PDA

צפייה בגרסה מלאה : שינוי בערך מס קניה לרכבי 4X4

amits
06-02-07, 21:31
שלום לכולם.
התקשרו אלי היום סוכנות טויוטה והודיעו לי שאני צריך להוסיף עוד 13K בשביל לקבל את הרכב החדש
בגלל שינוי במס קניה שתקף על רכבי 4X4 (מ74% ל 82% ) החל מהחודש.
מישהו מכיר, שמע על השינוי ויודע מה הסיבות ( מעבר להוציא מאיתנו עוד כסף לקופת המדינה).

עמית

asafk
06-02-07, 21:40
מדובר בטנדר?
אם הבנתי נכון, מס הקניה על כל כלי הרכב שהיה עד היום 90% ירד ל82%, ואמור לרדת עוד במשך כמה שנים. הבעיה היא שבשנה שעברה, כשהעלו את המס לרכב מסחרי והשוו אותו למס על רכב פרטי, השאירו לטנדרים את המס הנמוך יחסית של 74%. כנראה מישהו באוצר החליט "על הדרך", רגע לפני שמורידים לכולם את המס ל74%, להספיק עוד שנה אחת לגבות עוד כמה שקלים מרוכשי הטנדרים.

אגב, בדיוק היום התפרסם שהכנסות הממשלה ממסים גדלו החודש.... יכול להיות שיש קשר..??

אסף.

amits
06-02-07, 23:04
זה גם מה שאני מכיר.
75% על רכב מסחרי ( מאחר וטנדר נכנס לקטגוריה של רכב מסחרי אז זה המיסוי).
אבל משום מה הם נזכרו היום בזה.

אם מישהו בקי מבחינה חוקית.
במידה והעסקה נסגרה כולל תשלום כל הסכום
האם היבואן יכול לשנות את פרטי העסקה מתוך סיבה של שינוי במיסוי רכב שהוכנס לתוקף לאחר סגירת העסקה? או שזה בעצם הפרת חוזה ושאר ההשלכות המשפטיות?

עמית

גיא
07-02-07, 10:42
שיטת מצליח יכולה לעבוד לשני הכיוונים.

אני הייתי מאיים שאני מבטל את העסקה, שיספוג היבואן או הסוחר את השטויות של הממשלה המגוכחת הזאת.

AvigdorAharon
11-02-07, 22:21
אגב, בדיוק היום התפרסם שהכנסות הממשלה ממסים גדלו החודש.... יכול להיות שיש קשר..??
אסף.

זה קשור לסיבה שכל קברניטי המיסים ב"מדינת" ישראל נמצאים בחקירה והפקידים הזוטרים מפחדים על ה *** שלהם, ולכם גובים את מירב הסכומים מהאנשים.

...My Two Cents

אביגדור

Juv
13-02-07, 12:27
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3364510,00.html

-->