PDA

צפייה בגרסה מלאה : מי מכיר סיקס עם שני מצברים אבל 24 וולט?

UNIX
05-02-03, 16:22
יש לי בעיה כל הזמן נגמר לי המצבר שנותן כוח לסטרטר
הסטרטר הוא 12 וולט וההצתה גם כן אני לא מבין למה זה קורה 2 המצברים חדשים לגמריי ויש טעינה ויש הכל למישהו יש נסיון בזה אולי?

חנן-ג'יפולוג
05-02-03, 16:26
שים מד מתח על כל מצבר בנפרד. בדוק שיש לך 12 וולט והתנע את הג'יפ. המתח צריך לעלות ל13.5 וולט לפחות. זה לא קורה? יש לך בעייה בטעינה. זה כן קורה? אולי יש לך קצר שמרוקן לך במשך הלילה את המצבר. אתה יכול לבדוק אם זה המצב על ידי ניתוק אחד מקטבי המצבר במשך הלילה. אם ניתקת את המצבר למשך הלילה ועדיין הוא לא מניע אז המצבר שלך מת, החלף אותו.

גיא162
05-02-03, 23:07
אותה הבעיה בול אבל עליתי עליה אצלי החוט של המינוס בין המצבר לגוף
היה לא בסדר והיתה נפילה בטעינה נקיתי גירזתי
ופיקס תבדוק את הטעינה על המצבר ואחר כך ישירות על האלטרנטור ותראה אם זה מקביל
גיא :wink:

UNIX
09-02-03, 13:08
תודה חברים מצאתי את הבעיה כמו שראיתם הסטרטר חרא ולא המצבר

זאביק
09-02-03, 15:45
אז למה כתבת שהמצבר נגמר לך ?
מעניין אותי לדעת, איזה בדיקות עשית כדי להגיע למסקנה שהמצבר נגמר לך ?

UNIX
10-02-03, 01:41
טוב אז אני יסביר לך אני בטוח שתבין אותי
היה לי חלק כזה על הכנף שפירקתי וביטלתי אותו פשוט כי לא ידעתי מה הוא עושה
חשבתי שהוא שייך להצתה שביטלתי והחלפתי לאחרת

אחרי כמה שבועות נגמר המצבר שמתי שניים חדשים ושוב אחרי כמה שבועות הלכו
שמתי שוב חדשים כמובן שלא עלה לי כסף ואז בדקתי והכל נראה תקין אצל חשמלאי כמובן סבבה והחלטתי להחזיר את החלק שפירקתי הכל היה טוב עד שזה שוב קרה

החלטתי שהלך המצבר בגלל שאני יודע שיש צריכה שהאוטו גם כבוי ושבעזרת כבלים האוטו מניע לי דבר מאוד מוזר כנראה שהסטרטר קיבל פשוט יותר כח
אז הכח עבר את זה שהפחמים היו גמורים והצליח איכשהו להניע עד מצב שבו גם עם כבלים זה כבר לא הלך ואז הורדתי סטרטר וגילתי את מצב הפחמים

תשובה מספקת ידידי?

UNIX
10-02-03, 01:44
שאלת איזה בדיקות עשיתי תשמע הרי בגלל שזה 24 וולט אז יש מצבר ליד מצבר שמחוברים בטור והסטרטר מחובר רק לאחד מהם אז החלפתי בין המצברים והגיפ הניע כמו חיה אחרי יום אותה בעיה בקיצור הסטרטר מת בקרוב שיפוץ

ד"א ניתן לקנות לבד פחמים כאלה ואני יודע שכן יש למישהו מושג איך איפה וכמה?

-->