפתח בצורה נסתרת עד שיום אחד יתגלה נזק גדול .

תשאיר את הרצפה כמו שהיא - שים שטיחון גומי נורמלי - כך גם תוכל לרוקן מים דרך החורים ברצפת הרכב בצלילות אקראיות ..

3Beni aroh
28-01-07, 09:54
היי .
אני לא מבין את הצורך הזיפות המרכב..
אם יש לך חלודה תנקה טוב ותצבע.

זיפות פנימי לדעתי רק יהיה מגעיל - חום יתר \ קצת דלק או שמן שישפך על זה יתחילו להמיס את זה ואז תבלה שעות בלגרד את הגועל הזה מהרצפה ( מנסיון ) ..
חוצמזה שעד כמה שאני מבין - אם אתה לא מכין את המשטח כראוי ( ניקוי + צביעה ) ואח"כ אתה מצפה בזפת אתה עלול ליצור "כיסים" שאח"כ יתמלאו בלחות ומים שיגרמו לחלודה שתתפתח בצורה נסתרת עד שיום אחד יתגלה נזק גדול .

תשאיר את הרצפה כמו שהיא - שים שטיחון גומי נורמלי - כך גם תוכל לרוקן מים דרך החורים ברצפת הרכב בצלילות אקראיות ..

אתה רציני..?
לא ידעתי שיש לזה חסרון כזה גדול..
אז.. במחשב שניה.. עדיף להשאיר כמו שזה..

-->