PDA

צפייה בגרסה מלאה : צביעת ג'אנטים

אלעד ל.
21-02-07, 16:34
צריך קצת מידע בקשר לצביעה של ג'אנטים לצבע לבן / אפור .

מורכבים לי על הסמוראי 4 ג'אנטים לא מקוריים של סוזוקי ( לדעתי של CJ ) , שצבועים בשחור שמתחתיו לבן ומתחתיו אפור.. ונועלים צמיגי 215 .

השאלה מה כדאי לעשות ?

הפרמטרים - עלות , תוצאה סופית , עמידות לאורך זמן .

1.להפשיט את החישוקים , ניקוי חול ואז צביעה ( אם כן האם צבע רגיל של רכב מספיק טוב או שצריך צביעה מיוחדת שתעמוד בהתעללות) .

2. לנקות טוב טוב לשייף כמה שאפשר כשהצמיג עדיין על החישוק ואז לצבוע באיזשהו ספריי צבע איכותי - כמה שניתן להשיג .

3. לנסות לשים יש על חישוקים אחרים במצב טוב.

עמרי2
21-02-07, 17:27
מתעלק על השרשור.
צביעה של ג'אנט מגנזיום (לא ניקל!)

שוקל ברצינות לצבוע את ג'אנט המגנזיום שלי ...יש אפשרות כזאת? צריך צבע מיוחד? אפשר לבד?

עמרי

six 4 life
21-02-07, 17:34
עמרי תעשה לעצמך טובה ותוציא את זה מהראש
מה אתה לא אוהב בהם? את הגוון? אתה פשוט רוצה צבע במקום גוון ניקל? או שהם סתם לא מבריקים ובא לך לצבוע?

ג'אנט כמו שלך לא הייתי מעז להרוס עם צבע.

עמרי2
21-02-07, 18:20
עמרי תעשה לעצמך טובה ותוציא את זה מהראש
מה אתה לא אוהב בהם? את הגוון? אתה פשוט רוצה צבע במקום גוון ניקל? או שהם סתם לא מבריקים ובא לך לצבוע?

ג'אנט כמו שלך לא הייתי מעז להרוס עם צבע.

אני מסכים איתך שזה ג'אנט מדהים...
אבל מאז שעברתי לסט החדש, הרכב מושך בטירוף (את שני הצדדים. בדווים ומשטרע) . אם הייתי יכול, הייתי מלכתחילה הולך על ג'אנטים הרבה יותר סולידים (ועם אופסט קצת יותר קטן, הגלגל יותר בחוץ מבפנים).

צבע שחור יעשה אותם קצת פחות בולטים לטעמי...

six 4 life
21-02-07, 19:27
מבין את הבעיה.
תקנה סט יותר פשוט של 10' שאותו לא חבל לצבוע. על הסט הנוכחי-חבל.

אתה גם יכול למכור ולקבל עליו מחיר יפה, מה שיקזז עלויות.

זה סט לא נפוץ.

עמרי2
21-02-07, 19:42
מסכים...כנראה שאת אלה באמת יהיה חבל לצבוע...

gasgas
21-02-07, 22:16
צריך קצת מידע בקשר לצביעה של ג'אנטים לצבע לבן / אפור .

מורכבים לי על הסמוראי 4 ג'אנטים לא מקוריים של סוזוקי ( לדעתי של CJ ) , שצבועים בשחור שמתחתיו לבן ומתחתיו אפור.. ונועלים צמיגי 215 .

השאלה מה כדאי לעשות ?

הפרמטרים - עלות , תוצאה סופית , עמידות לאורך זמן .

1.להפשיט את החישוקים , ניקוי חול ואז צביעה ( אם כן האם צבע רגיל של רכב מספיק טוב או שצריך צביעה מיוחדת שתעמוד בהתעללות) .

2. לנקות טוב טוב לשייף כמה שאפשר כשהצמיג עדיין על החישוק ואז לצבוע באיזשהו ספריי צבע איכותי - כמה שניתן להשיג .

3. לנסות לשים יש על חישוקים אחרים במצב טוב.

את סעיף2 הייתי מוציא מהלקסיקון.
תבדוק מחירים של צביעה באבקה, זה צבע עמיד יותר מצבע רכב

נמרוד
21-02-07, 22:38
עמרי, עכשיו שעוררתם סקרנות אתה חייב לשים תמונות של הג'אנטים המדוברים :)

אלו הג'אנטים שלי, שעברו ניקוי חול וצביעה באבקה דרך ארז נכפולגר - צור איתו קשר לקבל עוד פרטים. התוצאה - סוף הדרך, יותר טוב מחדש.

http://www.jeepolog.com/with.php?pic=XJ_cherokee_lift/PICT0128.jpg

T-REX
21-02-07, 22:54
לעניינינו
אם אתה רוצה לצבוע לבד תלוי כמה אתה רוצה להשקיע בזה
לא חייב לשלוח לניקוי חול,אתה יכול גם לשרוף את הצבע,כלומר או על ידי פן חשמלי שמיועד לכך מגיע לכמה מאות טובות של מעלות עלות פן כזה מתחיל ב-100 ש"ח בערך ועד לאיזור ה-500 תלוי כמובן בתוצרת
אפשר גם להשתמש במבער גז עלותו זולה יותר פחות מ-100 ש"ח |+מיכל ח"פ
אפשר גם להשתמש במסיר צבע...לא מומלץ
אחרי שגירדת את הצבע שלייף + תיקוני שפכטל,יסוד למתכת וצביעה עליונה עם צבע ייעודי לרכב או עליון למתכת בגוון ובברק שתרצה
ושוב ההשקעה בהתאם לרצון שלך
או להביא אותם אלי,אבל זה כבר בפרטי
רוני

אלעד ל.
22-02-07, 00:46
מה זה צביעה באבקה- איך ואיפה אפשר לברר , ומה סקאלת המחירים ? אני מבין שזה דורש להעיץ את הצמיגים מהג'אנטים ?

נמרוד - התמונה ששמת של ג'אנט מגנזיום ?

t rex שלחתי לך ה.פ .

kd2
22-02-07, 03:09
האם יש ספרי צבע יסוד של חברה מוכרת שניתן להשיג ברוב חנויות הקנה ובנה?
לא שמנה הצבע רק שיהיה יסוד.

T-REX
22-02-07, 07:32
צביעה באבקה , כשמה כן היא הצבע מגיע באבקה ונקלה בתנור בחום גבוה
היה שירשור עבר שדיבר בהרחבה על הנושא תריץ חיפוש
כמובן שיש להפריד את הצמיג מהג'אנט
לגבי יסוד בספריי לא ראיתי ברשתות ה-diy פעם היה יסוד כזה של טמבור לא נראה לי שעדיין מייצרים אותו

נמרוד
22-02-07, 21:45
הג'אנט שלי ג'אנטים ברזל פשוטים של סופה, שקניתי משומשים כשהם צבועים בספרי צבע כסף. מסרתי אותם לניקוי חול וצביעה באבקה או אפוקסי, לא יודע מה, תשאלו את ארז (אוברלנד). בקיצור, קיבלתי גלגלים ממש חדשים בשחור מט. הדוגמא הנ"ל התקבלה אחרי יום בנחל נקרות.

lizard
22-02-07, 21:51
יש ליעקובי כמדומני, יבואני המרייט, ספרי המרייט בתרסיס. עולה יקר, בסביבות ה80 שקל מיכל, בצבע אפור ועושה עבודה לא רעה בכלל.
אני אישית, מאחר ויש לי ציוד, מעדיף לעבוד עם צבע מפחית ופיסטולט. אם יש לך ג'אנטים נקיים אתה מוזמן לבוא לצבוע. הציוד שלי חצי מקצועי ובשבילי זה מספיק (הפסטולט שלי נחשב לטוב, השאר בסיסי).

lizard
22-02-07, 21:53
עוד משהו, בקיבוץ בארות יצחק כמדומני יש מפעל גדול לניקוי חול וצביעה בתנור. בזמנו הם רצו על 7 ג'אנטים בסביבות ה1250 שקל לפני מע"מ.

אלעד ל.
26-02-07, 13:55
תודה חבר'ה ..

אני מתחיל את עבודות הקוסמטיקה על הג'יפ בשבוע שבועיים הקרובים ( כבר הייתי אצל אריה מאוטוטרייד וקניתי חומרי פחחות ) כנראה שבסופו של דבר את הג'אנטים אני אצבע באיזשהו תרסיס אפור או בצבע שישאר מהצבע של הרכב..

אני אודיע לפני שאני מתחיל את הצביעה , ואשמח ל" יד אוהבת" שיודעת לנענע את הפיסטולט ..

lizard
26-02-07, 20:12
חבל שלא כתבת שאתה מתכוון לקנות, יש לי די הרבה חומרים שאין לי מה לעשות איתם. שפכטל, יסוד וכדומה. הייתי שמח למכור אותם. טוב לא נורא.
בהצלחה

עמרי2
02-03-07, 16:14
עמרי, עכשיו שעוררתם סקרנות אתה חייב לשים תמונות של הג'אנטים המדוברים :)

אלו הג'אנטים שלי, שעברו ניקוי חול וצביעה באבקה דרך ארז נכפולגר - צור איתו קשר לקבל עוד פרטים. התוצאה - סוף הדרך, יותר טוב מחדש.

נמרוד, לבקשתך (רק עכשיו שמתי לב להודעה...)
אלה הג'אנטים שלי. ג'אנט 10' של אמריקן רייסינג:

http://img134.imageshack.us/img134/7365/dscn1479hj1.th.jpg (http://img134.imageshack.us/my.php?image=dscn1479hj1.jpg)

עמרי

asafk
02-03-07, 18:33
קיבוץ בארות יצחק, המפעל נקרא חצם. שם נוקו ונצבעו הג'אנטים של נמרוד. המחירים שלהם די סבירים (ומשתלמים בהחלט גם ביחס לעבודה עצמית), והעבודה ממש טובה.

אסף

ארז
02-03-07, 19:56
קיבוץ בארות יצחק, המפעל נקרא חצם. שם נוקו ונצבעו הג'אנטים של נמרוד. המחירים שלהם די סבירים (ומשתלמים בהחלט גם ביחס לעבודה עצמית), והעבודה ממש טובה.

אסף

הגאנטים של נמרוד לא נצבעו בבארות יצחק, הצבע שהם משתמשים בו לא מתאים לגאנטים(או למוצרים שנמצאים בתנאי מזג אוויר קשים).
לגבי המחירים שלהם ורמת העבודה,אני בהחלט מסכים.

-->