PDA

צפייה בגרסה מלאה : זקוק לרכב עבודה זול ואמין - מזדה B2500 מתאים?

יענקלהק
15-02-07, 18:57
אני צריר טנדר4X4 אמין בעל יכולת גרירה ,ושלא יתחמם בעליות .האם המזדה מתאים?תקציב מתאים ל2003 .

asafa
15-02-07, 19:25
בלי קשר לאיכות הרכב
היום התפרסמה בידיעות אחרונות רשימה של 20 הרכבים הגניבים ביותר בישראל, בשלושת המקומות הראשונים מככבים טנדרים: מאגנום, טיוטה ואיפון. המאזדה לא הופיע בין ה 20.

נמרוד
16-02-07, 15:28
כן המזדה הוא טנדר טוב ואמין. גם היפאנים האחרים טובים באותה מידה לצורך שלך, בגרסאות הידניות. לאוטומטיים בעיות התחממות.

אם הרכב הוא לצרכי גרירה ועבודה נטו, אז חשוב למצוא את התמורה הטובה ביותר למחיר והמזדה הוא בכיוון הנכון. אם אתה רוצה גם יכולת שטח אז המגנום וההילקס עדיפים, בעיקר בזכות נעילת דיפרנציאל מקורית.

אלעד ל.
17-02-07, 10:13
היי יענקלה.

היתה לי מאזדה B2500 4X4 2004 מטעם העבודה למשך שנה . עבדתי עם הרכבבתנאי שטח קשים ומשתנים ( רמת הגולן - חורף , נבי מוסא , שזפון - פודרה , ועוד טיולים עד קצה גבול היכולת .. ) . הטנדר סחב בכל שבוע הלוך וחזור לאזורים האלה עגלה במשקל של כ-800 -1000 ק"ג , אם אני זוכר נכון ועשה ק"מ גבוה מאד כל חודש ( לפעמים הגיע ל8000 ק"מ ) . בסה"כ טנדר מאד אמין - בהתחשב בהתעללות שעבר , מפתיע מאד בשטח , נח מאד בכביש .

היו בעיות קלות של התחממות בעליות של מעלה אדומים לכיוון ירושלים בסחיבת העגלה אבל הן נבעו בעיקר בגלל טיפול לקוי של חברת הליסינג ברכב ולא האיכות שלו .

קח בחשבון שהוא מגיע ללא נעילות - לא יודע מה קיים בשוק לדגם הזה , בנוסף הוא עדיין לא כלי קשוח כמו הטויוטה , אם אתה מחפש רכב עם אשכי ברזל ..

חוצמזה שהוא שכב כל שאר הזמן בבאר שבע ואף אחד לא ירק לכיוון שלו .

בקיצור - מומלץ בחם ...

יענקלהק
19-02-07, 15:11
תודה רבה ,המידע עוזר.אשמח למידע נוסף,כמו כן האם מישהו יודע האם ניתן להוסיף סגר דיפרנציאל ועלות שלו?

-->