PDA

צפייה בגרסה מלאה : סולר בשקל לליטר !

מידבר
11-02-07, 16:52
שלום כולם.
אתמול ראיתי מודעת דרכים אודות סולר ב 1.06 ש'ח לליטר בשתי תחנות דלק מוכרות. אחת בתחומי הקו הירוק והשניה בערך. סחורה גנובה ? אם כן ,מי הטיפש שמפרסם דבר כזה ?
אולי אקפוץ לשם מחר לבדוק את החומר. אשמח לעצות באשר לאינדיקטורים מעבר ל:צבע, מרקם וכו' בהשוואה לסולר הרגיל.
ביי בנתיים.

גיא
11-02-07, 17:23
מה עושים עם סולק ?

בכל מקרה, אתה באמת מתכוון להכניס את זה למנוע שלך ?????

boaziko
11-02-07, 18:35
ליטר סולק ב1.06 ?!?! אני מוכר לך ליטר סולק ב 0.39 !!
ולא סתם סולק - סולק סולק! עם אחריות לשיפור ביצועי מנוע ב20 אחוצ!

מידבר
11-02-07, 18:41
סחתין על הסתלבט. ה"ר" קרובה" ל"ק" במקלדת.
בסוף כולם יתחננו לקבל פרטים על הסולק... :lol:

אלון_ק
11-02-07, 19:00
הרסתי לכם את הכיף, 'ק' הפך ל'ר'. חזרה לנושא?

מידבר
11-02-07, 19:38
צריך לחדד את השאלה.
איך אפשר לבדוק איכות סולר בתנאים שאינם תנאי מעבדה ?
באם יעבור את המבחן הראשוני יתכן ששווה לשלוח לבדיקה במעבדה. מישהו יודע היכן ניתן למצוא כזו?

six 4 life
11-02-07, 19:39
בוא נאמר שאת התוצאות של סולר במחיר של ליטר ב1.06 שקלים- אתה תראה מהר מאוד.

לירן אילון
11-02-07, 20:19
זול עולה ביוקר!
אני לא חושב שיש קיצורי דרך ומעקפים בנושא הזה...
ההפרש קצת גבוה מדי.

UNIX
11-02-07, 21:23
אני מכיר אנשים שממלאים קבוע בכםר קאסם בהנחות מטורפות
ואין להם עד היום שום נזק

יוני5
11-02-07, 22:57
בסוף יתברר שמה שראית הוא הנחה של 1.06 לליטר וכל השרשור הזה....

לא נורא,
יוני5

מידבר
12-02-07, 12:18
טוב. נערך בירור ועלה:
1.מדובר בסולר להסקה ולא לרכב.
2.המחיר אינו מעודכן. כיום הינו 4.1 ש'ח לליטר.
לענין מחירי הדלק בכל זאת-כמדומני דלק הינו המוצר הנצרך ביותר ע'י חברי אתר זה (ככל שהדבר נוגע לענייני האתר ולא לעיסוקים אחרים). סבור שהכל ירוויחו אילו נתארגן מול בעלי תחנות דלק להשגת מחירים זולים עבור חברי האתר או לכל הפחות נגבש רשימת תחנות בהן המחירים זולים במיוחד. אין ספק שמדובר ברעיון ישים הרבה יותר מאשר התארגנות כמפלגה... (ללא כל זלזול ביוזמי הענין ;) )
אז אני הראשון. בתחנת הדלק "סטי" בא.ת תלפיות בי'ם מחיר ליטר סולר הינו 4.3 ש'ח. הלאה.

מידבר
13-02-07, 14:57
ראו השרשור המפואר אודות בעית החקלאים בנגב. מרשים ללא ספק. הרוב מביעים שם ובצדק, תסכול משום המצב. חלק טוענים שאחריותנו לשינוי אינה פוחתת מאחריות הקברניטים וכו'. אבל ,הנה, נושא פעוט ופשוט כגון רשימת תחנות דלק בהן מבצעי הנחות איננו מסוגלים להרים. מה יהיה ? :-?

זאביק
13-02-07, 17:50
ראו אבל ,הנה, נושא פעוט ופשוט כגון רשימת תחנות דלק בהן מבצעי הנחות איננו מסוגלים להרים. מה יהיה ? :-?

כי זה דבר דינמי, שמשתנה כל יום ....
הרשימה של היום, לא ממש שווה מחרתיים.
וגם, כל אחד מכיר את סביבתו ויודע איפה וכמה זול.

כמה אתה מוכן לנסוע עבור חסכון של 10 ש"ח למיכל (נניח 20 אג' הפרש כפול 50 ליטר) ??
זה שווה את הזמן שלך ?

WildLove
13-02-07, 18:37
4.3 זה התעריף לליטר סולר בתחנה היקרה ביותר באילת
קצת חומר למחשבה..
:P

מידבר
13-02-07, 19:03
זאביק. כל אחד מכיר את סביבתו...זה בדיוק הענין. כאשר אני נוסע לטייל בד'כ זה יהיה באזור שאינו "סביבתי" וע'כ אין סיכוי שאכיר את התחנות הנ'ל (כמו שלא היה סיכוי שאתה למשל תכיר את התחנה שהזכרתי). לענין ארעיות המידע-נכון, יש שינויים מידי פעם, אבל קיימות תחנות אשר עובדות באופן קבוע עם נהגי מוניות וכו' ובהן המחיר נמוך יותר. אם אני מגיע למשל לאזור הצפון ,מערב או מזרח, אין סיכוי שאדע מהן התחנות הזולות. כנ'ל לענין אלה שלאורך הדרך וכו'. לענין העלות וכדאיות הענין כולו-בחשבון לטווח ארוך, כדאי ועוד איך. חוץ מזה ,איזה מאמץ נדרש פה ע'מ לגבש מעין רשימה שכזו ?

ד ו ר ו ן
13-02-07, 21:02
הנה,
התחנות המועדפות עלי בדרום (סולר):

ת. דלק "דלק" מול אגד ב"ש, תידלקתי שם במשך שנים, אף פעם לא היתה בעיה, הנחה טובה מאד גם באשראי.

כנ"ל בתחנת דלק "דלק" במועצה אזורית רמת נגב מול טללים\משאבי שדה, אותו הבעלים כמו התחנה בב"ש,גם שם לאורך שנים לא היו בעיות והמחיר הנמוך באזור רק שלאחרונה הם עברו למחיר מוזל במזומן (לפני חודש~).

לא מתקרב לתחנה בנתיבות על הכביש הראשי, אחרי תדלוק בנזין (ברכב בנזין..) הרכב התחיל לגמגם קשות , אחרי ערבוב עם בנזין מתחנה אחרת+תוסף הגמגום הפסיק.

לא מתקרב לתחנת סד"ש מול המשטרה בב"ש, אחרי תדלוק סולר יותר מפעם אחת הרכב עישן בצורה מאד מורגשת לרעה-אולי הם השתנו מאז (לפני 3 שנים) אבל אני לשם לא נכנס יותר.

לא מתקרב לתחנת דלק "מלי" ביציאה מב"ש לכיוון דרום-"זכו" בתואר התחנה הכי מהולה כמה פעמים-את הפעם הראשונה גיליתי על בשרי- עישון כמו מדוכות עשן וחוסר סחיבה איום.

לא מתדלק סולר במצפה-רמון, בגלל הבלעדיות ההנחה לסולר קטנה מאד עד כדי חצי מההנחה המקובלת במקומות אחרים-ככה זה כשאין מתחרים, אם אני מגיע מכיוון דרום אז אני מושך עד רמת- נגב ואם מכיוון צפון בדרך דרומה אז ממלא מיכל עד הפקק גם כן ברמת-נגב.

כנ"ל לגבי התחנה בשדה-בוקר, חוץ מקפה אין שם משהו ששווה לעצור שם.

גיא
13-02-07, 21:53
תחנות טובות בחיפה והסביבה.

בעוספיה בכניסה מהצד של האוניברסיטה, לא הדמוי פז המזוייף שתכלס גם להם יש מחיר טוב , כיום 2 שח הנחה.
בצד הדרומי של הכביש יש תחנות פירטיות שזזות כל כמה חודשים קצת לפה וקצת לשם
הנחות טובות 2.2 וכו'

בדלקנית בטמרה, הנחה 2.20 ולא נירשמו בעיות של עשן או סחיבה.

בדור של תפן בדרך לכפר ורדים לא לקנות בשום מחיר.

תחנת דלק סונול טיפה דרומית לנתניה, אני לא ניכנס. לדעתי מרמים שם בכסף. או בכמות. קיבלתי הרגשה לא טובה כשניכנסתי בחרום ללא דלק והרגשתי ממש לא נוח לקנות לפי התנהלות העובדים.

ד ו ר ו ן
13-02-07, 22:13
תחנת דלק סונול טיפה דרומית לנתניה,
קיבלתי הרגשה לא טובה כשניכנסתי בחרום ללא דלק והרגשתי ממש לא נוח לקנות לפי התנהלות העובדים.
נכנסתי, שאלתי אם יש סולר מוזל, ענו שכן-ביקשתי למלא ב40ש"ח ולא הבנתי איך נכנסו כ"כ מעט ליטרים..

מה קרה?
תידלקו לי במשאבה של מחיר מלא.. שאלתי את המתדלק מה העניין הרי שאלתי בפרוש על סולר מוזל והוא ענה יש סולר מוזל בתחנה אבל עמדת ליד משאבה של סולר רגיל.. כאילו שלא יכול היה להגיד שזו לא המשאבה הנכונה.
זונות.

asafk
13-02-07, 22:34
כבר שנה בלי אוטו... אז לא יודע איפה זול.
כן יודע שבסד"ש על כביש ת"א - ב"ש (מדרום לקסטינה), יש סולר מחורבן, מעורבב בשמן, שכמעט חיסל לי את מערכת הדלק בדיפנדר.

אסף.

צנחן1
20-02-07, 22:18
ממלא קבוע בסולר שקונה אצל הבני-דודים, 4.23 ש"ח/ליטר. אני מבצע מדידה קבועה של ק"מ/ליטר והתוצאה לרוב טובה יותר מהתחנות "המורשות".

השבוע תדלקתי בתחנה בין צומת פלוגות לצומת קסטינה (ברח לי השם, פונים ימינה מהכביש לתוך אחד הישובים)... מחיר של 4.22 ש"ח/ליטר. זה הכי זול שמצאתי עד היום, עוד אין לי מדידת ביצוע, אעדכן בהמשך.

amir58
24-02-07, 16:56
בטבריה , בכניסה לטבריה עילית(מכביש צומת פוריה-אלומות) תחנה העונה לשם פאי , לא יודע כמה ההנחה רק יודע שמשלם 3.99 ש"ח לליטר סולר.אין שום בעיות של עשן או סחיבה. נוסע עם הדלק שלהם כבר חצי שנה ועברתי בטסט שהיה לפני חודש ללא כל בעיה את מבחן העשן. התחנה פעילה כל השבוע למעט שבתות וחגים. נסגרת ביום שישיב15:00 לערך ונפתחת ב20:00 במוצאי שבת.
עמיר

-->