PDA

צפייה בגרסה מלאה : החלפת מסבים ב"בקקס" קדמי ל Cj7

raful_silas
16-02-07, 14:03
איך אני מחליף סט מסבים ב בקקס הקדמי?
הרמתי את הגלגל והוא עןמד לעוף לי מרוב החופש..
איך אני מסדר את זה? ועם אני צריך חולץ או קומפרסור בישביל זה.
עם אפשר גם בתמונות...

תודהההה

נמרוד
16-02-07, 14:46
סביר להניח שאתה לא צריך להחליף אותם, אלא רק להדק. הפרוצדורה הוסברה ונדונה בפורום עשרות פעמים. לא צריך חולץ ולא קומפרסור, כן צריך בוקסה מיוחדת לאום הגלגל וידית מומנט. העסק מוסבר בצורה מצויינת ומאויירת בספר הטיפולים הצבאי שאתה יכול להוריד במדור ההורדות של האתר. (http://www.jeepolog.com/downloads.html) עמוד 6-44.

למעשה כל מה שאתה צריך לעשות זה להוריד את הלוקר, לפתוח ולהסיר את אום האבטחה (האום הגדול שנגלה לפניך), להוריד את דיסקית האבטחה, להדק את האום פנימי למומנט הדרוש ולסגור חזרה. הפרוצדורה וצורת ההידוק חשובה - תעקוב אחרי ההוראות הכתובות.

raful_silas
16-02-07, 20:43
סביר להניח שאתה לא צריך להחליף אותם, אלא רק להדק. הפרוצדורה הוסברה ונדונה בפורום עשרות פעמים. לא צריך חולץ ולא קומפרסור, כן צריך בוקסה מיוחדת לאום הגלגל וידית מומנט. העסק מוסבר בצורה מצויינת ומאויירת בספר הטיפולים הצבאי שאתה יכול להוריד במדור ההורדות של האתר. (http://www.jeepolog.com/downloads.html) עמוד 6-44.

למעשה כל מה שאתה צריך לעשות זה להוריד את הלוקר, לפתוח ולהסיר את אום האבטחה (האום הגדול שנגלה לפניך), להוריד את דיסקית האבטחה, להדק את האום פנימי למומנט הדרוש ולסגור חזרה. הפרוצדורה וצורת ההידוק חשובה - תעקוב אחרי ההוראות הכתובות.

אני בטוח שצריך להחליף מסבים כי פתחתי את הלוקר ויצא לי משם הגולות של המסב
הכל היה מפורק אפילו הטבעת היית שבורה!
אני לא מצליח למצוא את ההסבר איך לפרק ולהרכיב את המסבים!

רפי א.
17-02-07, 09:19
צריכים להיות 2 מיסבים מאחורי פחית, תמשוך את שניהם או מה שנשאר מהם, תוודא שלא נשארו שבבים ותחליף.

ציקס
18-02-07, 09:23
"הבקקס הקידמי" ניקרא "פרונט אקס"(FRONT AXE)

נמרוד
18-02-07, 09:39
בספר הטיפולים, בפרק על הסרן הקדמי. תקרא ותפעל לפי הסדר. פירקת את הלוקר, עכשיו אתה צריך לפתוח את אומ האבטחה, דסקית ואום הגלגל. אחרי שהורדת את האומים, הטבור כולו יוצא והמיסבים ישפכו החוצה איתו.

את המסילות החיצוניות של המיסבים אתה צריך לחלוץ החוצה מהטבור, על ידי שימוש מושכל בפטיש ואזמל כהה/מברג וכדומה.

תנקה היטב עם סולר וספוג את הכל, ותחליפ בנוסף למיסבים גם את מחזיר השמן האחורי של הטבור. ההרכבה בסדר הפוך, הכל לפי הספר. הפרוצדורה לא מסובכת, רק תקפיד על ההוראות, ותקנה/תשאיל מראש את הבוקסה הגדולה לאומי הגלגל וידית מומנט.

-->