PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלות על מסלול באזור נחל צין - דחוף

גיתאי נוה
12-02-07, 23:15
מה מצב מעלה חצרה כיום? האם ניתן לעלות ולצאת דרכו מהמכתש הקטן? ואם לא, האם יש דרך אחרת לחצות את המכתש?
עד היום לא הצלחתי להבין איפה בדיוק מעלה דריישאפט. על המסבירים תבוא הברכה...
רעיון לחצי-מסלול מגבי פרס לכיוון כללי צפון-צפון-מזרח (משעות הצהריים עד רדת החשיכה)
תודה,
גיתי

עירא
13-02-07, 01:16
1. מצבו סגור, לא עביר, חסום עם ברזלים ואין דרך אחרת.
2. לא יודע
3. ממשיך מגבי פרס צפונה לכיוון המסוע, כשמגיעים לקו המתח לשבור מערבה לכיוון הר צבאים, משם צפונה דרך בקעת צבאים (שביל שחור) לכיוון נחל עזגד, לרדת את עזגד ומשם אם יש זמן אפשר את נחל פרצים עליון (הציר המערבי עם הציור של הג'יפ הסגול עליו) או דרך נחל סדום נחל פרצים עד צמת זהר.

עירא

יוני5
13-02-07, 06:44
גיתי שלום,

מעלה חצרה סגור. שכח ממנו. בעליה כנראה שלא תצליח ובירידה סיכוי גדול שתעוף לתהום כפי שכבר קרה לא אחת. בגלל זה הוא סגור.

הקטע של הצין בין כביש הערבה למעלה עקרבים לא קל. השטפונות האחרונים עשו את שלהם. מעלה דריישפט הינו עליה קצרה מתוך הנחל לגדה הצפונית של הנחל והוא טחון עם בורות עמוקים.

עשיתי את המסלול ביום שבת האחרון. זה לא משהו של אחר הצהריים. יש מקומות שאפשר לשקוע יופי (תשאל את הכננת שלי) ומעברים צרים וקשים (שוב, תשאל את הכננת שלי).

ואם כבר כננות, המגש מתאים לך?

יוני5

גיתאי נוה
13-02-07, 08:31
תודה לכם.

יוני - החלטתי לשמוע בעצתך וללכת על חדש ולכן בינתיים לא הספקתי להתקדם. אני מניח שבקרוב אדע, אבל נראה שהוא אכן מתאים יפה. עדכונים יבואו.

אגב, אנחנו מתכננים להכנס לציר המצלעות ממערב למזרח ולחבור לצין לאחר המדרגה. הכלים הם סופות ו-CJ משופרים היטב וכנראה גם סמוראי סטנדרטי. אעלה מולך במשני לטובת התרשמויות מגוף ראשון...

גיתי

-->