PDA

צפייה בגרסה מלאה : מגרזת

coas
21-12-03, 17:16
ניסיתי לחסוך קצת והשתמשתי במגרזת של חבר אבל, שני צלבים הלכו לעולמם אחרי שנסתמו.
:( השאלה היא אם יש לצישהו המלצה על מגרזת טובה והיכן קונים?

עירא
21-12-03, 23:10
למה הלכו לעולמם?
אי אפשר להחליף פיטמה?

coas
21-12-03, 23:20
מה שנסתם היה המעבר לאחד מארבעת המיסבים, וזה נשחק עד שנוצר חופש באחד ושבר בשני.

אדי
21-12-03, 23:21
יכול להיות שהוא לא גירז אותם מספיק ...

מגרזת ידנית פשוטה של פרסהול אם אני לא טועה, עלתה לי כ-50 ש"ח. צינורית גמישה עוד כ20 ש"ח. החיסרון הוא שצריכים שתי ידיים כדי להפעיל אותה ויד נוספת להחזיק את הצינורית על פיטמת הגירוז :) .

אדי

coas
21-12-03, 23:42
אדי, יכול להיות שאתה קופץ להסיק מסקנות ללא ביסוס?

עירא
22-12-03, 00:21
אני לא כל כך מבין איך זה קשור לטיב המגרזת.
אני יכול לגרז עם מגרזת הידראולית בשנייה או עם ידנית בחצי שעה אבל עדיין אני יבצע את אותה הפעולה. עם המעברים נסתמו זה יכול לנבוע או מגריז פגום (לא נראה לי הגיוני בעליל) או מלכלוך שנכנס עם הגריז למה נכנס לכלוך? (שאלת מליון הדולר!) או שהגריז היה מלוכלך מראש (יכול להיות) או שהפטמה הייתה מלוכלכת וכשהתחילו לגרז, הלכלוך פשוט נדחף פנימה (גם הגיוני) או שהמגרזת מייצרת פסולת (חלקים קטנים שנשברים ממנהנ והם אלו שסתמו את המעבר (נשמע לי הזוי אבל ייתכן.)
עירא

coas
22-12-03, 13:24
זו בדיוק כוונתי, המגרזת או הגריז היו מלוכלכים. מכיוון שזו נתנה בהשאלה אני לא יכול לבוא בטענות למשאיל. זו הסיבה שאני מחפש אחת, שאני יודע מה מצבה ומה מצב הגריז ואיזה שימוש יעשה בה.

אדי
22-12-03, 14:16
coas, את התגובה כתבתי לפני שראיתי את התגובה שלך, הכוונה שלי הייתה שיכול להיות שלא שמת לב לסתימה וזה גרם לזה שלא הגיע מספיק גריז לחלק מהמיסבים בזמן שגרזת. זה מה שקרה, לא?

coas
22-12-03, 14:34
אכן זה מה שקרה. הנחתי שאם יוצא גריז מ 1-2 מהקודקודים אז גם האחרים קיבלו את שלהם-טעות.

-->