PDA

צפייה בגרסה מלאה : מה הדיל הכדכני בכי טוב בתידלוקים?

מאיר רוטברג
20-02-07, 14:04
זהו חברים הגיע הזמן לבדוק ,
בשנתיים האחרונות היה לי דלקן של סונול ,
היות והיו לי שני רכבי בנזין קיבלנו דיל של 35 אגורות הנחה לליטר אמנם בלי אשראי אבל מה זה משנה ,הנחה מכובדת ,

לאור הצטרפות קרובה של רכב צנוע מימדים http://www.jeeptrip.com/images/emoticons/biggrin.gif http://www.jeeptrip.com/images/emoticons/biggrin.gifלמשפחה (לא לדאוג המפלצ נשאר) שמונע בסולר אני בוחן מה האופציות הכי כדאיות ,היות וסונול הציעו לי 175 הנחה בסולר וזו בדיחה כי אני מתדלק ליד הבית בסונול בהנחה גדולה יותר

בבקשה אל תשלחו אותי לתחנות פירטיות זה לא מעניין אותי, אני מעוניין בתידלוק חופשי בכל הארץ ללא מגבלות של תחנה ספציפית ליד הבית

OFF-RoaD
20-02-07, 15:16
אנחנו עובדים עם תחנות "גזבוי" של אברך, בהן אתה מתדלק עם מעין מפתח פלסטיק מקודד ומקבל את החשבון הביתה בסוף החודש. אבא מורה לנהיגה והבדיקה שלו הראתה שזה הכי משתלם (סולר). התחנות בפריסה ארצית וחוץ מפעם אחת, שיצאנו משלושה ימים בנגב והמחוג היה קרוב לעשות סיבוב שלם, והיה וואקום בגריקנים, לא נאלצנו לתדלק במקום אחר.

מידבר
20-02-07, 15:33
ראה השרשור אודות "סולר בשקל לליטר".

eran4x4
20-02-07, 15:38
אנחנו עובדים עם תחנות "גזבוי" של אברך, בהן אתה מתדלק עם מעין מפתח פלסטיק מקודד ומקבל את החשבון הביתה בסוף החודש. אבא מורה לנהיגה והבדיקה שלו הראתה שזה הכי משתלם (סולר). התחנות בפריסה ארצית וחוץ מפעם אחת, שיצאנו משלושה ימים בנגב והמחוג היה קרוב לעשות סיבוב שלם, והיה וואקום בגריקנים, לא נאלצנו לתדלק במקום אחר.

כמה הנחה?
מה המחיר לליטר?

six 4 life
20-02-07, 16:05
חבר היה מתדלק תקופה ארוכה בתחנות דלק במושבים עם המפתח הירוק- אברך

גילינו אצלו אחוז מסויים של מים בדלק.

לתשומת ליבכם.

coas
20-02-07, 16:22
חבר היה מתדלק תקופה ארוכה בתחנות דלק במושבים עם המפתח הירוק- אברך

גילינו אצלו אחוז מסויים של מים בדלק.

לתשומת ליבכם.

וזה היה האנדרסטייטמנט של השבוע...

OFF-RoaD
20-02-07, 20:22
איך ניתן לבדוק בתנאים ביתיים (אם בכלל) את איכות הדלק?

tal_96
20-02-07, 22:21
מאיר ערב טוב
אני מסוג האנשים שיורים כמה שיותר גבוהה , יותר טוב ולכן יש גם כרטיס הנחה של דור / אלון וגם דלקן של דלק .
ולמה ..החברות מעדכנות מידי פעם את המחיר מה שמשנה את העדיפות למחיר הנמוך ביותר ,
יש לי גם את הגיזבוי (כבר הרבה זמן לא בשימוש ) פשוט אין הרבה תחנות בפריסה ארצית וגם ההנחה לא להיט.

דור נותת הנחה של 1.90 לליטר
ודלק נותת הנחה של 1.95 לליטר

והסוגיה עם המים תיבדק מחר בתידלוק

ערב טוב

-->