PDA

צפייה בגרסה מלאה : התקנה של אולדמן על לנדקרוזר - החלק הקדמי לא עלה?

דישוךןישצשטן
31-01-07, 21:45
שלום היום התקנתי במוסך מורשה טויוטה סט של אולדמן ללנדקרוזר חדש
האחורה עלה ב5 סנטימטר והקדימה נישאר באותו הגבהה המכונאי אמר שנבדוק את זה מחר וכך נסעתי מאוכזב הביתה מישהו יודע איזה קפיצים או מה המקט של אולדמן ללנדקרוזר.
והאם חיבים לעשות כיוון פרונט לאחר ההתקנה ?

**הערת המערכת: הכותרת נערכה. "דחוף" זה כשאתה תקוע במדבר בלי מים, לא כשאתה מתקין סט קפיצים על אוטו. אף אחד לא מגיב יותר מהר או לאט כי כתוב "דחוף" לשאלה על הגבהה.**

asafk
31-01-07, 21:52
בכל רכב בעל מתלים נפרדים- חובה לעשות כיוון פרונט לאחר התקנת קפיצים.

סט מותאם אמור להשאיר את הרכב מאוזן. לא טוב? תחזור למתקין.
יכול להיות שיש לך "משקל עודף" מלפנים (כננת, פגוש מתכת)?
יכול להיות שלא הותקנו קפיצים קדמיים חדשים מלפנים אלא רק מאחור?
האם גם הקדמים וגם האחוריים שייכים לאותו "סט" (MD / HD )?

אסף.

דישוךןישצשטן
31-01-07, 22:01
הסט חדש עשיתי בדיקה מעמיקה איפה להתקין והחלטתי על הסוכנות הם אמרו שהם יטפלו בי מחר

הסט הוא שלם קפיצים ובולמים ואין לי כננת אולי יש מישהו שיכול לתת לי את המקט של הקפיצים .
אולי צריך להתקין את זה באופן מסויים ?

asafk
31-01-07, 23:08
הם אמרו שהם יטפלו בי מחר

אז חבל לקפוץ. נחכה עוד יום ונראה מה יהיה..

אסף.

דישוךןישצשטן
01-02-07, 21:45
היום פירקו והתקינו מחדש את הסט ועדיין הפרונט באותו גובהה מה עושים?

asafk
01-02-07, 21:59
מה המק"ט של הקפיצים שהתקינו לך מלפנים ומאחור? מה המק"ט של הבולמים שהתקינו?

אסף.

טל חסיד
01-02-07, 22:07
מבקשים ממי שהרכיב את הסט להיתקשר ליבואן שממנו סופק הקיט ולשאול אותו מה אמור להיות גובה הרכב לאחר התקנת הקיט. והאם הקיט הזה בכלל אמור להגביה את הרכב או רק אמור לשנות את נוחות הנסיעה.
ולשאול אותו אם ידוע לו כמה הרכב גבוהה יותר מהמקור ברכב שהותקן קיט כזה בארץ בעבר.
טל

yoni danieli
02-02-07, 05:52
בהמשך לבדיקת המקטי"ם, בדוק האם הותקן ספייסר בין הבולם הקידמי לקפיץ ( מן טבעת בצבע נחושת, בעובי של 5 ממ, שמחליקה על הבולם ומרימה את התושבת של הקפיץ). הספייסר הוא חלק נפרד מהסט ולפעמים "שוכחים" / לא יודעים על קיומו

רפי 33
02-02-07, 10:15
היי
הקפיצים, הן מקדימה והן מאחורה, אמורים להיות ארוכים יותר מהמקוריים ומעט עבים מהם.
מקדם-קפיץ/אלסטיות גדול יותר. כך שגם באותו אורך הם צריכים להגביה את הרכב.
בד"כ החלק האחורי יוגבה יותר בכ- 1 עד 2 ס"מ מהחלק הקדמי.
בדוק את הענין עם מתקינים שזו התמחותם, כגתוס, אספיר, אוברלנד.

דישוךןישצשטן
06-02-07, 21:55
תודה רבה על התגובות בינתיים אני בניסיון השלישי קפיצים קשים יותר מקדימה(למשקל נוסף כמו כננת) ורגילים מאחורה הרכב מיתנהג יפה מאוד במהירות גבוהה( 30 קמש ומעלה ) בשטח אך מעביר
תדרים לא נעימים בכביש משובש .אני חושב שאני אחזור לקפיצים הרגילים קדימה ושתי דיסקיות מרווח מישהו כבר עשה את זה?

shahar2548
13-05-08, 18:50
שלום!!!
פעם ראשונה שאני באתר ויש לי שאלה.
יש לי ג'ימני 2004 ורציתי לדעת האם החלפת קפיצים+בולמים יצריכו החלפת חלקים נוספים, קראתי באחד הפורמים שמישהו כתב כי כאשר מגביהים את הרכב צריך להחליף עוד חלקים? זה נכון? ואם כן למה?
והאם פשןט אפשר להחליף לקפיצים באותו גודל ואז אין שום שחיקה של חלקים נוספים..
תודה

נמרוד
13-05-08, 21:10
שלום!!!
פעם ראשונה שאני באתר ויש לי שאלה.
יש לי ג'ימני 2004 ורציתי לדעת האם החלפת קפיצים+בולמים יצריכו החלפת חלקים נוספים, קראתי באחד הפורמים שמישהו כתב כי כאשר מגביהים את הרכב צריך להחליף עוד חלקים? זה נכון? ואם כן למה?
והאם פשןט אפשר להחליף לקפיצים באותו גודל ואז אין שום שחיקה של חלקים נוספים..
תודה

כל מקרה לגופו. אנא שאל את השאלות שלך בנפרד, בפורום המתאים (סוזוקי) וזאת בהנחה שביצעת כבר חיפוש ולא מצאת תשובה.

ברוך הבא!

-->