PDA

צפייה בגרסה מלאה : "תודה" לך אבי שופינסקי...כדאי לקרא

עמי-ו
08-02-07, 18:03
זהו העתק של המודעה בג'יפטריפ, חשוב לי שגם כאן זה יפורסם (מקווה שלא טעיתי בפורום)
שלום לך אבי
אני ממש מודה לך על הייבוש חסר ההתחשבות שעשית אתמול. למי שלא מכיר את הסיפור הקצרצר ושזה מעניין אותו אז הנה הוא בקצרה...
סוכם עם מר שופינסקי המאד "נחמד" שנגיע אליו בשעה 22:00 בכדי לקנות ממנו נעילה לסופה (משומשת כי החדשות שהוא מוכר הן במחיר ממש מופקע!!!), שנינו שרון ואנוכי האצנו את עיסוקינו ממש בלחץ בכדי חלילה לא לאחר ולהגיע בזמן למקום משכנו של אדון שופינסקי הנמצא ברמת גן, הגענו מעט לפני 22:00 אך אדון שופינסקי לא בבית. לאחר שיחה קצרה הסתבר לנו שהוא "לא שם לב לשעה" ושהוא נמצא ביפו (כ-15 דקות נסיעה, תקנו אותי אם אני טועה...) ובעוד 45 דקות הוא יגיע הביתה, ברוב טפשותינו המתנו לו כמו זוג עזובים ברחוב. לאחר פרק הזמן הזה ראינו שהוא לא מגיע, התקשרנו שוב והפעם הוא הבטיח שהוא יוצא ותוך 10 דקות הוא מגיע, מה אתם חושבים שקרה?... לא הגיע!! התקשרנו שוב והפעם אישתו ענתה ואמרה שתוך 15 דקות הם שם. בנקודת זמן זו שרון כבר התחיל לנקר מעייפות ואני כבר הייתי עצבני מהמשחקים של אותו אבי, אמרתי לשרון שיגיד לאישתו שאנחנו זזים ועפנו משם חזרה צפונה מאוכזבים ועצבניים על האדם וגישתו, הוא אפילו לא התקשר להתנצל.... יש לציין שהשבוע הייתה לי שיחת טלפון איתו שבה שאלתי שאלת "תם" בכדי לוודא שאנחנו מדברים על אותו סוג נעילה והוא-מר שופינסקי הגאון והנכבד שלח אותי "לעשות שיעורי בית לפני שאני בכלל מדבר איתו" ממש במילים אלה, מי שמכיר אותי יודע שלא מאתמול אני בתחום הזה בפרט ועם כלי רכב ככלל ומבלי להשתחצן מדי יש לי רקורד לא קטן של שיפורים שיפצורים ועבודות מכונאות מעמיקות על סוגים מגוונים של כלי רכב, הוא אפילו לא מכיר אותי וכבר מרשה לעצמו למתוח ביקורת ו"לרדת" על אנשים, הבלגתי על כך והסכמתי לתת לו "סיכוי" נוסף ולכן בעצם הגעתי אליו אתמול.
מר שופינסקי, אולי במקום לייעץ לאנשים שילכו לעשות שיעורי בית תשב אתה עם עצמך ותעשה בדק בית בשביל לראות איפה אתה לא בסדר, אתה יודע זו לא בושה...יש לך גישה מתנשאת ומגעילה כמו של ירקן בשוק... כן כן האיש הזה מהטלפון הוא אני....
יש לציין ששרון הגיע מגשר הזיו (צפונית לנהריה) ואני מיקנעם, למר שופינסקי זה היה ידוע אך בכל זאת בחר בדרכו הבזויה.
אני בד"כ לא מפרסם מודעות כאלה (ובכלל) אך הפעם האדון הגזים והיה לי הצורך לפרסם זאת ברבים למען יראו וייראו.
ברור לי שיהיו אנשים שיבואו יגידו שזה לא נכון ושהוא אדם בסדר אבל זוהי התרשמותי והתרשמותו של שרון ממנו.
בברכה עמי-ו ושרון

-->