PDA

צפייה בגרסה מלאה : כלוב התהפכות לסופה - קשת קדמית

נמרוד
05-02-03, 18:43
עלתה פעם השאלה ע"י חברים בעלי סופות, לגבי ההתנגשות בין רגלי הקשת הקדמית לדשבורד של הסופה. אז הנה פתרון אפשרי:
http://www.dehesa4x4.com/bkilby/bradsjeep/rollcage2.jpg

http://www.dehesa4x4.com/bkilby/bradsjeep/rollcage3.jpg

דרור ברלי
06-02-03, 22:37
ומה עם המגודלים כמוני, עם נעל 46 ומעלה? איך ניכנס לסופה? :roll:
ואיך נצא ממנה?....
סתם - נראה בסדר גמור.
כשנעבור מתישהוא מקבינה מתכתית לברזנט, זה מה שנעשה.

אייל
06-02-03, 23:09
יש פתרון פשוט מאוד גם לבעלי הסופות הסגורות:
כיסוח הדשבורד עד לברזל שמחזיק גונב לנו כ-2 ס"מ (בהנחה שמשתמשים בצינור 33 מ"מ). ניתן לכסח את השארית מהדלתות - בוצע הסופה שלי - תמונות בקרוב...

זאביק
08-02-03, 12:41
כמו שנאמר, בסופות סגורות, הדלת מפריעה לעניין, או שלא נשאר מקום לעבור . . .

לגבי כיסוח הדשבורד, רן עשה את זה בזמנו בסופה שלו, ואחרי זמן מה, כל הדשבורד התחיל להתפרק. אני לא יודע עד כמה ארנבת הזעם (הסופה של רן) יכולה לשמש כדוגמא, אבל . . .

LAREDO
08-02-03, 12:50
אתם שוכחים דבר אחד פשוט, והוא גם האפגרייד הקל ביותר והנכון ביותר שאתם צריכים.
אם תשימו לב לרנגלר בתמונה למעלה, ישנם מוטות מהקשת המרכזית ועד לחלון. ברנגלר זה בא מהמפעל, בסופה - חסכו... החיזוק הזה מאוד משמעותי ומבטל (לרוב האנשים השפויים) את הצורך בקשת קדמית מלאה. אם רוצים חיזוק נוסף יש אפשרות לרדת משם לרצפה או לדשבורד, בצורה שתאפשר לדלתות להסגר, כמו שעשיתי ברנגלר, שהיה עם דלתות וכלוב.
לרדו

Subzero
08-02-03, 13:07
אינני בטוח בזאת, אבל נדמה לי שבכל סופה ישנן נקודות העיגון של החלון הקדמי כמו ברנגלר. אם לא אז מסגרת חלון מהמודלים המאוחרים תכלול את נק. העיגון. לדעתי פתרון זה הרבה יותר אלגנטי ויעיל מה גם שאינו פוגע במרחב הנהג והנוסע, וניתן לעשות אותו יחסית בקלות.

my two cents
איציק

LAREDO
08-02-03, 13:20
איציק יש, אתה צודק.
חוץ מזה אני כנראה בת"א בשני אז תקבל את מה שמגיע לך ממני (מכות נמרצות)
לרדו

אייל
09-02-03, 12:08
ביום שישי האחרון הותקנה אחר כבוד הקשת הדידמית של הכלוב.
לא מפריע לרגליים, קצת מפריע בכניסה (צריך להתרגל) והכי חשוב הדלתות נסגרות

נמרוד
09-02-03, 18:06
הלו... מישהו בבית?
בהנחה שהמקום הטבעי של ג'יפ הוא בשטח, אז המקום הטבעי של החלון - אופקי, על מכסה המנוע.

LAREDO
09-02-03, 22:33
נמרוד :
א. מעולם לא הפריע לי החלון, למרות שהיו תקופות ארוכות שנסעתי איתו למטה.
ב. כאשר מחברים קשת קדמית ניתן להוריד את החלון, ולקבל קשת הגנה קדמית גם עם חלון מקופל.
ג. גם אתה וחנן עושים יותר ק"מ כביש מאשר שטח.
לרדו

ארז
09-02-03, 23:53
אמיר וכולם.....העניין הזה עם ה"אתם עושים יותר כביש מאשר שטח"...זה לא לעניין :lol: (משחקי מילים שכאלו...)
נכון אני נוסע הרבה יותר כביש מאשר שטח...אבל למי אכפת?הרכב מיועד לשטח....
הכביש זה עניין מנהלתי עד לשטח....
כשאני בונה את הרכב אני קודם כל חושב על השטח,הרי אני במילא נוסע במשאית רק בגלל תכונות השטח שלה ,אז נסבול עוד קצת עד להנאה שבשטח...
חלאס עם ההערות על יותר או פחות כביש....

לגבי הקשת הקדמית,אני פשוט לא מבין מה כלכך קשה לכם לחתוך את קצוות הדשבורד?זה הרי לא שהוא לא מתפרק במילא....(כן,כן אני יודע ,דווקא אצלכם הוא לא מתפרק[כן,נכון,אני מאמין...ואגב הסופה של אריק עשתה 1 ל13 בכביש.... :wink: )

נמרוד
10-02-03, 10:11
נמרוד :
א. מעולם לא הפריע לי החלון, למרות שהיו תקופות ארוכות שנסעתי איתו למטה.
ב. כאשר מחברים קשת קדמית ניתן להוריד את החלון, ולקבל קשת הגנה קדמית גם עם חלון מקופל.
ג. גם אתה וחנן עושים יותר ק"מ כביש מאשר שטח.
לרדו

אני עושה יותר קילומטר כביש מאשר שטח, אבל בפירוש הרבה יותר זמן (ושעות מנוע) בשטח. את השעות שלי על הכביש אני מבלה בפורד פוקוס. עובדה.

-->